Найблискучіший блиск для губ

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Furore, 21 Лютий 2010.

  1. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Двi моi знайомi купили собi блиски,що збiльшують об'ем губ,не вiзуально,а реально.Купила одна два тижнi назад,друга два днi назад.У тоi,що давнiше губки ,як пiдколотi,пишнiшi стали,видно дiйсно. Ну i я вже хочу,в понедiлок буду собi брати. Виставлю фотку.Хтось таким користувався?
     
  2. Капризуля

    Капризуля Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    А якої фірми ці блиски?
     
  3. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    а може то нездорово? ще про таке ніколи не чула... Ви цікавились способом його дії?:girl_spruce_up:
     
  4. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    в мене сестра була купила такий блиск, що збільшує губи і я заради цікавості попробувала, то він так мені обпікав губи за рахунок перцевої м"яти, що це був просто ужас:crazy: в результаті губи збільшуються, але такий метод не для "слабонервних"!
     
  5. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    А де фотка? Що за блиски?
     
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    а сестрі нормально підходив?:girl_crazy:

    ---------- Додано в 15:31 ---------- Попередній допис був написаний в 15:30 ----------

    ну якщо справа тільки в ній, то ще нічого страшного!
     
  7. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    та ми його викинули, ми ж не мазахісти:girl_yes:
    та й невідомо чи дійсно справа в тій м"яті, на упаковці можна все що хочеш написати)))
     
  8. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    В тiм то й фiшка,що нi мяти,нi екстракту перцю в ньому нема.(з перцем я сама робила блиск,губи червонiють,пiдпiкають трохи,просто вiдчуваеш iх,то здаеться нiби вони бiльшi)але тут не така дiя,дiйсно видно вiзуально,що губи пiдпухшi.
    Вже сама не можу понедiлка дочекатись!правда коштуе,собака,дорого,чоловiку не буду казати,не зрозумiе)))

    ---------- Додано в 16:21 ---------- Попередній допис був написаний в 15:41 ----------

    Називаеться Plump &shinе,компанiя Веаuty produkts,це я вже в нетi вичитала,е ще такий вiд клiнiк,про нього не знаю. Не можу найти склад,дiвчатка,кому не лiнь,пошукайте,цiкаво що там.Але чуе мое серце,що куплю його все одно))
     
  9. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Подивіться відгуки тут
    А від себе особисто пораджу Color me ціна біля 100 грн.
    Так він виглядає на губах в один слой (фоткала при штучному освітленні). Чим більше слоїв, тим він "водянистіше" виглядає.
    [​IMG]
    а отака в нього баночка (вибачте за якість фото, техніка краще не дозволяє зробити)
    Кісточка у вигляді пензлика, а не губки, що дуже спрощує нанесення.
    [​IMG]
    Якщо під низ давати олівець, я маю такий самий від CM, то виглядають губки ще і пухкими. Блиск також залежить від кольору - чим темніший - тим помітніші блискучі частинки.
    На сонці виблискує дуже і дуже сильно.
    Тримається на губах стійко пару годин, не зїдається, не тане, не розтікається, не липне. Не скажу, що на цілий день вистачає одного нанесення, бо це буде неправда:girl_blum:.
    Чесно - дуже ним задоволена. Купувала спеціально, щоби мати в косметичці блиск з таким ефектом. Попередньо хотіла купити з більш вираженими блискітками, як стандартні блиски для об"єму, але такий блиск дуже вульгарно виглядав на моіх губах, хоча ефект, як то кажуть - "на лицо".
    Наступного разу, якщо треба напишу ще один огляд. Маю 4 блиски різних фірм. Сподіваюся, комусь допоможе з вибором.
     
  10. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Я таке чудо пару років тому придбала. Користувалася зо 3 рази і викинула. По-перше - щипав губи добряче, з часом проходило, але відчуття дуже неприємне, по-друге в складі там стільки хімії було, що ну його в баню. Може отой блиск ваших подруг вже більш безпечний, але я таким бавитися наразі не ризикну, поки не взнаю, що там направду лише м"ята.
     
  11. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Якщо там м'ята ,i за рахунок неi губи пiдпухають,то я собi вiдро такого блиску можу накалапуцькати...))i не тре платити 500 ре, а якщо якась серйознiша хiмiя то вже цiкаво...(шкiдливо чи нi мене не дуже обходить,аби цiанiстого не було,то й добре)
     
  12. ulcha

    ulcha New Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    в них ще входить витяжка перцю
     
  13. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Про бальзам для губ з перцем я писала вище.
    От що найшла-в блиску-пламперi(тепер я навiть знаю як воно зоветься)вiд Клiнiк дiйсно м'ята,за рахунок неi покращуеться кровообiг.А в цьому якiсь там гекса-тратата олiгопептиди. Ну i цiна в рази вища... Не наю...
     
  14. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Розвiдка пiдказала,що цей блиск працюе за рахунок комплексу Хiлурлiп(це i е тi пептiди). Буду брати.
     
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    я шось не можу зрозуміти принцип дії пептидів в тому блиску...
     
  16. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    ))) я теж!)))
    щось типу покращуе кровообiг, вироблення колагену..
     
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    слухайте, ну але 500грн!:eek:я би точно не дала...
    йдете сьогодні купувати? розкажете нам - може там в інструкції зрозуміліше пише що й до чого?
    чи вже передумали?:girl_wink:
     
  18. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Мдя,ціна... 425 грн.
    Ну так в мене вдома в косметичці валяється блисків напевно з 10,теж недешевих....))))
    Не передумала,візьму,тільки от ще один запит на складники зробила,чекаю відповіді.
     
  19. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    Чи взяли Ви цей блиск. Як враження?
     
  20. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Найблискучіший блиск для губ

    А я й забула про цю тему,вибачайте.Складники,крiм заявлених пептидiв,дерьмецовi,чесно скажу.Але,вже багато знайомих з пiдозрою в очах питались чи я в губи щось колола?рух в губах вiдчутний,але не печiя поверхнева,а внутрiшнi"мурашки" i ефект помiтний став через 8 днiв,до того тiльки особистi вiдчуття.все таки олiгопептиди працюють,кому цiкаво наберiть в нетi-хiлурлiп.
    Якщо наношу на помаду ,зверху,ефекту практично не вiдчуваю.