На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    я бронювала через букінг.сом Хілтон чи Ріксос (не памятаю, бо по роботі) - зараз по ньому дуже гарні ціна (470 грн.двомісний номер).
     
    Останнє редагування: 24 Грудень 2012
  2. Delikatna frukta

    Delikatna frukta New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Перед тим, як купувати іграшки в Польщі - поцікавтесь цінами у нас. Бо 2 тижні тому у Теско побачила іграшку, яку хотіла купити своїм малим - вона була рівно вдвічі дорожча, ніж у Львові.
     
  3. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Підкажіть будь ласка, чи варто купувати у Польщі ноутбук.
    Знаю, що мають якісь гроші повернути на кордоні, але ж є ще й ввізне мито, яке треба буде сплатити Україні, чи не буде воно більшим?
     
  4. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Сьогодні вночі приїхали з Жешува.
    Звітуюсь :)
    Їхали через Краківець. Кордон порівняно із попереднім разом проїхали швидко - 1.5 год. - туди, і назад - 3 години. Але машини рухались досить жваво.
    Були в Галереї Жешув (сама нова, велика, сподобалась), Галереї Графіка (видалась найменшою, менший вибір магазинів, товарів) Міленіум Холл (найбільша, величезні магазини. якщо поїду туди ще - то саме в цю галерею).
    Щодо знижок - є там знижки на одяг, розміри ще переважно є всі.
    Були також в Теско та Ашані. Щодо продуктів - Ашан дешевший і вибір більший. Щодо поб.хімії - порошків, шампунів - мені здається, що в Теско є більше акцій/знижок.
    Чи сильно ми зекономили - сумніваюсь. Але щодо задоволення від шопінгу - однозначно - шопоголікам рекомендую :)
     
  5. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Дівчата, чи збирається хтось до Польщі найближчим часом? Можете привезти шампунь? Дякую.
     
  6. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Сподіваюся, мені в цю тему.
    Теж хотілося б з"їздити в Польщу на закупи, але не знаю де і як робиться віза і взагалі з чого почати...(я ще ніколи не була за кордоном, цього року тільки паспорт виробила). Може, хто підкаже алгоритм дій? З подробицями, як для тупих.))))
     
  7. Telepuzichka

    Telepuzichka New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Збираюся 08 січня . до Жешува , якщо хтось хоче можемо поїхати разом
     
  8. daisygirl

    daisygirl Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Були і ми в четвер у Перемишлі. 4 години стояли на кордоні, як туди так і назад. Галерея Санова, як на мене, ще менша, аніж Кінг Крос, якщо хочете закупитись гарно одягом, то вам точно не сюди. Так як головною ідеєю було скупити речі для малечі, то ми її виконали. В Теско ціни +- аналогічні до наших, памперси на 10 грн в Ашані дешевші. Для себе зробила висновок, що туди я більше спіцяльно не їхатиму.
     
  9. Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Я аналогічний висновок зробила про Жешув.

    Були 2 січня в Міленіум Холі. Кордон (Краківець) - 3,5 год. Назад - 1 год.
    Враження - той самий "ширпотреб", що й у нас. Штучні тканини, неякісне пошиття.. Ще й розвішане (читай "покидане") воно все так, що відбиває будь-яке бажання купувати. Ціни, здається, такі ж. Маленьких розмірів часто не було, а навіть, якщо й завалялася якась XS-очка, то була вона такою величезною, що я по-приколу подрузі показувала: "диви: іксес, - ги-ги".

    Чи то в нас настрій якийсь не такий був.., але приїхали ми додому майже з пустими руками.

    Більше б не їхала. Краще вже на кілька днів в Краків в Аутлет.
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Ц е ти про той що FACTORY Outlet?
    я туди більше ні ні...як були в Кракові, вирішили туди заїхати, ну про те що втикнув навігатор і ми проїхали зпуск в автостради і мусили 60 км проїхати зайвих то я промовчу, то наш втик...але сам ТЦ маліпуський, вибору магазинів зовсім нема. Якщо в Кракові і вартує десь подивитись на лахи то в Гарелерї Краківській.
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Незабудка, я не знаю власне за Жешув, чи Перемишль, але ціни в Польщі на одяг менші як у нас, однозначно. А шарпотреб-то залежить, який магазин, так купа такого одягу не дуже, але туди й ходити не треба, а на такий товар знпйдеться свій покупець.
     
  12. Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Угу.. Во.
    Або то різні якісь магазини, або "фломастери на вкус і цвет.."))
    Нам там більше сподобалось. В "Галереї Краковській" не були. Поки що))

    Перевірю найближчими днями. Купила собі в Жешувському "Страдіваріусі" курточку за 100 злотих. (Нещасненька така, хренуватенько пошита, але прикольно на мене лягла :)) То подивлюсь, скільки в нас така.
    Знайшла таку на сайті - 349 грн. Не знаю, чи в магазині в Кінг Кросі такі ж ціни.. Якщо так, то беру свої слова про Жешув назад :)

    Скажу про Манго. І в Міленіум Холі, і в Фекторі Аутлет весь мангівський одяг виглядав як з секонду. Навіть ота жовтенька популярна курточка - відверто страшно виглядала (міряла її в Кракові) - запуцована, пом'ята, нитки стирчать. Прийшла моя така (замовляла в Юколи) - суперова. Чи то просто одяг, що висить, міряють часто, і тому він втрачає товарний вигляд?
     
