На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. Marlos

    Marlos Active Member

    Скажіть ,а чи може хтось з вас хто їздить в Польщу купити мені пару речей ?
     
  2. karioka

    karioka Well-Known Member

    А мене б цікавило чи варта щось цікаве шукати початок-середина квітня в плані "після Великодня" акції чи випродажі...;)
     
  3. kusiaka

    kusiaka New Member

    дівчата, колись натрапила на оголошення про поїздки в Польшу бусом на закупи, не можу зараз знайти, може хто їздив і має контакти?
     
  4. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    зараз активно виставляють нові колекції, тому на залишки є суттєві знижки... В Польщі Великдень цих вихідних, тому сумніваюсь, що щось з нового буде по знижках, хоча як варіант аутлети)
     
  5. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Може хто знає чи будуть відкриті торгові центри в Польщі цих вихідних?
     
  6. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    будуть працювати по скороченому графіку, бо ж Великдень, але краще уточнити саме на сайті того магазину, що вас цікавиць.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Скажіть, будь ласка, з свого досвіду - чи великі черги на Краківці перед Пасхою? Плануємо завтра їхати зранку.
     
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Не знаю, як на Краківці, але на Раві чоловік сьогодні стояв 8 годин!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Дякую велике, поїдемо через Грушів тоді. Вже подивилась веб-камеру на Краківці - дуже багато машин.
     
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Погоджуюсь, завжди їхав на Грушів, жодного разу не стояв. А тут попер на Раву, на свою голову, бо їхав з Варшави, а туди краща траса. :girl_devil:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    А це Ваш чоловік в такий корок потрапив коли вже повертався з Варшави, чи коли туди їхав? Бо мене цікавить чи є корки в Польщу, повертатись аж в понеділок плануємо.
     
  12. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Коли повертався, але казав, що така ситуація була в дві сторони.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Katee

    Katee Active Member

    Скажіть, будь ласка, хтось цього тижня їздив через Раву? Збираємось в четвер в Жешув. Кажуть, там якісь безпорядки були
     
  14. Kalina

    Kalina Active Member

    Плануємо їхати в вівторок або в середу в Польщу на закупи (Перемишль або Хрубешів). Може, хтось бажає "прокатати" візу і розділити вартість пального? Будемо заїжджати в супермаркети, за потреби підвеземо до потрібного магазину, назад можемо повертатися через такс-фрі.
    Є 2 вільних місця.
     
  15. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

  16. MisPolly

    MisPolly Active Member

    Дівчата, чи нормалізувалась ситуація з чергою на Краківці? Збираємось завтра-післязавтра в Жешів або Перемишль
     
  17. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Дівчата, хто завтра-післязавьра їде в Польшу? Мені потрібна одна річ дитяча в Reserved. Буду дуже вдячна. Пишіть в ПП.
     
  18. andrijka

    andrijka New Member

    Привіт! Дівчатка хто знає,де у Польщі можна купити жіночу білизну оптом?Дуже потрібно.Дякую
     
  19. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Ми їхали в неділю через Краківець, стояли більше 5-ти годин. Це для нас рекорд, раніше більше 2-х годин в черзі ніколи не проводили.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. karioka

    karioka Well-Known Member

    Зараз на Краковці машин 20 від нас на виїзд укр.номери...але тааак помалу йде, вже більше години,то лиш до контролю підїжджаємо:girl_devil:
    ага...бо потім три черги зливаються в одну, ну і польські митники ледве працюють...так зо може ще з годину-півтори.
     
    Останнє редагування: 14 Липень 2016
    • Інформативно Інформативно x 1