Пузата хата

Народжуємо вдома!

Posted by levandivka on 29 Грудень 2006 відповідей - 3.416
?

Голосуємо за Домашні чи Стаціонарні пологи

  1. Тільки Лікарські

    119 голосів
    20,3%
  2. Тільки Домашні

    25 голосів
    4,3%
  3. Лікарські, але з "чєловєчєскім ліцом"

    386 голосів
    65,8%
  4. Удома, з лікарем

    57 голосів
    9,7%
  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @yasna не діагноз по юзерпіку, просто для інформації.
    Бувають "кишені" між шарами амніона. Тоді води витікають з "кишені" в невеликій кількості, а основна частина лишається на місці. Буває, що і надрив міхура заростає і води поновлюються.
    Не в якості поради, знову ж, але в якості "if I were you" (я свого часу готувалася до пологів з довгим "безводним", бо саме з вод починались перші і другі пологи). Я би не нагулювала нічого, хіба б нестерпно хотілось гуляти і рухатись. Спокою Вам і сил!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. yasna

    yasna Well-Known Member

    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    у мене підтікання невеличке. По УЗД води в нормі.[/QUOTE]
    Як Ваші справи?
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @yasna як я вас розумію. Особливо про тиху паніку. Але крім відрощування дзеу нічого не можу запрпонувати. І для протоколу: зранку того дня коли я народила (в повні 43 тижні) - шийка була незгладжена і з відкриттям на кінчик пальця. Я нічого не пила - панікувала собі. Жодні нагулювання, м'ячики, присідання не допомогли. Довелося дочекатися свого часу.
    На підтікання я взагалі не зважаю.
    --- дописи об"єднано, 22 Січень 2017 ---
    нормально годиться. Годиться щоб знайти безпечне місце. В мене воно виявилось за 140км.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Orman , так ми ж соло. То трохи інше.
     
