На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    чи хтось може виручити і привезти з Польщі невеличку коробку цукерок? тут вони досить дорогі...дуже-дуже треба....
     
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Як думаєте, в неділю на кордоні (плануєм їхати через Шегині) буде менше черга, ніж в суботу?
    Хочемо заїхати лише в Галерею Санову і Теско.
    По ідеї, має бути менше народу, бо базар не працює і вихідний день. Чи не факт?
     
  3. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Звичайно що буде менша черга ніж в суботу. Але на Шегинях завжди довше (бо близько Перемишль,і контрабас потроху завжди їде) ,ніж на Краківцю.
     
  4. Lviv apollof

    Lviv apollof New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Доброго дня! підкажіть по якому курсу знімає гривні з картки віза в польщі при розрахунку, та яка кмісія при знятті в банкоматі
     
  5. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Хто купляв у Польщі побутову техніку і перевозив її через кордон? Чи треба оплачувати якесь мито і які там нюанси? Бо хочу для себе купляти газову плитку і духовку, що монтується в меблі і можливо ще посудомойку. (Подивилась в неті що в Польщі набагато дешевше). І де саме найближе біля кордону можна це придбати? В Перемишлі?
     
  6. Megan

    Megan Well-Known Member


    Візьміть ще когось з собою, так щоб було по 50кг на чоловіка. Тоді нічого платити не треба.
    Якщо поїде хтось один, то фізичні особи офіційно платять 20% мита і 20% пдв, дорогувато вийде.
     
  7. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Їздили таки вчора в Перемишль через Шегині. Були на кордоні десь о 10 годині. Проїхали все десь за 30хв. Відмічу, що я трохи запорола на кордоні ( зблудила, світлофор не працював і я не зупинилась на знаку в потрібному місці) і поляки мали всі підстави накласти штраф, але побурчали і пропустили.
    Назад стояли десь годину. Також пропустили митний контроль ( якась я вчора була сонна))), наші прикордонники посміялись, я побігла назад поставила печатку і ми поїхали.
    Отже, добре, що хоч довго не стояли на кордоні, бо закупились ми паршивенько(
    В Галереї знижки трохи є, але те, що нам треба було для дітей( футболки, джинси, кросівки, така всяка роба) майже нічого не купили. Якісь такі нецікаві колекції, все таке ніяке, "сіре".
    В Теско також, якщо є якісь хороші пропозиції по акціях, то полиці пусті. Все решта дорого! При переводі на наші гривні, зовсім не вигідно. Тому також лише по мінімуму дещо купили(
    Провітрились, добрались додому неушкоджені ( ввечері вже по дорозі додому була така ожеледиця, нічого не посипано, всі їхали 50, 60км/год.), але поїздка себе не оправдала. З такими курсами валют, наразі, ще раз такі закупи не плануємо.
     
  8. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Перечитала темки і вже заплуталась... Ми збираємося їхати до Кракова на пару днів. Кордон будемо через Краківець перетинати. Але хотіли б по дорозу назад, заїхати на закупи. Тому питання. В Перемешль нам не по дорозі вийде? Чи можна закупитися в Кракові чи там дорожче, ніж в Жешуві/Перемишль ?

    А що купувати? Цікавлять консерви/ковбаси/крупи/макарони... Чи є сенс таке закуповувати? Чи краще робити ставку на побутову хімію? а які торгівельні марки? в яких супермаркетах?

    Читала, що продукти є в Теско, Ашан, Бедрьонка. А де дешевше?
     
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Ми теж до Кракова їхали через Краківець, а верталися на Перемишль. Відповідно, на зворотньому шляху кордон перетинали ч-з Шегині.
    Є ймовірність, що на Шегині будете просто довше стояти в черзі, ніж якби верталися ч-з Краковець, але то як пощастить.
    В Кракові є всі ті самі мережі, що і в Перемишлі, і навіть більше А ще в Кракові є ІКЕЯ!:girl_in_love:
    Останній раз була в Польщі на початку грудня, то на мій погляд, закуповуватися продуктами/хімією вже тоді було зовсім невигідно ч-з курс.
    Якщо потрібно купити щось з побутової техніки, можете заглянути в Media Markt. Як там зараз, не знаю, але ми у вересні купили там ПММ за дуже гарною ціною, ще й такс фрі 200 з гаком злотих повернули
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Може трохи не по темі... Скажіть, а де можна долари чи євро у Польщі купляти ? В банках ? Чи канторах? Не стрьомно в кантора брати велику суму ? На вихідних працюють ? Можна і Краків...
     
  11. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Дівчата, хто підкаже, ожливо ви цікавилися, чи вигідно купувати в Польщі дитячі візочки? Наприклад тіж самі Тако, вони ж ніби Польські, чи ціни там такі ж як тут чи менші?
     
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Ми привезли з Польщі. На південному ходила, заглядала, вибрала. Привезли з Польщі, але ми не їздили навмисне з ним, просто мали справи і по-дорозі прикупили візок. Різниця в ціні була десь біля 600грн. На такс-фрі не заїжджали. У нас теж Тако.
     
  13. Azza

    Azza Member

    Якщо ще актуально, то напишу як я купляла техніку. За першим разом брала варочну панель і духовку, витяжку у Меніні(зразу біля Ярослава), брали такс фрі, так як ми були з малою дитиною.ю то ми скоро і без проблем пройшли нашу митницю. А за наступним разом взяли у Ярославі мийку в комплекті з краном(340 зл по курсу 4.3, потім - такс фрі). в загальному на техніці ми зекономили біля 2 тис. грн.
    Дівчата їздив зараз хтось в Польщу, планую їхати завтра, хочу знати що там на границі і по чім злотий????????7
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    В неділю, з карти приват, знімало по курсу 5,567 (+/-).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Azza

    Azza Member

    Дякую.
     
  16. У вівторок з карти Приват знімало 5,78...у Приваті пояснили, що тепер курс встановлюють вони самі, так що, карткою їхньої краще вже не розраховуватись:girl_devil:
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  17. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Дівчата, підкажіть будь-ласка, які ціни в Бедронці в Медиці відносно Бедронки в Перемишлі? Чи продають там овочі, фрукти?
     
  18. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    от тому не люблю оте теско в перемишлі, бо наші люди всі акційні товари з полиць згрібають... по можливості їдемо в інше місто.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. kewa

    kewa Well-Known Member

    скільки зараз в бедрьонці(та що в медіці) коштують дада?чи видають іменний чек,щоб отримати другу візу
     
  20. Azza

    Azza Member

    29.99