Пузата хата

Народжуємо вдома!

Posted by levandivka on 29 Грудень 2006 відповідей - 3.416
?

Голосуємо за Домашні чи Стаціонарні пологи

  1. Тільки Лікарські

    119 голосів
    20,3%
  2. Тільки Домашні

    25 голосів
    4,3%
  3. Лікарські, але з "чєловєчєскім ліцом"

    386 голосів
    65,8%
  4. Удома, з лікарем

    57 голосів
    9,7%
  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Головне, душевний спокій, наскільки це можливо. Бажаю Вам, мінімум болі, а максимум задоволення, нехай Бог оберігає!
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    11 січня до нас прийшла друга дівчинка-перлинка. Визначати стать ми не хотіли, тому взнали кого чекали вже після народження. Ну і трошки поділюсь як все сталось :) Після перших пологів вдома з акушеркою я, дізнавшись, що вагітна, відразу відкинула той варіант. Хотілось соло і дуже відчувала портребу саме в ньому. Ну, але чоловік сказав, що дома - без проблем, тільки з акушеркою. Ну або ж ПБ; ніяких соло. Тому мені нічого не лишалось як погодитись таки на акушерку, але заздалегідь з нею обговорити детальне моє бачення пологів. Щоб потім не виявилось сюрпризів та несподіванок. З акушеркою ми домовились ще влітку, в листопаді домовились на конкретну дату приїзду до нас (4.01), ну і стали чекати. Але за пару тижнів до тої дати нам повідомили, що появилась накладочка і я стала друга в черзі. Як виявилось, та людина ше й досі не народила, тому ми свою акушерку так і не дочекались. Оскільки вона заявила, що приїде лиш по тих пологах. Це я до того, що акушерки з інших міст 100% приїжджають завчасно. Нема тих 100%, просто інформація для роздумів. Ну, вернемся до нас :) З середини грудня у нас знову постало питання - як і де? У мене його не було, я навіть втішилась :) Тому слово було за чоловіком. І от в один прекрасний день я почула: " Будем вдома, все буде гаразд". Ну і ми почали знов і знов штудіювати інфу, особливо по реанімації, кровотечі... Хоч потягом вагітності прочитано і переглянуто було немало (чоловік то всьо теж читав по моїх рекомендаціях). Ну і от за два тижні до пологів я починаю відчувати всякі розтягування/потягування/ниючі болі. В останній тиждень було навіть цілу годину ниючого болю вночі, але все пройшло. Але я собі всі ті дні уявляла, як там все розкривається і розкривається, а я активно то нагулюю. Крім щоденних прогулянок у нас в хаті сходи - думаю вони теж посприяли цьому ділу :) І от 11 число, 3 година ночі - починають відходити води. І відразу перейми десь що 5 хв (по відчуттях). Продовжую спати, бо знаю що тре багато сил (пробую дрімати в поєднанні з передихуванням). Через півтори години то вже не допомагає, тому перекочовую на фітбол. Там переноситься легше. Але перейми стають двох видів: слабші, які закінчуються підтіканням вод; і сильніші, які закінчуються співом :))) Стрибала я на тому фітболі, раптом кидає мене на підлогу. Там вже болить ОГО і я, згадуючи тривалість перших, думаю як же я то витримаю, то ж тіки 4 година пологів пішла? Подумала, може б то ради цікавості засікти ту рахувалку перейм...Не встигла. І тут після кількох таких сильних перейм мене починає тужити! Чоловік тільки пішов кімарнути :) Я, не вірячи, кричу - тужить! Будиться старша, чоловік летить, бо я відчуваю в руках маківку. Він вже був біля мене вроді як народилась голова (3 потуги) і потім за одну до нього вискочила вся Марічка :) Народжувала на четвереньках, вірніше на 3ох, бо одна рука була на промежині і тримала голівку. Ну і мушу поділитись, який я відчула кайф від тих потуг! То так класно: тіло відчуває потугу, а в руці з'вляється все більше голівки. Перерва > потуга > ще більше голівки. Ти не спішиш, нікого не чуєш і не бачиш. Лиш своє тіло і дитятко. І кожна потуга приносить все більший результат! Для мене це було просто фантастично :) Отак зовсім якось несподівано легко і в швидкісному темпі ми й справились :) Доця зразу заревіла і плакала досить довго. Потім приклались, скорочення йшли, але потуг не було. Певно десь за годину я стала на коліна і підтужилась - народили плаценту. Цілу. Після душу намацала в себе набряк промежини, але то на даний момент майже зійшло. Мене вже оглянула гінеколог, в якої я була на обліку (то ще та з першого разу): є маленький розривчик по старому шву. Але навіть вона сказала, що шити не тре. Мені не пече ніде зовсім. Гематомки ще є з обох сторін, але теж зійдуть. Шийка ціла. Виділення в нормі і скорочення матки теж в нормі. Дуже раділа побаченому і не вірила що так буває: без медичної допомоги на таких швидкостях і всі цілі. Ех, на Одена би їй сходити....
    Ну і маємо вже всі заміри: 3200, 50 см і 33 голівка
     