  7. yasna

    yasna Well-Known Member

    Я і досі під враженням. Після двух пологів я свято вірила, що народжувати -то не боляче. Ще один міф мого життя розвінчанно:) А ще у мене були потуги. перший раз.
    лягаючи спати після 10 днів підтікання вод з очікуванням пологів, я вчора вирішила, що не сьогодні. тому вдень спати не лягала, увечері рекомендацію повитухи передрімати теж проігнорила. з 4 ранку йшли перейми, такі приємні та нерегулярні. навечір затихли. Миз чоловіком прогулялися в магазин, я злопала купу цукерок і шоколадку. Перейми відновилися. але такі ж як зранку.
    У повитухи інтуїція спрацювала більше ніж у мене. її донька живе поруч зі мною і вон приїхаладо неї вгості з ночівлею.
    ДЕсь близько 12 ночі почала я вкладатися спати. Тут забігає зарьована Дзвінка бо у неї сильно болить вухо. доки возилася з нею, не помітила, як перейми стали цікавішими. Десь о першій вклалися з чоловіком, він обійняв мене за ззаду, і раптом я розумію, що перейми якось часто. Більше того, під рукою явно відчутно як рухається голівка низ.
    Засікаю - 5 хв. поки вирішуємо що це пологи чи ні, перейми стають через 3 хв. опів на другу. Через 20 в прибігає повитуха, а у мене вже розгар. Перейми часті і сильні. міряємо розкриття - 4 см, голіка низько - загинає шийку. я в шоці. Минулого разу з 4 до 5 см відкривалося цілий день. але ж і перейм таких не було.
    сталяють мене попою догори, трусю попою між переймами. Вимагаю ванну, бо басейн - то довго, не дочекаюся.
    І тут на мене чекає нове відкриття - пару перейм є терпимими, а далі все така ж жара як і до цього. поспати як минулого разу на переймах явно не вдасться. А до того ж у бойлері закінчилася вода , із системи ніяк не зливається на теплу, чоловік бігає з чайником, доливає.
    починає тужити. Питаю розкриття - 8 см. Я щаслива, за якихось півгодини. голівка опускається дуже швидко. Повитуха ставить мене навкарачки і на переймах розкриває шийку. потім я плюхаюся на спину. важливо встигнути за ту хвилину відлежатися, встати до початку перейми і почати дихати. інакше хана. ловлю себе на тому, що вдихати не виходить, лише видихати. Дивуюся, скільки в мене може влізти повітря. на видихові починаю гудіти. У ванній луна ще та. Я іноді встигаю подумати про сусідів. третя ночі. повитуха просить підняти одну ногу, як собачка, для пологів. Ага, у вузькій ванній, на переймах, на одній нозі. Встигаю до наступної перейми вилізти з ванної і перебігти в кімнату. обпираюся на стіл. Вертикально набагато легше. пропонують полізти у піхву і помацати голівку. починає доходити, що кінець близько.
    голівка прощупується. на потугах уже кричу. Забігає Дзвінка і питає чи можна подивитися. після чергової потуги передумує. Десь блукає по кімнаті кішка, яку намагаються ганяти. малий ніяк не виходить. починаю згадувати відео про потуги , тужуся вже свідомо, повитуха просить стати напівприсядки, а між потугами трасти попою. чоловік тримає мене щоб не впала. процес прискорюється. якийсь момент чую голос чоловіка, що просить дихати собачкою. Ага, це як? Це ще і вдихати треба? пробую, виходить голівка і починає зразу плакати. тут же дотужую тіло. Мало не плачу від того, що все закінчилося. Малий плаче, шевелиться. всідаємося з чоловіком на підлогу, синульку вкладають на груди. 3 -40. Знову прибігає Дзвінка. охи - вздохи. А ще ж плацента. над нею теж довелося потрудитися. нарешті я на дивані, обкладена льодом, з малим біля цицьки. Але він не сильно спішить. Мабуть вечірнього шоколаду йому було достатньо. облизав трохи соски і заснув.
    спали ми так до ранку, а там вже прибігла чоловікова мама, Цвітанка. Малого забрали і няньчили цілий день. купали, гуляли, мотали, показували рідним по скайпу, принесли погодувати аж о 6 вечора. Тут вже видно було, що син зголоднів, молоко добре пішло.
    Я сплю, їм і бігаю до туалету. Почуваюся слабкою. матка скорочується. неприємно, але терпимо після всього. вертикально ще не довго можу бути, правда вистачило на душ помитися під наглядом чоловіка. Любомирчика відтарабанили зараз на балкон спати. закутали - один ніс стирчить. мене знову не трогають, тож я забігла до вас :)
     
    • Подобається Подобається x 23
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @yasna слава Богу, все гаразд і вже позаду!

    серед моментів, які я не зрозуміла, було ручне відкриття шийки і директиви щодо позиції та рухів.


    так ще і не можна, взагалі-то. відлежуйтесь, гармонійного Вам відновлення!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. yasna

    yasna Well-Known Member

    @cjomcjomka мене то якось не напрягало. що підходило - я виконувала, що не подобалося не робила. щодо ручного розкриття не знаю. щось робила, казала, що не дає голівці загинати шийку.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Yuna

    Yuna New Member

    Доброго дня, мене звати Світлана, я з Рівного, планую з чоловіком народжувати нашу четверту дитинку вдома. Але справа в тому, що потім він не матиме фізично змоги бігати за всіма папірцями для оформлення дитини. Тому хочу запитати, хто з вас після домашніх пологів потрапляв у пологовий, як там все відбувалось , бо в фейсбуці мене налякали обсервацією та тим, що дитина буде окремо від мене. Ми плануємо викликати швидку, і їхати нібі "не встигли".
     
  11. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    як що у вас є обмінка і здані аналізи то огляд і усе решта як у всіх, дитину не мають права забрати від вас . Є протокол огляду жінки яка народила поза межами пологового , з особливостей огляд з зеркалами (хоча і звичайних пологах їх люблять) рекомендована вакцинація від правця :) але я від цього відмовлялась писала відмови від усього окрім огляду , дитину оглядали при мені чоловік стояв над неонатологом. Зустрічають не лагідно але знаючі свої права і як що не вестись на провокації то цілком нормально.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. kiciatlo

    kiciatlo Member

    я також живу у Львові і схиляюся до домашніх пологів. Вже є одна дитинка народжена у пологовому. То є реально лікарське насилля. Єдине цікавить: чи є у Львові акушерка яка б могла прийти на такі домашні роди?
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я от тут думала як для мене мають виглядати лікарські, але з "чєловєчєскім ліцом". Я маю приїхати, щоб мене ніхто не оглядав і не чіпав, народити, ну можуть подивитись чи матка скоротилась і чи розривів нема (в домашніх в мене не було), на дитину можуть подивитися, але недовго ггг. І через дві години (ну ладно шість) відпустити додому. Я згідна навідатись через день і через два, щоб їм не було страшно.
     
