На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Значить вони щось не то взяли, бо масло тут добре. Але Тескове я не брала. При чому масло таки дешевше, як у нас і як на мене смачніше(в нас я брала Молокію). От м'ясне не знаю, ну є ті всі шинки сиро-копчені, в'ялені, але воно мені все таке якесь штучне.. Ми того взагалі не беремо..
    ну по-перше, а де гарантія що у нас не з такого ж.. Та й знову ж таки, то все дуууже залежить, що саме брати.. Так, може наші люди як їдуть сюди, то вже беруть саме дешеве. Але от я живу тут і ми шару не гребемо. Ми беремо нармальне молоко, нормальне масло, дуже смачний сир(білий) . Звичайно, ми слідкуємо за промоціями в реалі наприклад, проте лише, якщо є промоція на той продукт, який ми любимо.
    Але от на це питання

    я відповіді не знаю.... Бо нема нічого тут такого екстра , щоб аж за тим їздити. Маю на увазі продукти. Бо речі таки дешевше як в нас, багато різних сейлів і вибір кращий. То факт.

    ---------- Додано в 21:47 ---------- Попередній допис був написаний в 21:43 ----------

    мене якщо чесно взагалі дивує, що наші люди отаке возять з Польщі :girl_crazy:
     
  2. Linet

    Linet Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Люблю з Бедронки : масло з Варлюбя (Warlubia)преміум 82%Склад вершки і барвник б-каротин., моцарелу по 125 виходить до 7 грн якщо непомиляюсь склад коровяче молоко. Маскарпоне по 250г до 11грн. ну і йогурти такі великі і від Данон. Пластівці. А копченості ті червоні нелюблю вони нашпиговані росолом і щей пересоленим. А в Перемишлі є гуртовня і там дуже смачне, печене мясо, великий вибір,ну це дійсно дуже смачно.
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

     
  4. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    а я коли дивилася там на товари ,думала- в Україні я вже мю перевірений "набір" виробників і продуктів, які мені смакують і відповідають якимось стандартам, а в Польщі я того не знаю!

    ---------- Додано в 23:27 ---------- Попередній допис був написаний в 23:25 ----------

    о! точно! це те, чого я взяла там вдосталь:)

    ну так, це точно.
     
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    от яких продуктів польських мені не вистачає то молочних а-ля фермерських, італійських сирів (в нас вони далеко не за такою доступною ціною) і вялених помідоооорів.. ("антипасти") бачила недавно в нас за 90 грн. банка... там купляла за 20 грн, хоч і в пластиковій пачці, але смааакота)))

    решта все мені було несмачне, важко дуже звикнути до продуктів, але я думаю якби мала час щоб слідкувати за раціоном то було б інакше.. бо магазинів органічних продуктів вистачало
     
  6. Just me

    Just me Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Що реально дешевшого? Всі молокопродукти, сире м"ясо, риба, морожені продукти і мішанки овочеві, більшість свіжих овочів і фруктів, печериці, Нутелла, оливки, оливкова олія, горішки, засоби хімії і косметика, не дешевша, але знааачно кращої якості кава, ще можна купувати всілякі дрібниці типу маци, вафельок, солодке (торти, пляцки) там дешеве і іноді дуже навіть добре. Зараз всього не згадаю. По ситуації орієнтуюся. Газетки промоційні великих магазинів є в інтернеті, можна переглядати перед подорожжю. І все з практикою приходить - з часом знаходяться добрі гуртівні чи просто невеличкі магазини, навіть ринки. Іноді я поверталася із закупів і перераховувала всі куплені продукти в українських цінах - переважно виходило на 30% дешевше. Дуже мало позицій (яйця, хліб, окремі види овочів чи фруктів, продукти для суші) виходили дорожчими, ніж у нас.

    ---------- Додано в 23:53 ---------- Попередній допис був написаний в 23:49 ----------

    Ну власне. Все із практикою приходить, я вже майже все знаю, що смачне, а що ні, який виробник добрий, який - не дуже, яка ціна відповідна. То треба або їздити з людиною, яка розуміється, або самому практикуватися, в підсумку вийде на добре :) Я теж раніше і йогурти купувала із сухого молока, і сири не конче доброї якості, а потім щось люди підказали, у чомусь сама дійшла висновку, етикетки, зрештою, ретельно почала читати...
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    сире м'ясо??? Може я чарівного місця не знаю, але м'ясо тут не дешевше... Може хіба свинина і то по промоції, і то досить така жирна. Ми раз взяли, я спекла.. Більше ніколи не візьмемо. А була ніби шинка... Говядина точно дорожча, як в нас. Про телятину взагалі мовчу, її тут практично нема.... А в Теско вона є фасована і то в таку ціну, що ужасть....
    так, моцарела дешева. Але ж то дуже навіть в лапках моцарела. Зовсім вона не італійська....
    Риба буває дешевша. Ми остатньо взяли два цілих лосося по 15 зл. за кіло. Але то по промоції. Мішанки заморожених овочів таки дешевші, так. Свіжі овочі, хм.. Мені здається, що зовсім не дешевше, як в нас. Фрукти-знову ж таки все залежить від промоцій. Ми набрали купу помел по 5 зл. за штуку. В нас на Україні я брала за 30 гр.
     