    • Подобається Подобається x 42
    • Зе бест! Зе бест! x 29
    • мімімі мімімі x 4
  3. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Ага, ще трошки доповню: народились десь перед 8. Я знов хотіла водних пологів, купили спеціально для цього басейн. Але ми навіть чаю не встигли заварити післяпологового, не те щоб басейн :) Тому на суші теж нічого так виявилось :)) Ну і от згадуючи перший раз - найкраще мені переносилося на унітазі, а зараз там просто шалено боліло. Тому найбільше допоміг фітбол. Старшеньку тато привів знайомити, то вона ще була заспана і злякана моїм криком - тихенько стояла і дивилась на лялю :) Ну і про води - вони текли постійно, це для мене стало відкриттям. Бо часто читаєш - відійшли води і все. У мене просто не переставали відходити. Ну і як фінал - сказав чоловік, що до таких сольних він готовий і непроти повторити :)
     
    • Подобається Подобається x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  4. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    тепер можете чоловіка позичати іншим мамам, або хай іншим татам розповідає і ділиться досвідом)
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    ми так для себе і робили. Домовлялись з іншими сольниками суто, щоб чоловік поговорив з чоловіком :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Marigold вітаю! ростіть здорові!
    то фантастичні пологи...я б так не змогла.
    дивуюся...(в хорошому сенсі)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    І я б так не змогла, потрібно мати напевно якусь силу волі) та й вміти керувати собою і чоловіком в такій ситуації...
    @Marigold
    Ви молодчинка)
    А чоловікові респект*) мій в роддомі стояв в коридорі, а вдома так точно його б потрібно було відкачувати)))
    Здоров'ячка вам і маленькій принцесі, нехай смакує мамине молочко)

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 14 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Marigold щиро вітаю, саме такого досвіду і хотілось вам побажати тоді, давніше :)
    Солодкого вам молочного дівчачення у задоволення :)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @yasna У вас є якісь новиини? ):girl_smile: Як ви?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. yasna

    yasna Well-Known Member

    у мене без змін. води підтікають, перейми йдуть раз на пару годин. зробили узі - все гаразд, але родової діяльності не видно. Серцебиття вдається рідко прослухати, бо малеча б"є прямо в стетоскоп. сьогодні зранку мабуть міцно спав, чи маму пожалів наслухали 135ударів. стан тихої паніки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    може, це тренувальні перейми такі специфічні?
     
  12. yasna

    yasna Well-Known Member

    @Яська Березнева води підтікають чевертий день. Якби не це то не переймалася б зовсім.
     
  13. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Тут є форумлянки, які до тижня часу з підтікаючими водами ходили до пологів.
    Мінералку п*єте? Дитинка рухається? Ви себе добре почуваєте?
     
  14. yasna

    yasna Well-Known Member

    п"ю чаї які шийку пом"якшують і протизапальний збір. А мініралку для чого? малеча рухається. води чисті, пробка відходить четвертий день.
     
  15. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    @Marigold, вітаю щиро !!! Мені бракує відваги , я навіть з троюрідною сестрою акушеркою не мала відваги вдома народжувати, але може цього разу дозрію ... :girl_blush2::connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Яна, а як протікали пологи із Цвітаною?
    І таке запитання ( то вже не тільки до вас, а ідо усіх знаючих): з віком у жінки знижується і гормональна активність (включаючи "пологові гормони") і еластичність тканин, в тому числі і шийки матки , що кажуть домашні акушери про протікання пологів вдома у жінки в 40 років і більше?Тобто чи є якась залежність між віком мами і складністю та тривалістю домашніх пологів (адже лікарняні пологи у 40 і більше років відносять до групи підвищеного ризику в тому числі по вищеназваним причинам)?
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @yasna зробіть все, щоб вам було спокійно. Паніка нікуди не годиться. Будьте там, де чуєтесь у безпеці
    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2017 ---
    Скільки читала історій про домашні пологи (я, правда, цікавилась соло) - не було вікових окремих складнощів після 40, особливо - у тих, хто повторно народжували . Довгі пологи і нееластичні шийки бувають і у 20, але це теж варіанти норми, все залежить від ставлення
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    я після теперішніх пологів взагалі не бачу місце акушерки в них (чи наступних). Яка б вона не була природня. Це зовсім інший шлях, відчуття і віддача. Мені шось тяжко підібрати слова, я певно й досі під враженнями як то насправді може бути.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  19. yasna

    yasna Well-Known Member

    @Marigold це післяродова ейфорія, мені мабуть з рік всі хто народжував в лікарні здавалися просто збоченцями :) Вітаю васз успішними пологами і таким надихаючим досвідом!
    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2017 ---
    @сніжна з Цвітаною теж почалося з підтікання вод, але воно швидко припинилося. потім півтори доби тренувальних перейм і вісім годин уже по серйозному :) повитуха заспокоює, що поки у піхву ніхто не лазить, тот інфекції не буде. зі старими мікробами вже всі прижилися. та і лікувалася я свічками три тижні тому. тож поки підвищена гігієна, прасую підкладні, міняю часто.
    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2017 ---
    @cjomcjomka - з"їла 4 сосиски. це мій найкращий антидепресант.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  20. yasna

    yasna Well-Known Member

    У мене без змін. Вчора гуляли по Хортиці. ДУмала нагуляю перейми, а припинилися навіть ті що були до цього. Стрибаю цілий ранок на м"ячеві, заодно в"яжу обереги для фронту. Думаю: може то не води? щось воно якось нерівномірно біжить. вечір і ніч було сухо, зранку на фітболі трохи підкладна волога. На кашель нічого не вибігає ні в лежачому положенні, ні в стоячому. міг тест на води дати неправдивий результат?