Мужчинка-хлопчинка + дитинка-перлинка, можливо когось зацікавить "комплект"

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем dizzy, 18 Лютий 2019.

  1. dizzy

    dizzy Member

    НМСД- це що?
    мами не стало рік тому, але передував цьому доволі довгий період поступового внесення в "ігнор" дитини... Психологи в один голос говорять- що ситуація доволі складна і тільки близький родич-друг-батько, тобто я може якоюсь мірою впливати на подальшу ситуацію щодо дитини.
    Мене наприклад цікавить найближче жіноче св"ято, до якого в садочку усі діти готують мамі подарунки і потім будуть дарувати. А у мене буде вибух мозку на тему, чим таким зайняти дитину щоб вона принаймні цього року не дуже переймалась цими подіями, але це вже інша тема і не з цього розділу...
    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2019 ---
    Так не кожну-ж. Вона сама собі підсвідомо шукає... наприклад у садочку, коли переважно усіх діток ввечері забирають мами з цьомками-бомками та обнімашками, а її завжди тато. Ось тоді спостерігати за нею ой як не весело...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Може підключити тіток, чи бабусь ( як варіант, якщо є така можливість?)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    а ніби ж не про "кожну" йдеться....
    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2019 ---
    на мою скромну думку...
    Тут є багато форумних скорочень.))
    @dizzy, дитинка має бабусів-хресну-тіток?
     
  4. dizzy

    dizzy Member

    дитинка має, але це не зовсім те що треба
     
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А що треба?
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    я й не стверджую, що це те - що треба. Лиш питаюсь , чи має вона хоч якесь жіноче оточення.
     
  7. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Та звичайно, що це не "рідна мама", та й ніхто і ніколи дитині її не замінить. Але от "жіноче" спілкування/ласку/ обговорення певних питань (інтересів) з такимми людьми можна забезпечити. Тим більше, думаю, всі вони й самі люблять Вашу дитину, бажають їй добра і хочуть підтримати. Тому варто залучати їх у життя дитини, НМСД
     
  8. dizzy

    dizzy Member

    Має. Якщо з бабусею все більш-менш класично ( недільні і не тільки вареники, гуляння, виховання і тд), то усі решта хочуть (можуть) приділяти увагу лише зрідка, хоча можливості у них для цього більш ніж достатньо
     
  9. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    хмм.... ви з ними в поганих стосунках? Чи дитина їх погано сприймає?
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    @dizzy а ви мали досвід побачень останнім часом?
     
  11. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Ну не варто так відразу. Ви, напевно, не можете знати про можливості інших людей, навіть, якщо Вам здається, що все видно, "як на долоні". Це може бути лише Ваше суб"єктивне враження.
    Та й хороші/довірливі/дружні, і далі по тексту, стосунки з тітками/хресною і т.д. складаються роками, а не на "раз, два", бо саме зараз є така необхідність. І в тому як ті стосунки склались на сьогоднішній день є і частина Вашої відповідальносі, як батька, а не лише відповідальність хрестої, чи тітки...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. dizzy

    dizzy Member

    немав років з десять напевно
    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2019 ---
    у нормальних стосунках, дитина сприймає добре. Усі дорослі заняті люди, кожен із своїми клопотами та справами
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Можу судити лише з ваших дописів, але ви не виглядаєте відкритим до нових стосунків.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @dizzy ,ок -ми вас почули.
    Тепер маєте уточнити місце проживання. І ваш ріст.:girl_yes2:
     
  15. dizzy

    dizzy Member

    Та легко!
    Львів, район аквапарку, 1.85м, 85кг
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    ну ось... а то дівчата тут кажуть, що ви не конче готові до стосунків. Я думаю - готові, головне вчасно вас "палкою потикати"( п.с. - це жарт.Якщо що. У вас же почуття гумору є, як я бачу.):girl_smile:
     
  17. dizzy

    dizzy Member

    і як? є на форумі сусідки?
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @dizzy
    Ви прийши в правильне місце :) Тут Вас зауть - і Ви повернетесь на сайт знайомств зовсім іншою людиною :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 10
    • Подобається Подобається x 3
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    пОООвно!
     
  20. dizzy

    dizzy Member

    Аквапарк не люблю.
    Віддаю перевагу Дельфіну:girl_cool:
    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2019 ---
    Поки вдається вроді стримувати навалу і навіть деколи цікаво:girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1