Пузата хата

Народжуємо вдома!

Posted by levandivka on 29 Грудень 2006 відповідей - 3.416
?

Голосуємо за Домашні чи Стаціонарні пологи

  1. Тільки Лікарські

    119 голосів
    20,3%
  2. Тільки Домашні

    25 голосів
    4,3%
  3. Лікарські, але з "чєловєчєскім ліцом"

    386 голосів
    65,8%
  4. Удома, з лікарем

    57 голосів
    9,7%
  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    навіть найблискучіше знання теоріх нічого не гарантує, ти ж розумієш. Крім того, ти і так була достатньо "підкована", молодчинка.
    А почитати ніколи не пізно. Хороша книжка.
     
  2. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    Хотіла би спитати, може хтось знає. От на цих фото видно: там де починається пуповинка є близько сантиметра де поверхня як шкіра, а далі вже власне пуповина. Пам"ятаючи, де у моїх малих був прикріплений цей пупочний зажим, то так виходить, напевно, що його чіпляли на цю "шкіру". Чи я неправа? Може вони пережимають пуповину і нижче, а пупочок внягується і стає ця прищіпка біля самого пузіка? І потім, якщо все таки вони пережимають там, де "шкірка" може там і нервові закінчення є і це взагалі неправильно? У якому саме місці все таки закріплюють зазвичай цей зажим-прищіпку? От такі питання виникли, поможіть, дівчата розібратись, будь ласка.
     
  3. viktoria

    viktoria Well-Known Member

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    Судя по названию статьи решила, что опять ужастики будут писать. Ан нет есть прогресс, домашники набирают обороты, уже медики пугают, но в норму в меру.
    http://vesti.ua/odessa/37186-odessitki-vse-chawe-predpochitajut-rozhat-doma
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    Дівчата, я оце переглянула фото з деяких пологових у Росії, то це просто страхіття! І вони ще забороняють народжувати вдома??
    Я розумію, що не всі пологові такі, але ж є!
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    ага, стерильність, всі діла...
     
  6. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    якось ті діточки всі так сиротливо лежать в ногах у матерів :sad:
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    я відео не маю змоги подивитись, але з назви - це зовсім не домашні пологи.
     
  9. v kaktys

    v kaktys New Member

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    Добрий вечір всім! Поділіться будь ласка телефоном хорошої акушерки, яка приймає пологи вдома, буду дуже вдячна.
     
  10. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  11. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    В когось є в закладках відео з перерізанням пуповини в домашніх умовах? Описів повно, але треба відео з детальними інструкціями)))
     
  12. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    Які там інструкції? Відпульсувала пуповина, візьміть гострі ножиці, простерилізуйте і переріжте. На відстані кількох (або більше) см від дитини.
     
  13. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    Проблеми з уявою! Як виглядає пуповина пульсуюча, а як коли відпульсувала? Перев'язувати? Чим?
    Бо у всій відомій тут жж спільноті щось так багато питань з приводу пуповини і варіантів перетинання! Хтось аж в двух місцях перев'язує... Хоч на фото якісь "правильні" скеруйте))
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    пульсуюча - пульсує, та, що відпульсувала - не пульсує :)
    чим перерізати - та хоч би і кухонним ножем, простерилізувати та і все...
    ми перевязували у двох місцях. Перше місце перевязки - півтора-два см від лялі, друга перевязка на відстані 4-5 см від першої. Чому перевязували - не можу дати звязної відповіді, напевно, остання розповідь про пологи, яку я читала з переймами, містила подібний опис...
     
  15. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    вона якось змінює колір/відтінок?

    ---------- Додано в 21:43 ---------- Попередній допис був написаний в 21:38 ----------

    от власне, скільки розповідей читала, то хтось перев"язує (шовковою ниткою - чому доречі саме нею?)в одному або двох місцях, хтось взагалі не перев"язує, а просто перерізає, хтось користується зажимом як в пологових... І коли стільки варіантів, то з"являються думки - який же з них самий правильний)))
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    пальцьома мацати треба)))
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    ну, мені видно було на око. "розслабляється" чи що.
    Але в нас то все дуже швидко було, народилась Віруся, до 10 хв - пуповина відпульсувала, ще 10 хв - народилась плацента. І перерізали пуповину тільки через незручності

    ---------- Додано в 10:27 ---------- Попередній допис був написаний в 10:26 ----------

    шовковою ниткою Сергійкові перевязували в ПБ
    ми вишивальною :)

    ---------- Додано в 10:31 ---------- Попередній допис був написаний в 10:27 ----------

    усім, хто планує родити вдома і починає заморочуватись пуповиною, я кажу "хай то буде найбільша ваша проблема". Насправді, такі дрібниці.
    Я колись хотіла "лотосового народження", але от як то на практиці - щось не дуже подумала. Ну і коли ляля почала закакувати все навколо і рухатись так, що попробуй втримай, а я така слабка була і ще той тазік з плацентою... і ми поміняли свої плани і все ж перерізали. Чоловік чомусь дуже забоявся саме того моменту :)
     
  18. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    Гортайте тему назад, я десь і фото, і посилання скидала.
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    вчора почула ще один варіант "пуповинних ажіотажів".
    - ви що, то ж треба встигнути, поки плацента не вийшла!, - з хвилюванням пояснювала мені мама 3х дітей, народжених в ПБ. - щойно дитина народиться, треба швиденько накласти зажими, інакше дитина, хоч і дихає сама, не зможе самостійо жити і харчуватись (точна цитата!:))
    а ще, виявляється, треба швиденько помити дитину після народження, теж було прикольне пояснення, але я забула.
    чесно кажучи, з такими уявленнями - можна зрозуміти, чому люди вважають ДП дикістю. самі дикостей навигадували - і бояться :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Народжуємо вдома!

    Чи є у Львові школа/лекції/гурток підготовки до домашніх пологів? До прочитаного хотілось би ще послухати що воно таке і остаточно переконатись що це саме для мене, порадьте до кого чи куди звернутись.