Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Consuelo, 30 Грудень 2012.

  1. БЕЛЛАДОННА

    БЕЛЛАДОННА Well-Known Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпрегідроз): методи боротьби

    Це одне і теж. Там склад однаковий. Користуюсь Dry-Dry, дійсно діє, для мене просто спасіння, а от подрузі не допоміг. Можливо вона не правильно наносила, не знаю.
     
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпрегідроз): методи боротьби

    В мене він є, користуюся дуже рідко (бо все-таки дія в нього не дуже корисна), але дієвий.
     
  3. LViter

    LViter New Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

    Попробуйте поприймати щось з седативних препаратів, а також вітамін групи В(моїй малій допомогло), добре попити настойку шалфею, якщо нема протипоказів. І ще, сам піт запаху немає, лиш неприємно від вологи, запах утворюють бактерії при розкладі вже на тілі (піт має кислу реакцію і бактерії множаться швидко) тому змивання шкіри 2 рази в день натуральним!!! милом теж помічне. Якщо нема такої можливості можна протерти харчовою содою, натуральними тоніками з ефірними маслами, поту не зменшить, але запах забере. Антиперспіранти допомагають, але дуже шкідливі. Ще є паста Теймурова, але про неї я нічого не знаю.
     
  4. nataliy

    nataliy Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

    мені помагає саліцилово-цинкова паста.вона продаєтся в аптеці.
     
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

    ну а як боротись з потіням рук і ніг? в мене практично завжди вони вологі, вже аж самій не приємно:sad:
     
  6. marife

    marife Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

    А голови? Голова в жару мокра як у дитини. Ціла, ніби помила її. Не розумію що за біда. Це триває три роки, ну впринципі відколи переїхала/завагатніла. Кажуть треба здати аналіз на пролактон(якщо не помиляюся)
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

    ні, голова не потіє, але жирніє страшно. кожного дня доводиться мити
     
  8. Lanasweety

    Lanasweety New Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

    У знайомого була така проблема, бо з рук аж тік піт, а йому потрібно було проводити багато ділових зустрічей і то був його кошмар, потім зробив ін'єкції ботокса, які ніби то на якийсь час блокують пітні залози!
     
  9. Marishkaaa

    Marishkaaa New Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

    Можу порадити дуже дієвий спосіб боротьби з потовиділенням, який відкрила для себе, коли проживала в Канаді. Це вкладки від поту. Не перешкоджають природному потовиділенню, але й захищають від плям та запаху поту.
    Купую вкладки Divitay (користувалася й іншими). Коштують 20 грн. Я купую по 16 грн/уп.
    Замовляю на сайті http://divitay.com.ua/
    [​IMG]
     
  10. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

    Особисто мені дуже допоміг кульковий "фито-дезодорант- вербена и шалфей" від " чистої лінії". Супер. Суxо и комфортно.
     
  11. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

    Формідрон. Спеціальний препарат для того. 6 грн. в аптеці.

    ---------- Додано в 14:55 ---------- Попередній допис був написаний в 14:51 ----------

    До речі, в аптеці ДС є якийсь новий препарат для лікування гіпергідрозу, ціна 130 грн. (щось в тому діапазоні) , а от назву не запам"ятала, хоча стояв на видному місці в вітрині, думаю провізор би підказала як називається, якщо пояснити для чого)
     
  12. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

    Можливо, це був Dry Dry? Він є в 2-х версія: для чутливої шкіри і звичайний. 1-ий як раз в районі 130 грн, 2-ий дотягує до 185 грн, залежно де купувати.
     
  13. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

    Може би то не треба формальдегідом боротися з пітливістю..:girl_nea:
     
  14. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

    незнаю, я від фармацевтики далека.
    Просто тема про пітливість і боротьбу з нею, а виробник пише:Препарат чинить дезінфікуючу та дезодоруючу дію.

    Показання для застосування.
    Формідрон застосовують для обробки шкіри при підвищеній пітливості.

