На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Дівчата, з якої і до якої години працює піший перехід на кордоні в Шегині?
    І чи можна в Перемишлі поставити на 2-3 дні машину на якусь платну стоянку, і яка ціна?
    Дякую.
     
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Цілодобово.
    Тільки в моменти перезмінок може хвилин 20 нікого не бути, і то не завжди.
    Якщо не помиляюсь, перезмінка о 8 і о 20 по польському часу.
    На такс-фрі в час перезмінки можна дооооовго стояти (два рази ходила через піший, і два рази "нарвалась" на перезмінку).
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @famenlviv, машину поставити можна. Ціна 5-7зл за добу. Там на місці зорінтуєтесь. І троха далі від самого кордону- ціна буде 5зл.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Megerinda

    Megerinda Active Member

    Доброго дня! Дівчатка, поділіться, будь-ласка, яка ситуація зараз на кордоні з тими штампиками на Tax Free? Якщо я автобусом буду повертатись, то іншу якусь чергу потрібно займати, щоб проштампувати той чек, чи шофер мене не пошле. І чи взагалі варто з тим заморочуватись, бо сума не дуже велика, хочу дитині забавку купити десь до 250 zl. І ще десь читала, що в кого робоча віза, то не вертають того податку. Може хтось має такий досвід? Дякую.
     
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    зараз такс фрі від 300 злотих.
    Ми завжди їздимо спец автобусом на закупи. там багато людей мають такс фрі, т озавжди займаємо чергу на такс фрі.
    якщо просто рейсовий, то мабуть не буде радий, бо реально можна кілька годин простояти .
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Megerinda

    Megerinda Active Member

    Та вже б добрала щось і до 300 , але так думаю що не буде мене ніхто чекати з тим чеком. Шкода... Дякую.
     
  7. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Просто потрібно попередити водія, що ви хочете на такс фрі, і ваш паспорт поставлять першим на перевірку документі. Поки будуть перевіряти решту людей з автобуса ви собі спокійно зможете поставити ті печатки.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MisPolly

    MisPolly Active Member

    Вертають, не мають право не вертати.Але я б з такою сумою не парилась - більше мороки... Я була свідком того, що наша митник мала претензії до чоловіка - чого це він з робочою візою через такс-фрі повертається. Він її дуже гарно на місце поставив - він їхав з робочим візитом в Польщу, а назад додому, а не по роботі і що в законодавстві немає таких обмежень. Сказав їй, що вона перевищує свої службові повноваження, що не її справа, чому він через такс-фрі повертається.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Megerinda

    Megerinda Active Member

    То я чек візьму, а там видно буде:girl_smile: Всім дякую за поради.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Galyna Perun

    Galyna Perun New Member

    Дівчата, яка зараз ситуація на кордоні? Кажуть черги величезні, хто був - насправді по 4-5 годин стояти?
     
  11. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Мама їхала автобусом тиждень тому. На кордоні простояла десь 8 годин.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  12. Galyna Perun

    Galyna Perun New Member

    :swoon2:
     
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Їхали в суботу туристичним. на закупи. туди - 3 години, назад через такс фрі десь 4 години. чоловік йшов в середу на піший. туди - десь 2,5 години, назад - 30 хв два кордони
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MisPolly

    MisPolly Active Member

    А на авто? скільки зараз часу стояти в пробках? Вже два місяці ніяк не виберусь, а віза закінчується...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    ні разу не пробували)
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    http://www.loda.gov.ua/karta_kordon/index.php
    Гляньте тут, не знаю на скільки правдиво, але хоч щось. Я перевіряла як сестра їхала, коли не було черг взагалі, то по сайті теж не було
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Kalina

    Kalina Active Member

    В вівторок в Краківці стояли 12 год. на кордоні. Сьогодні верталися через Медику, то за 1 год.переїхали кордон.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Людиииии, шо ж це робиться?
    Питання, а на хвіга тепер тоті візи???
    Я маю діючу візу, але не маючи якоїсь нагальної потреби їздити до Польщі, вже третій місяць не їду, бо боюся хмару часу втратити в тих скажених чергах.
    Хоча раніше ми з чоловіком раз на місяць, а то й частіше любили кудись поїхати, заодно і трохи грошиків в Польщі витратити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Kalina

    Kalina Active Member

    Робиться жах((((
    Вибачте, але просто накипіло. Коли ти стоїш по правилам в черзі а те бидло пре по 10-20 машин без черги, бо його "друзі, родичі, односельці" забронювали місце в черзі. І через наших рагульських прикордонників, які це все підтримують. Люди з черги підходили скаржитися, але ж йому всерівно, йому ж теж процент з таких машин йде.
     
    Останнє редагування: 16 Вересень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. jylanda

    jylanda занууууда

    Навіть не сподівалася що таке напишу, але заступлюся за наших прикордонників, чи то ми на таку зміну попали? Ми останнього разу чекали, але потім показали працівнику квитки на літак, він був дуже уважний, пропустив нас, машини сигналили, бо людям це не сподобалося. Поляки нас протримали десь 4 години, з тими з квитками, плюс двоє вагітних в машині... На літак ми таки сіли лише завдяки добрій працівниці аеропорту, бо лишалося 15 хвилин до вильоту, а реєстрація вже даааавно була завершена... Так що не завжди то з нашої сторони такі проблеми.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1