  13. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    ну й не знаю,може й вартує, алк тільки не в період свят. Ми тільки от повернулися з Кракова, то перед новим роком там повний завал творився-людей купа, всюди черги, після такого зовсім немає бажання щось купувати, бо черги і в примірочну і на касу((. А ше ті "лахи" тупо валялися просто на підлозі в багатьох магазинах. І ше та Галерея Краковська якось не справила на мене хорошого враження, бо, по-перше,було купа людей, а по-друге, всі кому не лінь пруть туди з вокзалу прям з тобрами, і навіть нам сісти там випити кави і перекусити було великою проблемою, бо, просто-напросто, не було місця куди присісти, так, як багацько людей зі сумками там просто просиджували свій час, чекаючи певної години.
     
  14. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Ми також з коліжанкою їздили туди в 20 січня. кордон Краківець- 5 годин, назад-також 5 год.
    100%, барахло рідкісне! Реально хотіли потрати гроші,а не могли! Речі жахливо накидані одна на одну,навішані в такий притул,що просто нереально розгледіти. Просто не було нічого порядного! Зробили висновок,з всіх магазинів можна було зайти в 1,2 -Massimo Dutti , Mohito. Все решта-жах,в нас стоки порядніше виглядають.

    А в Кракові були місяць назад в Міленіум Холі,після всіх музеїв і довготривалих прогулянок,загуляли туди. Пройшлися,прикинули оком,думаєм завтра на свіжу голову підемо в "бій". Можете уявити собі наш стан коли завтра настало,а Міленіум Хол не відчинився,і взагалі жоден супермаркет! навіть Бедронка.!:girl_cray: Ми попали на день незележності...В нас з Мучачою був нервовий припадок:girl_crazy:. Я навіть дитині не могла презента привезти!ТО ми ,приїхавши в Львів, в 3 ночі заїжджали в цілодобове Сільпо за солодким і іграшкою. Самі з себе сміялись :)
     
  15. Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Можливо, в цьому найбільша проблема шопінгу в Польщі.
    До того Жешува - 160 км. Фігня. 2 години з хвостиком. Але кордон - :girl_impossible::suicide:
    Ми приїхали в Жешув вже замученими. Ну який тоді шопінг?
    Хіба що їхати на кілька днів. Але кілька днів - то вже Краків краще, на мою думку.
     
  16. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    ми виїхали з дому 5 ранку,і приїхали в 5 ранку. ціла сутка,було важко,я ледве не заснула..
     
  17. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    менші-менші. Ми вже перевірили. Купили в Польщі 2 куртки в Резерведі чололовіку по 400 грн. В нашому - 599 зі знижкою одна, іншої в нас немає. Піжами там же - по 150 грн. В нас - 299.
    Собі - плаття в Орсеї за 135 грн. В нас таке ж - 279. Куртку собі в Бершці за 400 грн. В нас - 599 (висить а новій колекції). Біжутерія в Хаусі - там - по 27 грн. за одиницю. В нас - по 47.
    Пральний порошок "Е" - по 78 грн.за 7.9 кг, інші приємності для себе та рідних... В нас такого немає, та й цін також.
    Загалом, не можу стверджувати, що більше туди не поїду. Можливо, тому, що були настроєні на шопінг (а ще в мене чоловік шопоголік страшенний:)), тому поїздкою задоволена. Та й плюс ще у тому, що їздили з ночівлею в попередньо заброньованому готелі. Тому, мабуть, легше - трохи мали можлиість відпочити з дороги, бо кордони в обидві сторони й день шопінгу то таки важко.

    ---------- Додано в 23:42 ---------- Попередній допис був написаний в 23:39 ----------

    ну оце вже важко.. тому, думаю, так.
    На продукти ціни не є дешеві. Не знаю, де скуповуються наші "бариги", що продають польські товари на базарах/магазинчиках, але такі ж ціни на продукти у Польщі. А знаючи "наших" - де ж тоді накрутка в 2-3 рази?
    Або ж поляки підняли ціни, бо знають, коли в наших Різдво та вихідні...
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    ІМХО там занаааадто людно (і то я була в свіжий сезон, майже без розпродажів) єдиний плюс - це те, що не по площі, а по кількості там певно найбільше магазинів, і вони відносно компактно розміщені (але 1-2 марок, яких я полюбляю там нема)
    а так мені більше задоволення приносили Бонарка і Казімєж (там вже по списку магазинів дивилася) і М1 (як на мене серед них найгірший і взагалі маленький, але якщо за чимось конкретним їхати то ок)
     
  19. daisygirl

    daisygirl Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Минулого року в Бонарці закупились, що багажник ледь закрили! Дуже задоволені були закупами там. Мабуть через те, що мало людей про нього знають та й місцеположення не всім може підходить, то й не багатолюдно було. :)))
     
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    там файно, бо є ще великий продуктовий супермаркет (не до порівняння з Галерією Краковською) і господарський супермаркет... ну і набір бутіків-брендів нічо так
    єдине що мінус, ІМХО, це якась така незручна велика площа... підеш в магазинчик вглиб Галерії, поки повернешся, то вже замучений)))
    Краковська теж велика, але там на якому поверсі ти не є, підходиш до найближчого ескалатора і ти гоп або вже в кафе сидиш, релаксуєш, або спускаєшся на перший поверх і виходиш