    Моя мама ним пітливість ніг лікувала. В неї після прийому антибіотиків стали сильно ноги потіти, от їй дерматолог і порадила формідрон- допомогло.

    А щодо препарату Драй-драй то точно не він. Інша назва була і вроді складалося з кількох флаконів які треба змішувати.до речі, про Одабан ніхто не чув?

    http://www.odaban.net.ua/

    і про Антикап...
     
  15. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

    Marishkaaa, дякую Вам за наводку. Я з Вашого поста хоч би дізналась, що такі штуки існують. І о, чудо! знайшла їх в ДЦ (не саме такі, інакші), були чорні і білі по 15 грн. Ще їх не випробувала, але вже тішить, що, можливо, хоч частина одягу буде врятована ))). Бо трохи слабо собі уявляю, як їх кріпити на майки, футболки і т.ін.

    А ще, може комусь стане в пригоді.. Зробила собі цукрову депіляцію під пахвами, і, не повірите, але приблизно 2 тижні насолоджувалася нормальним життям без цієї противної проблеми :) Цікаво, скільки триватиме ефект після повторної процедури?

    ---------- Додано в 09:29 ---------- Попередній допис був написаний в 09:22 ----------

    Доволі цікавий (але затратний, як на мене) спосіб підказала мені ще одна людина. Вона , коли спостерігає, що дезодорант перестає працювати (в мене така проблема настає десь через 1 або 2 тижні після застосування будь-якого дезодоранту), вона "оп-ля", просто міняє дезодорант )))... Ги... Я, до такого й додуматись не могла. )) Ні, звичайно, я додумувалась, але природня жаба, відганяла ці думки, лише на стадії зародження)))))))))
    Тепер я вже собі подумала, а що якщо їх не викидати ті дезодоранти, а через деякий час, після застосування тих інших, знову вертатись до них? І так по колу. Жаба буде задоволена ))))
     
  16. Kofe

    Kofe New Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

    Колись теж мала таку проблему. Вирішення було просте: зранку і вечором приймати контрастний душ. Мені це допомогло і ліки ніякі не вживала.
     
  17. Marishkaaa

    Marishkaaa New Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

    Я купувала ті вклдадки в ДЦ. Викинуті гроші:nea:. Вони зовсім не такі по якості. Не дивно, що по 15грн. Перепробувала, мабуть, всі, які продаються в Україні. Зупинила свій вибір на divitay (для себе купую divitay comfort)/

    Furore, а що за цукрова депіляція? Дуже зацікавила. Поділіться, будь ласка.
     
  18. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

    Marishkaaa, а, та я ж не розуміюсь, але ті вкладки і то за щастя. Вже випробувала, ну краще ніж нічого, звісно...
    Але якщо зможете й мені замовити там де Ви замовляєте, то буду Вам дуже вдячна.

    ---------- Додано в 19:05 ---------- Попередній допис був написаний в 19:03 ----------

    Цукрова депіляція
    http://www.skinlight.ru/index.php?page=22&PHPSESSID=48b1492604e3697ea96490e9afc54266
    Ну те саме що й звичайна депіляція, але трохи зі своїми нюансами. Робила в салоні. Сама б собі поки що не змогла.
     
  19. Rsju

    Rsju New Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

    А ще є іонофорез, після ботоксу це найкраще.
     
  20. Bacchante

    Bacchante Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

    Варто звернути увагу на нирки. Не факт що вони хворі, але якась маленька дисфункція може бути ( в тому числі спадкова, вроджена). Шкіра як частина видільної системи трохи перебирає на себе функції нирок в регулюванні водно-сольового балансу. От і підвищена пітливість. Тому "забивати" її антиперспірантами кожен день - не дуже хороша ідея. На "вихід" хіба.
    В родині в мене багато в кого проблем з нирками, то пітливість тут як тут.
    Я, особисто, рятуюсь кристалом. Правда розбиваю його і в пшикалку засипаю, заливаю водою. Так він концентрованіший, краще діє ніж себе терти шматком.