  8. Just me

    Just me Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Не знаю, в мене чарівні місця - то переважно Керрефур, Реал, Теско... М"ясо там постійно по промоціях (гляньте навіть цьоготижневі газетки в неті), такого нема, щоб брала дорожче 13 злотих, переважно по 10-11 (де у нас знайдеш м"яско за 27-30 грн?). Нежирне абсолютно, я навпаки завжди кажу, що там якось готують свиней, що зовсім жиру нема. Беру лопатку, полядвицю або шинку задню. Телятина і справді дуже дорога - фермери везуть в Німечиину, там телятина по 30-40 євро за кг - елітпродукт :)
     
  9. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    ми за цим їхали -якесь воно все краще по якості. а ще я там купила чудо-шампунь, така невеличка баночка, якась польська ТМ, це просто чудо - він майже прозорий, волосся після нього тепер мию не через день. а раз на 3-4 дні, та маленька баночка (десь 125 мл на наші гроші получалась 35 грн, але він того вартий, як ще поїдем - обов"язково візьму його ще.
    а ще одяг там на сейлах суттєво дешевший - ми собі по різниці в цінах відбили витрати на дорогу. Солодощів там взагалі толкових не побачила - мені все-таки наше більше смакує...
     
  10. Linet

    Linet Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    б-каротин - це натуральний барвник , який надає продукту жовтуватий відтінок.
    Ще Олія оливкова 750гр першого віджиму за 25 грн. І виноградна 1л 37грн.це приблизно неможу знайти чек.Качка була за 29 грн кг. При виборі продукту треба знати наші ціни,читати про склад продукту і незабувати переводити златі в гривні: Girl_haha: Солодощі полякі купують у нас і кетчупи. Нераз бачила на базараз як вони таряться у нас.
     
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    я на смачність-якість оціняла - те що смакувало і склад не відлякував... бо мясного наприклад після прочитання складу не могла ніц купити) хіба пару раз в магазинах органічних продуктів, але там з вибором негусто ... а загалом ціна і якість продуктів в Польщі досить таки різниться від магазину... в одному може бути дешеве і файне, а іншому дорожче і гірше...

    а щодо ціни - з центральної Польщі народ орхідеї везе, вони там по 50-60 грн, ті що в нас 150 :) і чим ближче до кордону то ціна вища, попит українці створюють
     
  12. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    а я вже дочекатись не можу січня - ми на початку місяця запланували поїздку до Польщі.
    Купували там поб.хімію - щодо цін - дешевша, по якості - краща. Сири - дуже люблю - також дешевші і смачніші:)
    Маскарпоне купувала за 25 грн/кг. Шкода, купила лише 1 б.
    Моцарелла - ням-ням, і по смакоті і по ціні. Одяг - чекаю знижок :girl_dance:
    Загалом, не можу стверджувати, що не можу жити без польських продуктів, але задоволення від шопінгу там я отримую колосальне :girl_crazy:
    В січні будемо поєднувати і закупи і прогулянки містами.
     
  13. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Останній раз купила лосось охолоджений півкілограма десь приблизно за 30 грн.
    Ще просто обожнюю їх муштарду, це обовязкова складова гастрономічного туризму до Польщі:girl_dance:.
    Дешевші тверді сири, так звані канапково-салатові (як наша фета), моцарела. Пліснявілі - можливо і не набагато дешевші, але їх вибір знаачно більший у будь-якому маркеті, ніж у нас.
    Ще подобаються пластівці на сніданок для Ярки в теско - величезний вибір різноманітних середня пачка 3 злотих і щось на подобі суміші мюслів і пластівців з висівками для себе, в нас такого не бачила.
    Капучіно і кава, шоколад Ведель ну і звичайно оселедець для себе і дорогої родини, бо нас "не такий".
    Але жоден продукт з цього переліку не вартий того,щоб перти за ним аж до Польщі. Хіба як їхати паралельно за лахами, або по справах.
    Ще забула про закваску до журека, того в нас точно нема
     
  14. Just me

    Just me Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

     
  15. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    підтримую 100%, на днях теж з Польщі вернулась, таки ціни на багато продуктів нижчі, а якщо ще
    то вартує однозначно. Можливо, маскарпоне чи моцарелла і не італійські, але ж у нас -те саме - з Польщі, тільки дорожче...
    Якби не кордони-черги, можна було б возитися, поєднуючи приємне з корисним...
     
  16. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Ох вже ті лахи, так і манять-притягують :). Купувала малій взуття минулого тижня, в мережі Deichmann - Baren Schuhe шкіряні, осінні з 50% знижкою -130 гривень, в бартеку теж були знижки, зимове взуття приблизно на наші гривеньки 460 вартувало. І я не знала, а виявляється в них на взуття гарантія 2 роки.
     
  17. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

     
  18. Linet

    Linet Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Купувала італійську мацарелу але не з буйвуличого молока а коровячого, по 25 грн за 250грн , у нас на базарчику є продукція з італії ,привозять бусами які курсують там ,що тижня, є також сири. і вялені колбаси..., але по якості нічим мацарела невідрізняється від польської, неспорю може з буйволичого і краща але там і ціна космічна. Маскорпоне на смак інтенсивніший італійський але ціна 30грн за 250г. Мені польський підходить за 11 нормально.
     
  19. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Де в якому місті той магазинчик? поділіться , будь ласка
     
  20. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Ця мережа досить поширена в Польщі, зазвичай в торгових центрах є ті магазини. Я купувала в Жешуві в Ашані.