На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Дівчата підкажіть чи є весною в Польщі (Краків, Перемишль) розпродажі? Чи тільки зимою і літом?
     
  2. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    була в травні і листопаді в Кракові, то розпродажі були!
     
  3. LAFA NEW

    LAFA NEW New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Якщо Ви так уже літали, то розкажіть будь-ласка, як відбувається процедура проходження паспортного і митного контролю в аеропорту (Польщі). Чи не питали Вас там Ціль поїздки. бо, наприклад, якщо шопінг віза, то уже не скажеш, що летиш відпочивати на море.
     
  4. sani

    sani New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    якщо летите по ЄС то ідете на зелений гейт, там нема митників і прикордонників. Тільки провірять чи макіяж в паспорті відповідає тому що на лиці :)
     
  5. Virka

    Virka New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Можливо хтось знає де саме знаходяться гуртівні в Жешуві?
     
  6. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Особисто я завжди літаю з Польщі www.easyjet.com або www.ryanair.com - це два найбільші лідери ринку лоукостів.
    Також дуже хороші тарифи бувають у Віззейрі - www.wizzair.com, думаю, цей перевізник вам відомий, адже колись літав зі Львова і з весни знов буде. Але з Польщі в нього тарифи переважно набагато вигідніші, ніж з України.
    Я взагалі завжди купую наперед, за декілька місяців, коли ціни дешевші.

    ---------- Додано в 18:11 ---------- Попередній допис був написаний в 18:08 ----------

    Саме по шопінг-візі ще не літала, літала по візі з метою "культура". Митного контролю немає, адже ви вже в зоні ЄС, мети поїздки ніколи не питали, просто перевіряють особу при посадці на літак і наявність візи.

    ---------- Додано в 18:14 ---------- Попередній допис був написаний в 18:11 ----------

    Ой, мене теж дуже цікавить! Але от саме хочу дізнатися, якщо хтось вже був раніше, чи розпродажі більш імовірні до Великодня чи після? Вчора була в Перемишлі, бачила багато розпродажів, але не встигла скупитися, бо спішили назад (через піший перехід ішли).
     
  7. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Ось тут Ви неправі.
    Я також маю річну польську шенгенку, і спокійно, без зайвих питань літала нещодавно через Київ в Німеччину і в Іспанію. Ніяких проблем взагалі не було.
    Максимум, що спитали, яка мета поїздки:)
    І по вигідності теж не погоджуюся, тому що з Києва теж дешево як і з Польщі можна
    куди захочеш полетіти.І плюс, не треба на кордоні черги до Польщі вистоювати.
     
  8. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Звичайно, я ж не заперечую, просто кажу що для власного спокою завжди намагалася літати через Польщу:))) Власне в темці про візи були розповіді про те, як угорці не хотіли через свій кордон людей з проїждженою польською візою пускати, тому хто їх там зна. Хоча по правилам безперечно мають пускати, бо людина може мати лише одну шенгенську візу.
    Щодо вигідності, я мала на увазі Львів. Адже зі Львова є лише 2 рейси лоу-кост. Плюс як на мене що їхати в Київ, що в Краків - майже одне і теж.:)) Особливо через піший перехід - порівняно швидко і вигідно, в суботу кордон за 50 хвилин пройшли (але з дітьми безперечно так не подорожуватимеш). Окрім того з Києва з нормальних лоу-костів літає лише Візейр, а з Польщі і Ізіджет, і Райанейр (ним користуюся найбільше). А далі з Європи то взагалі:))) Колись на Майорку за 30 євро злітала:) Так само купляла квиток Краків - о.Сардинія за 50 євро, з Києва таких рейсів і таких тарифів немає:)
     
  9. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    За угорців всі знають,як вони на польську візу реагують, але це тільки вони
    такі особливі...

    це не факт, бо часом черги величезні, та й незручно,якщо є валіза немаленька.

    будемо надіятися, що скоро буде і в нас нагода користатися їхніми пропозиціями,
    якщо не помиляюся, то з березня мають літати зі Львова.
     
  10. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Ех! Я теж дуже сподівалася... Були чутки, що десь з травня вони мали літати зі Львова до Барселони і Парижу, але потім самі представники Райанейр ці чутки спростували, хоча по ідеї плани вийти на ринок України в них є. Просто в нас це все дуже складно і бюрократично. Але будемо сподіватися.

    Ну так, я бувало і 2 години стояла - залежно як пощастить і скільки буде перекупщиків. Правда іноді я показувала в черзі квиток на літак і ці жіночки мене пропускали без черги, бо розуміли, що я ніц не перевожу і спішу. А валіза в мене завжди - ручна кладь, щоб економити на багажі:haha:)
     
  11. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Моя мама заповняла анкету через інтернет на шопінг-візу, але анкету не дало роздрукувати, тільки прохання на відкриття (точно не пам"ятаю як називається). Чи потрібно було роздруковувати анкету, бо мама має на 13,30 в посольство, а толком нічого не знає...
     
  12. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    То вам тре в іншу темку про візи. Взагалі, вона мабуть має йти не в посольство, а у візовий центр. Анкету у візовому центрі без проблем видадуть на місці та допоможуть заповнити. Навіть якщо ви зареєстровані на конкретний час, при вході дадуть інший номерок і потрібно буде ще сидіти чекати, коли викличуть до віконечка. Останній раз ми чекали десь хвилин 40 (ну але це було вранці). За цей час можна встигнути все заповнити. Також при вході питають, чи готові у вас всі документи, і при потребі перевіряють та допомагають.
     
  13. KapiLV

    KapiLV New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    А де у Польщі можна купити б/у лижне спорядження (лижі, палки, черевики) за дешевими цінами, не підкажете?
    Або у Львові місця може є?
    дякую.
     
  14. zolywka

    zolywka New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Дівчатка хто знає скільки коштує літак з Польщі до Італії?
     
  15. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    То занадто обширне питання:))) Звідки саме з Польщі та куди саме в Італію? Якими саме авіалініями? Може бути від 20-30 євро бюджетними авіалініями до кількасот доларів стандартними.
     
  16. zolywka

    zolywka New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    З Варшави до Риму. А як зрозуміти бюджетними?
     
  17. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Ну це така категорія авіакомпаній, які пропонують лоу-кост сервіс: www.wizzair.com, www.ryanair.com, www.easyjet.com і т.д.
    У таких компаній є певна специфіка: квитки потрібно купувати по інтернету, паперових квитків не видають, це подорож бюджетного класу, тому в літаку не годують, якщо хочете брати додатковий багаж більше 10 кг ручної кладі, то за нього потрібно доплачувати. Зате квитки можуть бути в 10 раз дешевші, ніж у звичайних. Я колись з Катовіц до Риму літала десь за 20 з лишнім євриків Віззейром.
    Зі звичайних можете подивитися польські www.lot.com. Але там вже квитки від 1500 грн.
     
  18. zolywka

    zolywka New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Дуже дякую:girl_haha:
     
  19. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Дівчатка, може вже хтось їздив у Долину корчову? Там дійсно безвізовий режим? І чи вартує їхати туди на закупи? Які ціни?
     
  20. Golgy

    Golgy Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    дівчата, чи купували ви в Польщі ювелірні вироби з золота-срібла? які ціни в Польщі на таку продукцію? вищі чи нижчі як у нас?