    Останнє редагування: 11 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 7
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а тебе після домашніх оглядали внутрішньо чи ти відмовилась?
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я навіть не знаю як сказати, бо то був такий внутрішній як зовнішній ))) Ну і вдома на третій день на ліжку вона б нічого всередині і не побачила. На крісло я не їхала.

    Я абсолютно впевнена, що розривів не було, бо від народження дитини, до народження плаценти, було рівно три краплі розбавленої водами крові.

    І потім на огляді в 6 тижнів теж не було слідів розривів.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Хотіла підняти тему речей для домашніх пологів. І зрозуміла, що це марна і дурна справа :) адже у всіх свої побажання.
    Складаючи ж свій список, я зрозуміла, що більшість речей там - зовсім не для пологів, а для організації побуту, поки я буду в пологах. Практика показує, що збиратись варто в довгу подорож:)
    Ну і оскільки ніхто насправді не може на 100% знати, які саме получаться пологи, то зручно всі речі тримати на одній полиці. І на тій же полиці пакет чи якась ашанська сумка - на випадок якщо в пологах або після пологів доведеться їхати в лікарню. Мені дуже допомогла така поличка, оскільки збиралась в ПБ я в через 12 годин після пологів, голодна, змучена, при купі чужих людей в хаті. Згорнула все в кульок - і в машину.

    Для самих домашніх пологів мені забракло одноразових пеленок (точніше, чоловік не знав, де вони, а я була вже не в стані йому показати). І паперових рушників варто брати чим побільше - щоб мінімізувати післяпологове прибирання. І ще ми зовсім забули про те, що народжувати мені треба в компресійних панчохах. А тепер я щодня пам'ятаю про це, і будуть не лише панчохи, а і бинтування еластичним бинтом поверх панчіх. Вже скоро куплю бинти і буду тренуватись на швидкість, щоб в разі чого встигнути нормально забинтуватись перед потугами.
    Так, можете сміятись ,я вже тепер стараюсь хоч раз на місяць покласти на поличку якусь корисну річ :) Дізнаюсь стать (і кількість, ггг) - і пущуся берега у скуплянні і приготуванні :)
     
    Останнє редагування: 29 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    В мене одноразові пелюшки не йшли майже. Треба було багато великих рушників: бо я була у ванні, потім вилізла - потім знов у ванну. Рушники не встигають сохнути. Але оцей момент був приємний : сухий великий махровий рушник на плечах. Потім пологи у воду - виходити і знов рушник. Ліжко одне застелити непромокаючим наматрасником, а потім зверху ще кілька прошарків непромокаючих пелюшок (приємних на дотик!), щоб скидати по мірі необхідності.
    Більше нічого особливого не пам'ятаю. Ну в сумка на випадок термінової поїздки в лікарню.
    Але в мене пологи коротенькі були (4 год). Може, за довший час список побажань був би довший .
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Навіяно дописом з іншої теми.

    Для мене величезно вагомим фактором за домашні пологи є те що не треба лишати старших дітей.

    Я так залишила трирічну Варвару, розгрібали два роки потім, поки з народженням Ядвіги вдома в неї гештальт не закрився.

    Як згадаю - мороз по шкірі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    нажаль, тут має сенс та противна фраза: "добре якщо все добре", але з потребою в госпіталізації після пологів - не вгадаєш. Тому варто бути готовими до всього матеріально і морально, а якщо получилось не лишати - це взагалі супер і круто.
    Звичайно, що не_лягання в ПБ заздалегідь саме по собі багато дає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1