На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    Як тільки почнуться знижки, то відразу тут напишу
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Персі

    Персі Member

    Дівчатка, хто перетинав кордон останнім часом? Яка там обстановка?
     
  3. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Автобусом Львів-Варшава. Кордон Рава. Черга страшенна десь 7 годин. Нічого мясного завезди не вдалось, для власного споживання.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    в цю суботу. на закупи , туритичний. 4,5 годин приблизно. Шегині
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. MisPolly

    MisPolly Active Member

    А Вам потрібно медичну? Мені здається, їх ніколи не питають на кордоні, навіть не знала, що вони обов'язкові.
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В неділю повертались до України через Краківець орієнтовно о 18-00. Стояли 1годину 20 хв. У бік Польщі було дуже багато авто, і потік був великий вже по дорозі. Думаю, там було на довго. Виїзжали у середу зранку (приблизно 6-7 година) через Грушів. Авто було мало, але розмусолили то все польські митники десь на 2 години.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Мій син їхав туристичним автобусом також через Раву
    14 жовтня. Діти мали з собою повно їжі: м'ясо, сир, паштети. Провезли все. Можливо, просто через те, що то діти були. Пошкодували?
    Хоча їх попереджали, що, можливо, прийдеться викинути все.
    На все про все, зайняло 3 години.
     
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Немогла згадати коли то було, але щойно глянула на календар. Теж саме 14 жовтня. Свекруха їхала і везла 2 тушонки в жестяних банка і сало закручене в скляну банку, колечко коібаски. Вона проморозилась, то їй пригадали і ще й хотіли оштрафувати. Скоріш за все, що дітей пошкодували.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Плануємо з чоловіком їхати в Польщу, цікавить маг.Смик, чи є там оптові продажі і чи повертають такс-фрі? Може хтось знає інші магазини, де можна купити іграшки оптом?
     
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    повірте питають, але переважно поляки. Румуни\угорці мене ще жодного разу не просили показати.
    +страхівка потрібна для відкриття візи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Смик має outlet. Але я б не сказала, що там такі вже дешеві іграшки. На allegro дешевше. Одяг/взуття можна дешево купити. Хоча впорівнянні до українських цін... про такс-фрі не в курсі, треба безпосередньо в магазині уточняти .

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  12. Allo

    Allo Active Member

    В мене ще ні разу не питали, але вона має бути і краще заплатити кількасот гривень замість тисяч штрафу.
    --- дописи об"єднано, 25 Жовтень 2016 ---
    в нас питали, чи часом м'яса не веземо.
    А що це за нововведення?
    --- дописи об"єднано, 25 Жовтень 2016 ---
    Їхали в суботу через Грушів - простояли в черзі 4 години. Майже всі авто - на польських номерах. Назад того ж дня ввечері до 2-х годин. Тільки був такий туман, що дороги не видно, особливо нашої без знаків світловідбиваючих і розмітки.
     
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    В центральній Україні свинна чума, через те і не пускають наше м'ясо в Євросоюз. Така в мене інформація.
     
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    це не нововдення, це правила перетину кордону, не можна перевозити м'ясне, молочне і яйця, раніше прикордонники менш прискіпливо на то дивились, а зараз... Мені казали що не пускають з м'ясом через "італійський протест" - все робимо помалу і з повним дотриманням правил.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Kalina

    Kalina Active Member

    Це не новина, його й раніше не можна було перевозити. Не можна також молочне, яйця, рибу, картоплю.
    --- дописи об"єднано, 25 Жовтень 2016 ---
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Завжди робимо медичну страхівку якщо ідемо не на день. Коштує пару гривень, але так спокійніше, якщо раптом щось станеться. Останній раз робили в ПЗУ на 2 тижні - 99 грн.
    На Грушеві 12 жовтня навіть ніхто не питав, але ми і не везли). Дві канапки мали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. MisPolly

    MisPolly Active Member

    Нам теж так сказали знайомі з польського консульства. Кажуть, планують переглянути умови співпраці з Україною, на глобальному рівні - щоб позбутись української котрабанди. Кажуть, готується якийсь законопроект, щоб "сигаретчики" в наступному році взагалі перестали їздити кожен день через кордон з Польщою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Задумалась я над купівлею дитячго візочка 2 в 1... і логічно що в Польщі мало б бути дешевше ( так як восновному в нас на ринку польські фірми), а якщо ще і такс-фрі повернути, то мало б бути взагалі вигідно. Якщо хтось купував, то може поділитесь магазинами чи гуртовнями де вибір великий і ціна хороша
     
  19. karioka

    karioka Well-Known Member

    я теж так думала... але там в магазинах явно дорожче... напр. Тако бебі хевен ексклюзів там біля 2тис. зл. а тут ми купили за 330 дол. :girl_sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    і де логіка?((((
    може ми просто не там шукаєм?