На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. Ziben

    Ziben :)

    користуюсь цим сайтом щоб глянути ціни і при потребі купити потрібну валюту
    Продати злоті, фунти стерлінгів, франки та інші валюти на чорному ринку Львові
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Дівчаточка привіт, підкажіть чи варто купляти пральну машину в Польщі, різниця в ціні 2000 без такс фрі. От сиджу і думаю, що робити і за гарантію переживаю, підкажіть з вибором:girl_claping:
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А Ви порахували вартість пального і зелену карту? Різниця 2000 з урахуванням вже цих витрат?

    якщо так, залежить, що для Вас дорожче - Ваш час чи 2000 грн.
    Ми купували в Польщі деяку техніку, основним аргументом було те, що для Польщі роблять як на європейський ринок, а в нас в офіційних магазинах - як на ринок СНД (наша посудомийка навіть в буквах моделі відрізнялася).
    То з того, що купували в Польщі, ще (ттт) з ладу нічого не вийшло, а в посудомийки, наприклад, сьогодні день народження :girl_crazy: - їй виповнилося 5 рочків :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    І ще треба врахувати що сума велика, відповідно треба бути за кордоном більше доби, інакше треба буде платити мито
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ну або спланувати поіздку в ніч, щоб штампик в‘ізду був однією датою, а виїзду - наступною.
    Незручностей або додаткових витрат не уникнути - або готель, або перечекати в машині до відкриття магазинів. (Це якщо їхати суто за пралкою, в Перемишль, наприклад. Ми завжди стараємось якось поєднати приємне з корисним. Тобто ще додаємо якусь екскурсійну родзинку)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Нєа, мусить бути 24 години))
     
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А це як вони рахують?
     
  8. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Rodionochka на укр кордоні паспорт сканують через комп’ютер. Фіксується година виїзду . Відповідно коли повертаєтесь , те саме . От і комп’ютер рахує чи Ви менше чи більше 24 годин були
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Прикол, не знала про цей нюанс
     
  10. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Ну я за нею сама не їду, мені її можуть привезти:derisive:. Я не так за ціну переживаю як за якість, боюсь щоб потім не прийшлося платити за ремонт більше ніж я зекономлю.
    Ну і мені ще знайома казала, що закордонна техніка дуже чутлива до напруги, але я щось сумніваюсь:mda:
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я, навпаки, знаю, що техніка в Польщі краща, ніж в нас.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Дівчата, давно нікуди на закупи не їхала. Приглянула для малої набір в Блек ред вай плюс туалетний столик з ікеа. Які зараз нюанси є по вазі, коштах, поверненні такс фрі?
     
  13. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Якщо їдете на такс фрі, то повинні 24 год бути в Польщі, вага 50 кг на людину, ну і до 500Є на людину.
    Через Глобал Блу повертають приблизно 11-12% і плюс можете забрати повернення у Львові, але там черга ще скоріше була декілька місяців, незнаю як зараз.
    Ну і черги величезні, простим туристам дуже тяжко проїхати, бо всі буси з товаром стоять і чекають на свою годину, зміну тощо, за ними можна ще одну добу простояти в черзі, якось так воно зараз виглядає....
     
    Останнє редагування: 3 Жовтень 2019
  14. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    О, а є обмеження в 500 євро? Можете розповісти детальніше? Бо я планувала купувати айфон в Польщі, то такс-фрі вернуть тільки з 500 євро, а не зі всієї суми?
     
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Ассоль з польського боку проблем ніяких . Там такс фрі і на 1000 проб’ють і повернуть. Питання з нашими. Нам можна ввозити на суму не більше ніж на 500 євро. Все решту має розмитнюватись . Інша справа, що наприклад Ви маєте право перевозити через митний кордон України власний телефон. Тобто теоретично його ніби можна напівофіційно ввезти
     
    Останнє редагування: 3 Жовтень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    О, дякую, я зовсім не подумала про розмитнення. Виходить, якщо я купую навіть у власне використання, по закону маю задекларувати цей телефон і сплатити мито? Якось не хочеться втрапити у проблеми. Варіант напівофіційного ввезення дуже такий слизький :sad: Ех, ото вже зекономила.
     
  17. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Я думаю що з тел проблем на нашій не буде, ви його відкрийте і в сумку киньте, наприклад, а коробку сховайте)
    Але відкрийте після цього, як таксу підіб*ють, бо поляки можуть перевірити чи новий запакований.
    Ну переважно на нашій норм перепускають туристів, можуть документи перевірити на товар, головне щоб по чеках норма була в сумі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Strelka

    Strelka Member

    Добрий день дівчатка.Хочу привезти одяг на продаж у Львові.Якщо я поїду в Польщу і в машині троє людей,то чи 500є на людину,чи на машину.І чи не буде проблем,якщо я повезу дитячий одяг ростовками?Дякую за любу відповідь
     
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Обмеження діє на одну людину. Не думаю, що якщо Ви впишетеся в ту суму, то митники зацікавляться тим, що одяг одної моделі в кількох розмірах. Зрештою, берете дитині "на виріст" на пару років, так може бути.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Залежно в яких кількостях одягу. Навіть якщо в норму, але дійсно багато , то це кваліфікують як для комерційної діяльності і заставлять розмитнювати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1