На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. woolf

    woolf Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Moza

    Moza Member

    Ми верталися в неділю через Краківесь десь в 7-й вечора. Серга десь годин на 5 була. Наші митники розказували що у них там якась зміна недоукомплектована. Деякі люди розказували що по 7 годин вже в черзі.
     
  3. rododendronia

    rododendronia Member

    Дівчата , поділіться контактами перевірених перевізників ? Цікавить шопінг в Жешуві або Перемишлі
     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    • Подобається Подобається x 1
  5. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Чоловік з суботи на неділю простояв в черзі на кордоні 10 годин...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Це просто жах!!! Цього літа трохи катались на море. На жодному кордоні нема такого бардаку! І машин ніяк не менше.
     
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ми в ніч з 4 на 5 липня на Краківці з Польщі в Україну стояли понад 6 год (рейсовий автобус), в той же час куми там же на авто стояли 9 годин.
     
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Дівчата, плануємо скоро перетинати кордон. Питання таке, без черги пропускають з дітьми до 1 року чи до 2 років???
     
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Часом поляки і з 1 річною не хочуть пускати. Як на кого попадете. Наші охочіше пускають з дітьми до 2 років, хоча теж бувають випадки, коли кажуть стояти зі всіма. Останній раз як їхали, то була сім'я з дитиною 1,8, прикордонник дзвонив до старшого зміни і той відмовив.
     
  10. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Megan та це я розумію, але от цікавило , чи можливо є якісь законодавчі акти, чи це лише добра воля прикордонників. скоріш за все перетинати будемо кордон в Раві. І так не хочеться 10 годин на кордоні прочекати. Можливо є якісь правила перетину, що в тих в кого сталий побут їде в іншій черзі чи це лише для європейських паспортів???
     
  11. Megan

    Megan Well-Known Member

    Нєа, я питала в поляків, то казали що є закон лише для дітей у каретах швидкої, коли везуть дитину і у вказаний час на кордоні, толі вони без питань пускають. Ну і посли, консули, президенти... а так - це лише добра воля прикордонників.
    На рахунок карти побиту - теж ні. Тільки європейський паспорт має свій коридор.

    На рахунок Рави - не їздимо тоди вже напевне рік. Вартує перетрястись через Грушів. Але там дорога - то мраки, ваш чоловік може морально не витримати такої дороги))) це жарт, не подумайте нічого поганого)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ще якщо ви їдете у офіційне відрядження. Не знаю на скільки то була добра воля прикордонника, але вони нам сказали що пропустять машину, якщо ми покажемо їм відповідні документи з мокрими печатками.
     
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Я писала про польських прикордонників, саме їх питала чи ісеує такий закон. Бо наші, як відомо, можуть самі собі закон написати ;)
     
  14. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Цікввить чи є той коридор з України?
     
  15. Megan

    Megan Well-Known Member

    Є. От чи працює....
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Ще підкажіть на яких пунктах є? на всіх?
     
  17. Megan

    Megan Well-Known Member

    На Раві-Руській точно є. Якщо їхати з України, то поляки мають цей коридор і він у них діючий. У наших табличка кагби висить... ну але знаєте як в нас.. пасів 5, а по факту працює 1 (((

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Погоджуюсь на рахунок Рави на 100%. Я би також їхала на Грушів, на крайній випадок- Шегині.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Lyudvig,@Megan нам з Варшави найкраще на Раву їхати. І щось гугл навіть не прокладає дорогу.
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Basyanya добра воля прикордонника. Нас з польськоі сторони в бік Рави спочатку не впустив. Стояв посередрні черги прикордонник з машиною, типу пильнувати, щоб без черги не іхали. Сказав нам, сорі, всьо розумію, сам малих маю, але сказали нікогл не пускати. Але ви почекайте, за годину буде інша зміна, мене вже тут не буде, може вони впустять. Ну то ми повернули в кінець черги і за годмну поіхали до шлагбауму, пропустили, малій було 2 роки.
    Іхали назад через Грушів, на першій черзі пустили, на другій сказав прикордонник, що лиш до 8ми місяців пропускають.
    --- дописи об"єднано, 12 Липень 2017 ---
    НМСД, не вартує, там черга черепашача. Може там іі часом не буває, але коли ми були це був жах, нас ще так ніколм і ніде не перевіряли як там, копирсались всюди, де могли.
     
    • Подобається Подобається x 1