На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. Megan

    Megan Well-Known Member

    Логіка в тому, що виготовляють товар для різних країн, і відповідно різна ціна.
     
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Я думаю що продавці Україні самі через такс фрі купують і можливо по якихось акціях. Напр. Виходить нова колекція і знижки на стару, чи до свят бувать якісь знижки. Щодо бобо возкі, то на сайті таки на цьому не є дешево.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  3. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    На якому сайті, можна подивитися онлайн черги на кордоні
     
  4. bobryha

    bobryha Well-Known Member

     
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 27 Жовтень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. karioka

    karioka Well-Known Member

    ну може для тих хто бере "гуртом" для нас то дешевше від фабрики... а в магазинах ціни "європейські":)
     
  7. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    А ви напряму з Alegro.pl замовляєте на Україну, як?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  8. MisPolly

    MisPolly Active Member

    Мені здається, останній рік - після зниження курсу гривні, в Польщі вже мало що дешевше. Я помітила, хіба дорогі речі виходять дешевше. Але в Польщі є дуже суттєва перевага - це їх постійні розпродажі, тоді дійсно в 2-3 рази дешевше виходить. Ми з чоловіком коли минулого року потрапили на сейл купили по 2 пари кросівок десь за 700-800 грн, тоді як в нас ідентичні в Мегаспорті були під 3000 грн.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ні. Замовляю до Польщі. Я живу в Польщі. Доречі є така послуга, як доставка до пачкомату, по після оплаті. Можна пошукати напр. найближчий біля кордону і приїхати забрати. Переважно такі пачкомати розміщені біля великих торгових центрів, заправках, можливо ще десь є. І доставках переважно безплатна в таких випадках.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    кілька разів знайомі звертались до нас з проханням привезти їм візочок-жодного разу не знайшли дешевше ніж в Україні можна купити. В нас просто є хлопці,які беруть безпосередньо від постачальників,дехто навіть у виробників купує та ще і такс фрі виписують. Такщо візочки вигідніше таки в нас купувати. Хіба на акцію якусь попасти. Вийняток-візочки для двійнят і трійнят.

    Стосовно м'яса, зараз навіть канапки з м'ясом не дозволяють провозити. Минулого тижня знайомий їхав-заставили викинути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    в п ятницю їхали через Грушів, ніхто не питав, не перевіряв, мали канапки . Тільки поляк випитував в чоловіка, де їдем, чого і що хочем купити. І де залишили сина :girl_crazy:, бо в паспорті вписаний, а його не має з нами. Ну і стояли в Польщу 5,5 год. Назад 7,5 год на такс-фрі :girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    це малоінформативно. Весною стояла на кордоні десь 7 годин, а на сайті писало що машин немає, і онлайн відеозйомка також показувала що машин дуже мало, а все чому? бо машин не впускали на територію, де знімають камери, всі стояли за воротами ;)
    --- дописи об"єднано, 31 Жовтень 2016 ---
    треба знати перевірені магазини і коли в них знижки. Я колись також за голову хапалась як заходила в перший ліпший магазин, навіть зі старим курсом одяг виходив дорожчий. Потім мене родичка взяла з собою на закупи, переконалась що можна дешево скупитись
     
    Останнє редагування: 31 Жовтень 2016
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Купую в outlet, напр купила дитині за смішні гроші шапочки і черевики.
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А що ж це за черевички по 5 зл?
     
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    то в стоковому смику. 20 р. з замінника. в той день там було багато взуття, по різним цінам. та й одяг був, купила 2 комбези суцільних, 1 - 60zł, 2-80zł.
     
    Останнє редагування: 31 Жовтень 2016
  16. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ми також маємо їхати через Грушів. Так переживаю за ті дурнуваті черги! А о котрій Ви годині були на кордоні? Бо ми плануємо в ніч з п'ятниці на суботу, десь о 2-4 бути там.
     
  17. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Приїхали в 01.30 (вночі), то стояли цілу ніч, назад на кордоні були 22 год, без такс- фрі черга рухалась швидше
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. maavka

    maavka Well-Known Member

    @Lyudvig, а коли ви плануєте повернутись до Львова?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Дівчата, черги на кордоні просто жахливі. Планували їхати на Грушів, але і там по 100-120 машин, тому розглядаю Смільницю, там30-50. Хтось їздив через цей пункт пропуску. Відгукніться, бо в мене паніка. Відтермінувати поїздку не можемо.
     
  20. New look

    New look Well-Known Member

    Підкажіть будь ласка коли краще поїхати до Польщі на розпродажі, перед 24 грудня, між 24- 30 грудня, чи краще вже відразу після Нового Року?