Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Consuelo, 30 Грудень 2012.

  1. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

    Гарно допомагає лікування за допомогою ін'єкцій Ботоксу або Диспорту. Перевірено на чоловікові подруги, у нього страшна була ця проблема. А за допомогою цього все наче байдуже.
     
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

    Ви знаєте, я теж таке помітила, але думала, що то так щось співпало, потім я робила сама, то такого ефекту вже не спостерігала
     
  3. Tauriel

    Tauriel лісова ельфійка

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

    Зі мною жах якийсь твориться. Будучи ще на місяці 8, старшно почала потіти, особливо в ранці, коли прокидалась, шия, голова, спина мокра. Думала - вагітність....мине! Після пологів стало ще гірше. Вагітною робила УЗД щитовидки все норма, цукор норма, що це може таке бути? Досить мені вити 2 ковтки чаю, як обливаюсь "сімома" потами, і не тільки під руками. На двір виходжу з малими гуляти - мокра! З вулиці, зайти у приміщення, достатньо декількох секунд і вже чую потьоки по спині течуть. Також потію, коли малу починаю годувати, коли трошки більше рухаюсь і переживаю. Шо то за біда така, ніколи такого не мала. Піт правда без запаху, хоч на тому дякувати))) Куди з тою проблемою можна звернутись? Чи воно пройде само-собою?
     
  4. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

    Ого, що проблема, то проблема. Гадаю з нею треба до лікаря звернутися. А от до якого навіть і не пораджу. Мені здається, що то у вас такий гормональний збій пішов
     
  5. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

    Зі мною такий жах був після першої вагітності, але десь місяць часу, потім гормони стали на місце і все пройшло.
    Скільки часу можуть бути такі "нормальні" збої не знаю, думаю краще проконсультуватися з гінекологом
     
  6. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Надмірне потіння (гіпергідроз): методи боротьби

    Так, може пропити курс гормональних препаратів, які вирівнюють гормональний рівень у жінок
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Чи робив хтось симпатектомію або лікування лазером?
     
  8. Veselivka

    Veselivka Member

    Давно ніхто сюди не писав. Дуже актуальна для мене проблема. Навіть приходиться вибирати одяг з ооглялу на те, чи видно на ньому плями від поту. Хто вирішував проблему кардинально? Хірургічно чи ін'єкціями? Діліться відгуками та рекомендаціями.
     
  9. Yen

    Yen New Member

    Стикнувся з проблемою. Звертався до тутешніх лікарів, розводять руками. Потім я помітив, що гіперогідроз тісно звязаний з вагою, у мене принаймні. При 178 і 78 ваги пітнів дуже .Зараз скинув до 71, небо і земля. Також перестав комплексувати це теж дало свій плюс.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Varya

    Varya New Member

    Зараз часто рекламують ботокс від гіпергідрозу. Але він допомагає ненадолго - на декілька місяців. Мені більше подобається драй драй. Дуже ефективний и надійний.
     
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    І дуже шкідливий, почитайте склад і не зловживайте
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Varya

    Varya New Member

    Та я читала і склад, і про сам засіб читала багато інформації. Шведський засіб dry dry пройшов усі перевірки. Знаючі люди говорять, що більш небезпечно кожного дня по декілька разів користуватися звичайним дезіком.
     
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    І знову те ж саме. Побачила що від переживань дуже сильно починаю потіти, і проблема не запаху, а в кількості виділеного поту, з під пахв тече "рікою", руки то взагалі жах - якби помила під краном і не витерла, і ноги завжди мокрі, всі інші частину тіла взагалі не потіють. Дезодоранти крім запаху більше нічим не помагають. може хтось з таким стикався, що помогло?
     
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Може, якесь легке заспокійливе було б доречно пропити?
    Я помітила, що можу мати різний запах поту (стараюсь, звісно слідкувати, але ). Тобто є "звичайний" - коли вранці помився, провів дезодорантом, і в кінці жаркого дня можна "нанюхати", якщо спеціально підняти руку і запхати носа (футболка, звісно на один день); коли є вірус з температурою - вже інший запах; ну, і після стресу - специфічний, я його класифікую як "адреналіновий".
    Я маю дуже гострий нюх :girl_crazy:.
    Ситуація Ваша дуже схожа на психосоматичний прояв. Якщо є шанс проконсультуватися в лікаря - може, щось пропише; а як ні - то щось безрецептурне типу "новопасіту" чи "персену" на кілька тижнів, валер'янка - теж варіант, але мінімум місяць треба пити. Звісно, якщо можна за кордоном придбати без рецепту, і якщо немає алергії на складники.
    Коли йду "в люди", то беру "Рексону", всі інші мені не такі ефективні (дорогий драй-драй не пробувала. Дома просто частіше мию, по ситуації. Але аж таких "рясних" опадів в мене не буває... хіба дуже жарко.
     
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Hermi якщо потієте тільки при переживаннях-стресах, то скоріше гормональне. При таких емоціях в нас різко виділяється гормон адреналін та його похідний - норадреналін. І вони запускають надмірне потіння. В мене було таке на фоні серйозного гормонального збою, але була ще купа інших симптомів. Пітливість минула коли почала лікування. Але вам то ні до чого)) якщо вас тільки це турбує. То справді спробуйте щось заспокійливе, лайтове, перед можливим стресом попити. Може то дійсно така ваша індивідуальна реакція на стрес. В когось від адреналіну трясуться ноги-руки, тахікардія чи нудота, а у вас отак.
    Я тепер дуже чітко розрізняю гормональний піт(не тільки адреналіновий) і звичайний. Я той запах ні з чим не сплутаю. Здавалося б піт та й піт, а ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    було лікування, але на виділення поту воно не впливало ніяк, і пітливість ніхто не привязував до симптомів, наші всі лікарі кажуть що пітливість від ВСД і треба просто жити з тим.
    Заспокійливі - також особливого результату не дають. Але в мене стрес викликає будь-яка побутова фігня. Впав стакан і розбився:
    Якась важлива зустріч з незнайомими мені людьми - руки повністю мокрі. Зараз стараюсь завжди мати сухі серветки в руках, але не дуже зручно.
    І що цікаво я розумом розумію що то все фігня, і немає чого взагалі хвилюватися, але щось з середини мене виводить з рівноваги.
     
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    о, то моє "улюблене". Я навіть не буду заглиблюватись в цей прекрасний "недодіагноз".
    може то якраз після нього почалося, ні?
    Одним словом, якоїсь практичної поради, як тому зарадити, я немаю, можу хіба сказати, що якщо немає ніяких інших симптомів(набір ваги, випадіння волосся, зміни у психіці), то не переймайтесь і слідкуйте за гігієною.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Функція щитовидки нормальна? Я, коли мала підвищену (і ще не знала про це), "підривалась" в секунді... і приступи тахікардії були, і тиск піднімався, і голова боліла. Пітливості аж такої не було, але було весь час жарко.
     
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member


    ні, після лікування нічого не змінилось.
    аналізи в нормі, здавала правда з інших причин, але сказали що все в межах норми.
     
  20. Dobrjk

    Dobrjk New Member

    Hermi В мене знизилась пітливість після відмови від молочних продуктів , як виявилось маю непереносимість лактози, і ще б звернула увагу на нирки.