На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    раджу також перевірити http://www.ryanair.com/en система така сама як і у wizzair, але більша к-ть літаків, і ціни дуже помірні!
     
  2. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Питання до знаючих - чи можна в Шегинях лишити машину (може є якась офіційна платна парковка) щоб перейти пішки кордон і не переживати за неї?
     
  3. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Хто знає, чи можна в Польщі розраховуватись карточкою ВІЗА Електрон чи це має бути просто ВІЗА класична?
     
  4. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Можна, розраховувалась.
     
  5. Njavko

    Njavko New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    були там на минулих вихідних ... взагалі не варто витрачати час на той шопінг-центр, бо жодних магазинів нормальних нема... хіба маєте вільний день і просто маєте проштампувати візу ... безвізовий режим не діє, а вся інформація що є у них на сторінці про це, то певно для мешканців 30-кілометрової зони, котрі можуть без перешкод курсувати через кордон туди-сюди... знову ж таки з магазинів у Корчовій Долині можна хіба на побутову хімію подивитись, бо там такс-фрі оформляють (як і в інших магазинах цього центру) і ціни на товари кращі ніж у нас... є ще там Бєдронка, але вибір м*яко кажучи ніякий там ... як на мене, то краще вже у той ще Жушув чи Перемишль махнути і нормально у Теско чи Керефурі скупитись
     
  6. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Машини якісь точно лишають, за пару десятків метрів від переходу, неподалік автовокзалу. Самі вже думали над тим, щоб туди скочити машиною. Але от чи платна та парковка і чи охороняється - не знаю.

    Напевно залежить від класу карти, банку чи підтримуваної валюти. Я вчора не змогла в торговому центрі Перемишлі розрахуватися своєю Візою Електрон від Приватбанку - операцію було відхилено. Тому пішла в банкомат знімати готівку... Хоча попередньою Візою Електрон раніше розраховувалася без проблем. Але в іншому супермаркеті без проблем розрахувалася кредиткою Мастеркард від Привату. Що для мене цілком не зрозуміло - як на мене, Віза Електрон і кредитка Мастеркард це карти приблизно однакового класу.

    Ех, вчора ми так класно перейшли піший кордон! Найшвидше за ті енну кількість разів, що я їздила. Коли я підійшла до польського пункту, я своїм очам не повірила, подумала що кордон закрито:))) Людей не було взагалі. Тільки назад ішли десятки "м’ясників" з великими торбами. Пройшли кордон за 5 хвилин. І того, виїхали з хати біля 8-ї ранку ранку і в 10-й по польському часу були вже в Польщі. Погуляли з чоловіком в Перемишлі по Galeria Sanowa, скупилися мештиками, і мені на ніц попсували настрій - стільки ще черевичків і сандаликів лишилося там не купленими, а такі гарні.... Я чомусь дуже тащуся від взуття в ССС....
     
  7. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

     
  8. renata_m

    renata_m Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Зовсім не так. Мастеркард - це назва однієї платіжної системи. Віза - зовсім інша платіжна система.
    В Мастеркарді є (по зростанню) MasterCard Maestro або MasterCard Electronic, MasterCard Standard Unembossed, MasterCard Standard, MasterCard Gold і MasterCard Gold Selective. У Візи (по зростанню) Visa Electron, Visa Classic Unembossed, Visa Classic, Visa Gold і Visa Platinum.

    Всі вони співвідносяться. Для прикладу - MasterCard Standard одного класу з Visa Classic і т.д. Але це зовсім інші платіжні системи.

    Електрон і Маестро - неембосовані картки з нанижчим рівнем захисту, вони не підходять для розрахунків в інтернеті, але підходять для оплати
    в торгівельних точках (з дуже частим запитом пін-коду).

    До речі, з приводу курсів розрахунку закордоном (зокрема в Польщі) поцікавтесь в банку розміром комісії за розрахунок у валюті відмінній від валюти рахунку.
    Дуже часто це відображається в додатках до договору. З особистого досвіду - в Привата найбільший відсоток - 3% (хоча вони до останнього будуть битись об стінку і казати, що вони нічого не беруть, то всьо віза бере :)). Найменші - в Пумбі, Кредобанку - 1 %.
     
  9. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Десь вище в темі писало, що, якщо їхати з дітьми до року, то теоретично можна на кордоні проїхати без черги. А де ця інформація є в офіційному варіанті?

    ---------- Додано в 20:40 ---------- Попередній допис був написаний в 20:38 ----------

    Тобто розраховуватись ними можна без проблем?! А бронювати готель через нет, до прикладу, вже не можна? Я правильно зрозуміла?
     
  10. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Угу, я теж щось таке мала на увазі, просто не дуже обізнана з видами. Як моя платіжна картка Віза Електрон, так і кредитка Мастеркард є картками найнижчого класу зі свого ряду, тому мені було дивно, чому Візу відхилено, а Мастеркард прийняло. Я чомусь вважала, що скоріше термінал прийме платіжну картку з грошима на рахунку, аніж кредитну. Але, то певно вже треба уточняти в банку, що видав картки. Бо попередня моя Віза Електрон приймалася за кордоном без проблем, але тоді нею навіть в Інтернеті можна було розраховуватися.

    ---------- Додано в 20:47 ---------- Попередній допис був написаний в 20:44 ----------

    Але краще про всяк випадок тримайте запас готівки:) Як я писала вище, мою Візу Електрон вчора в Польщі не прийняло. У мене Віза Електрон Миттєва від Приватбанку, може у вас якась інша.
    Інтернет-платежі такою карткою здійснювати не можна, принаймні Приват не дає. Хоча раніше можна було. Для онлайн-розрахунків я собі відкрила Візу Інтернет, також у Приваті.
     
