На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А не підкажете, яка ситуація у другій половині дня у неділю? І чи на Уштрики велика черга? Треба з дітьми візу прокатати. Хочемо сьогодні махнути.
     
  2. MisPolly

    MisPolly Active Member

    Багато людей і в суботу і в неділю - майже до вечора шалені черги. Кілька разів було що приїхали в 7-й - 8-й, а кордон перетнули в 2-й - 3-й. Так що, в неділю більше не їздимо...
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А ми у неділю таки поїхали, через Краківець. Були на кордоні о 15-00. Туди проїхали за 1 годину, назад о 18-00 через той же Краківець через такс-фрі проїхали за 1 годину. Так що нам дуже повезло))). Навіть на таке сподівались.
     
  4. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Нічого собі! Дійсно дуже повезло. Ми на вихідних один раз простояли 5 годин на Крацівці, при тому, що приїхали о 8-й ранку.
     
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчата, що чути за МПР? Відновлюють?
    Чи можливо в Перемишлі вигідно купити дитячий возик-тростинку?
    Якщо так, то де саме?
     
  6. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    від сьогодні відновили. Знову дірдом повний.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Підкажіть чи є ще розпродажі в магазинах, дока вони діють? Цікавить Краків. І що з чергами?
     
  8. Megan

    Megan Well-Known Member

    З чергами дурдом.
    Дуже хочу ще разок з'їздити, але через ті черги певне не наважуся.
    На Раві в суботу черга була на 11 годин, Грушів майже 6 годин назад, ну його... і з дітьми не пускають без черги, і один мужчина махав білетами на літак, то пропустили до шлагбаума, далі стояв зі всіма(
    І люди в черзі страшне агресивні(((
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Хто знає що зараз твориться на пішому переході Шегині,треба перетнути кордон,думаєм коли краще їхати,може вночі?хто що порадить?

    Надіслано від мого ME302C, використовуючи Tapatalk
     
  10. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Дякую, ще почекаю, хача не знати коли ті черги припиняться.
     
  11. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Минулого тижня (ніч з суботи на неділю) їздив чоловік. Перетинав о 4 ранку. Перейшов за 2 год. Черги є, люди трохи агресивні...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Milena

    Milena Member

    Підскажіть, будь-ласка, скільки коштує автобусом передати посилку у Краків? І чи ціна залежить від розміру?
     
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    До Варшави 20 злотих. Деякі наглючі водії хочуть 30 злотих. До Кракова також відстань. Тому думаю, що й ціна приблизно така ж буде.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Milena

    Milena Member

    Дякую
     
  15. Yavoryna

    Yavoryna Member

    Дівчата, підкажіть, з дітьми пускають без черги? Це залежить від віку дітей чи їх кількості? Потрібно поїхати з дітьми прокатати візи, не уявляю як вони перенесуть ті години на кордоні.

    Надіслано від мого Nexus 7, використовуючи Tapatalk
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Yavoryna ми останнього разу як виїжджали з України, то прикордонник дав папір, на якому було написано, що з дітьми до двох років можна позачергово перетинати кордон. Той папір дали чоловіку, щоб у ньому підписали двоє людей з черги, що нічл не мають проти
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Yavoryna

    Yavoryna Member

    У нас двійнята молодше двох років. А коли ви їхали і через який перехід?

    Надіслано від мого Nexus 7, використовуючи Tapatalk
     
  18. karioka

    karioka Well-Known Member

    Ми їхали в кінці липня через Краковець, то нам казали "діти до року"...перед нами був карапуз рік і пару місяців, то вони стояли в загальній черзі....:girl_devil:напевно, як на кого натрапите...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Yavoryna ми їхали на початку серпня через Раву Руську
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    По закону - так і є, діти но одного року без черги.