На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Дівчата, що там з чергами на кордонах? в неділю якщо їхати, нема шансів на Раві мати спокій? На Угринів їхати одразу?
     
    • Баян Баян x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ми Грушів любимо))). Ще майже ніколи (лише раз - система щось там у них зависла, то стояли 2 години) не стояли більше години ні в одну, ні в іншу сторону, навіть через Такс-фрі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Рава і Краківець забиті вщент. Ми з вівторка на середу їхали через Грушів в Польщу, то було 4 машини. З середи на четвер вночі повертались назад (приблизно в той самий час 3-4 ночі)-лише одна перед нами. Але, коли повертались назад, то колейка в сторону Польші була десь машин 60. Від шлагбауму. Не уявляю чому. :scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. sv-ukraine

    sv-ukraine New Member

    А я сьогодні на Грушові 3 год простояла, це вже вже не вперше ща останній час, а пів року тому в туалет не встигала збігати на тому ж кордоні - проходили за 20хв.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Lyudamama

    Lyudamama Member

    Дівчата, маю купони на знижку в Теско, дійсні до 14.10 - 50шт. (1 купон = 1 злотий). 1 купон на суму покупки 10 зл. Віддам за дякую:girl_smile:
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І ми сьогодні там 3 години простояли. Приїхали на 6 ранку. Але трохи самі запороли, бо як виявилось потім, не знаю від коли, але другий ряд, якщо рахувати зліва, це той ряд, у якому стоять ті, що мають щось до декларування. У вересні була двічі, то все було ОК. А тепер чомусь так. Тому там кожну машину перевіряли, і речі, і все авто. Відповідно черга в тій колії рухалась ну дуже повільно.
    Назад повертались о 19-00, то через такс-фрі проіхали до години часу. Звичайна черга була на 1,5-2 години довша.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    А ми вчора 4 години простояли на Раві-Руській.Приїхали в 11 год а пройшли їхній кордон в 3 ранку , наш кордон 20 хв. В суботу зранку їхали в Польщу в 6 год, теж була велика черга. Але нас прикордонники пустили без черги , бо ми були з найменшою(1,5 роки), то пройшли кордон за 1 год. Поляки тримали довго, придирались до візи дочки, віза португальська, така ж як моя і решта дітей, були і в Португаліі і в Словатчині. Потім довго розглядала мій паспорт і візи. Назад то взагалі кОшмар, стояли 4 год, на такс-фрі 40хв оформляли документи, хоча раніше 10-15 хв. От скільки їзджу , поляки вже достали, постійно бурчать,тримають довго, щось їм постійно не подобається. Наші прикордонники, завжди самі пропонують їхати без черги , бо дитина маленька, а сьогодні (4 ранку) мала спала , то прикордонниця навіть не відкривала машину бо дитина спить і холодно.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  8. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    Ми стояли в Грушеві на Такс-фрі 5 з половиною годин, так що тут також як повезе.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Сказали мені сигаретчики, що черг немає, коли є собака на кордоні (до речі, коли ми їхали, якраз бігав спаніель між машинами), яка винюхує сигарети.
    Але це важко вгадати, вони з митниками і між собою зідзвонюються, то знають, а так...
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я не знаю, що мене попутало... Послухала тата і поїхали ми на той Угринів... Та ну його в баню, не вартує то їхати , звідти тааак далеко до Львова і дорога... Повна ж...а, не знаю, де там полатано.. А ще їхали ввечір вже, то просто слів брак, ані розмітки, ані знаків, як кінець світу... Мені здавалось, що не доїдемо вже... Буду назад їхати на Раву і нагло пхатись з дитиною , ібо нє фіг, хай пускаютт з малявками. А в той кінець світу більше ніколи...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    З карми- не блуданули ми :) я в Сокалі народилась, в Нововолинську бабцю мала і купа родини. Я ті дороги знаю з дитинства. Їхали ми довго, бо нам машини жаль було.. Та й страшно, темінь, не видно, де дорога , а де вже край, як там іхати можна??

    Чесно очікувала кращого, ну хоч трохи. Читала тут, що нормальна дорога, полатана, я не чекала від неї чуда, ну але куски там просто повна атракція.. Аж мене сум взяв...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Розкажіть, будь-ласка, детальніше про електронну реєстрацію Такс-фрі.
    Також цікавить якомога актуальніший курс злотого при розрахунку в польському магазині гривневою картою Привату.
     
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    розповідали раніше
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Telepuzichka

    Telepuzichka New Member

    дівчата хто підкаже як з ашану доїхати до міленіум холу. знаю що ходять 2 безкоштовних автобуси але дивилась по карті далеченько від їхньої кінцевої до міленіум холу. можливо хтось підкаже номер міського маршруту.
     
  15. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    хтось знає чи є вже передріздвяні розпродажі в перемишлі? і в яких магазинах?
     
  16. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Дівчата не підкажете , може хтось користувався послугами курєрськоі доставки. Потрібно замовити деякі речі поближче до кордону, щоб не витрачати на бензин. На алегро пл є інпост, що воно і як воно?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Може хто знає, де в Кракові чи Варшаві можна подивитися дитячі автокрісла?
     
  18. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Була у п'ятницю в Галереї Санові. Щоб аж таких сильних розпродажів не бачила. В НМ, правда, починали переклеювати цінники. І в Pepco ніби були знижки на канцтовари.

    І розкажу про кордон, якщо хтось планує їхати. У п'ятницю приїхали на Шегині о 7 ранку, черга була аж до того перехрестя, де автостанція (якщо хтось орієнтується). Але досить швидко просувалася, зупинилась тільки на час перезмінки і 40 хв стояла - не рухалась. В загальному, два кордони переїхали за 3год. А назад повертались в суботу. приїхали на Медику десь біля 2год дня, то черга була десь на 1,5км. Затягнулось то все діло на 4,5год.
     
    • Інформативно Інформативно x 5
  19. woolf

    woolf Well-Known Member

    У кожному великому торговому центрі є магазин smyk, там бачила автокрісла.
    --- дописи об"єднано, 30 Листопад 2015 ---
    Гляньте в неті, Галерея Броновіце (біля Ікеі), Галерея Краковска (в центрі біля вокзалу), все Краків
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Може не в тему,але хто возить польські товари?