На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    На мою думку це польські прикордонники створюють такі черги, вини навмисно тримають машини, довго перевіряють документи і їм всерівно чи в машині маленькі діти чи вагітні. З моєї практики наші прикордонники завжди пропускають дітей в машині, моїй 2,5 нас пропускали і швидко перевіряли, про поляків того не скажу. Цього літа ми проїзджали Словацький, Румунський, Венгерський кордони ,то таких черг і такого хамського ставлення як польських прикордонників не було.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Наскільки я розумію, то досі триває італійський страйк польських прикордонників. ТОбто вони спеціально дуууже повільно пропускають.
    В мене знайомий возить в Варшаву на лікування онко-хворого синочка, то його і наші і поляки пропускають без черги.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Irinaket

    Irinaket New Member

    Ми в п'ятницю їхали ,чарга була дуже велика,приїхали десь в 23.00 ,а виїхали в 6:00
    Можливо черга така велика через машини(списані корита) які кожних 3 дні мусять перетнути кордон,їх там було дуже багато.
     
  4. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Розповім про свій перехід кордону- переходила на пішому в Медиці о 1 ночі з неділі на понеділок, людей з Польщі в Україну не було взагалі,трохи навіть страшно було, весь кордон перейшла за 10 хвилин, чоловік мене відвів до польського перепуску, брат зустрів після українського.
    Була з своїм песиком, полька глянула на паспорт, на песика в переносці, українська сторона навіть паспорт собаки дивитися не хотіла. На довідці за 25 євро можна було зекономити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @famenlviv воно то так, я кілька разіа то все надарма робила бо навіть документів на тварину не перевіряли. Але от останній раз все переглядали, ще й за той аналіз на антитіла від сказу питали. Добре, що попався добрий прикордонник, пропустив. А знайомий мав проблеми.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Дівчата, коли починаються знижки в торгових центрах? Чи ще рано і аж передріздвяні будуть?
    І куди краще на шопінг їхати - в Перемишль чи Жешув?
     
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Зорянівонька ми на найкращі потрапили десь з 20х чисел грудня і до середини січня
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 2
  9. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    там так завжди. А от в іншу сторону....
     
  10. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Поясніть мені, будь ласка, детальніше про такс фрі. Читала в неті інфу, але думка всеодно розмита. Купила в Німеччині косметику, як мені в магазині пояснили, що кошти мють повернути в аеропорту в Німеччині. Коли туди звернулись, то нам відмовили, так як літак був не в Україну, а в Польщу. Сказали що треба на останньому кордоні оформляти. На польському кордоні поставили мені печатку на чеку і все... Що робити з тим далі??? Куди звертатись?

    До речі, вчора їхали з Корчови, то аж за 4 год проїхали кордон. Я ще дак довго ніколи не стояла, а зі сторони України черги були аж від заправки WOG :girl_impossible:. Це було біля 9-10 вечора.
     
    Останнє редагування: 15 Жовтень 2016
  11. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Про Німечинну не в курсі. Але можу трохи розказати про Польський такс фрі. Є магазини, що співпрацюють з глобал блю, там і меншу суму вертають, але можна забрати у відповідних пунктах в Україні. А є, що сам магазин повертає, то гроші можна забрати безпосередньо в магазині, то буде більший відсоток. Якщо всі документи відповідно оформити.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    краще в Жешув
     
  13. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Можливо знаєте де то можна глянути той список магазинів? В Німеччину ясним ділом вже не поїдемо, але якщо магазин повертає, то чи можна забрати гроші в польському магазині від тої мережі чи тільки в тому магазині в якому була покупка?
     
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @casablanka якщо просто такс Фрі то тільки в тому. Пошукайте ще у Львові є фірми які тим займаються. Вони просто викуповують ваше такс фрі. За якийсь відсоток
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Є магазини що працюють через Global Blue, і вони видають чек на стандартному бланку
    Global Blue.

    Тоді повертають +/- 13%. В Україні в Правекс банку було. Можна і в Польщі. Тоді потрібно пошукати де саме. На сторінці Global Blue є перелік. Але якщо магазин видав від себе таксфрі, то тільки в тому конкретному магазині. В любому випадку у вас на тому чеку є сума коштів які отримаєте.


    Минулі роки були 25% знижки на вихідних, до дня незалежності Польщі - 11 листопада.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  16. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    На разі в Жешуві ще немає знижок в магазинах
     
  17. MisPolly

    MisPolly Active Member

    А коли, приблизно, варто чекати знижки? Мабуть, коли вони розпочнуться, ситуація по черзі буде ще більш критичною?
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  18. Allo

    Allo Active Member

    Хто знає, чи можна купити страхівку (не на машину), на кордоні?
     
  19. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Здається, ні - але не впевнена. Ми купували ОККО, що по дорозі на Краківець
    --- дописи об"єднано, 21 Жовтень 2016 ---
    Як правило, в грудні знижки
     
  20. Allo

    Allo Active Member

    Хто знає, чи можна купити страхівку (не на машину), на кордоні?
    Здається, ні - але не впевнена. Ми купували ОККО, що по дорозі на Краківець

    Нема, тільки на авто.