  11. renata_m

    renata_m Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    візу електрон приватівську у мене навіть в Україні не приймає в супермаркетах,а Кредобанк без проблем. Дійсно, краще візміть з собою готівку теж, я завжди так роблю, бо всяке може статись.
     
  12. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    що саме не так? бо скопійовано дописи 2х людей.
    все правильно. З цим ніхто не сперечається. Дальше вся конкретизація-прям лекція про БПК :girl_wink:
    а от і ні, віза електрон має CVV код, нею можна розраховуватись в і-неті, і тепер нові маестро теж роблять з цим кодом, що теж дає можливість розрахунку в і-неті.Але повторюсь, це вже не стосується закупіа у Польщі, а банк. систем. Проте, може комусь буде корисним.:girl_yes2:
     
  13. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    В Краковці вже нема, були там в неділю, то сказали поляки, що той пункт вже забрали, тепер лише в Україні через банки можна повернути...Хто підкаже, який банк найлегше повертає кошти?
    Я ще читала, що можна відшкодувати ПДВ, якщо після штампування чеку таксфрі митниками знову повернутися в той магазин, де купили товар. Але ми так в ІКЕЮ повернулися з тими чеками, а нам сказали, шо вони не повертають, тільки на кордоні...Ми на кордон - а там послали в укр. банки! Якийсь лохотрон...
     
  14. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Ну це мабуть залежить все таки від банку. Моєю новою Візою Електрон від Привату не можна (робила десь рік чи півтора назад), я спеціально питала в банку, бо постійно купую в інтернеті. Хоча на ній є CVV код, і на кредитці Мастеркард він є. Я навіть через Приват24 пробувала дозволи всі на інтернет-платежі проставити, ніц не дало. Навіть сайт Київстару її не хоче, я вже мовчу про те, щоб прив'язати до PayPal. Тому для цього я відкрила Візу Інтернет.
     
  15. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    У Пшемислі (10 км від кордону) є сток-аутлет Соломон, ми там купили лижі жіночі, лижі дитячі, черевики жіночі та дитячі, палки та шолом загалом на суму близько 5000грн, та ще й такс-фрі оформили, там сума до повернення вийшла 400 злотих (але ще не відшкодували). Вибір не дуже великий, але ціни загалом приємні!
     
  16. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Скажіть будь ласка, а як взагалі оформити цей такс-фрі? Бо чеки брали (для візи), але коштів ще не повертали. Потрібно просто на тому блакитному чеку штамп митниці? Його ставлять на піших переходах чи ні?
     
  17. renata_m

    renata_m Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    і перше і друге не так.

    якщо не знати класи карт і назви платіжних систем, то можна взяти в банку карту якою неможливо буде розрахуватись закордоном або за завищеним курсом, тому краще знати це повно, а не на рівні абсурду: "мастеркардом можно розраховуватись всюди, а електроном не всюди".

    взагалі-то, cvv не є показником можливості розрахунку в інтернеті і магазинах.
    але нехай, той хто купить карту електрон привату чи укрсіб і маестро кредобанку - звертається до Вас коли не зможе розрахуватись ні в інтернеті, ні в магазинах.

    ---------- Додано в 09:13 ---------- Попередній допис був написаний в 09:08 ----------

    магазини не вертають такс, вони тільки дають форму для такс фрі (якщо набираєш певну суму). потім тільки проштампувати на кордоні. а потім через українські банки.
     
  18. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Ми в цю неділю поверталися через Краковець, йшли з такс-фрі чеками по червоному, то простояли в черзі майже 5 годин...Я так думаю, що черги там завжди є - бо то сигаретчики, то бензин поляки возять, то фури...

    Ми як лижі купували (пару дописами вище), то сама продавчиня сказала - як проштампуєте на митниці, то наступний раз заїдете до мене, я вам ПДВ поверну. Ми їй казали, шо на границі мають повертати, а вона на своєму - я вам поверну...Кажу ж, лохотрон якийсь...А українські банки - то тепер тіки ВТБ, бо Приват від 15 січня перестав тим займатися. Чи хтось може знає, які банки в Польщі повертають ВАТ іноземним туристам? Ну бо загалом виглядає так, що таксфрі чек отримати фігня, проштампувати теж не складно, а от куди потім йти - темний ліс!
     
  19. Just me

    Just me Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

     
  20. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Та ну, назва тут зовсім ні до чого. Електронні платежі - це далеко не лише платежі в Інтернеті. Розрахунок через термінал в супермаркеті - це також електронний платіж. А якщо спеціально для інтернету, то є окремий тип карток - віртуальні. Мабуть час припиняти ці дискусії, бо в кожного "своя правда".:))) Залежить і від банку також. Повторюся, теперішню мою Візу Електрон жодна онлайн-система приймати не хоче. Попередню Візу Електрон приймало без проблем. Це скоріш за все тому, що в Приваті є Віза Електрон миттєва, яка дешевша, і Віза Електрон дорожчого класу, так що ні в якому разі не можна узагальнювати.
    От іще про картки:
    Visa Electron — самый простой вид карт. Не имеет выпуклых элементов, что ограничивает возможность использования этого вида карт в терминалах, основанных на снятии оттиска с карты (механическое копирование без подключения к базе данных). Как правило, установлены минимальные лимиты на операции и минимальные гарантии.
    Visa Virtual card — карта для совершения платежей через интернет. Порой «выпускается» без физической выдачи карты. Фактически, это предоставление владельцу лишь реквизитов карты (номер, CVV2-код, дата действия и т. п.), которые можно использовать для оплаты через Интернет.