Пузата хата

Народжуємо вдома!

Posted by levandivka on 29 Грудень 2006 відповідей - 3.416
?

Голосуємо за Домашні чи Стаціонарні пологи

  1. Тільки Лікарські

    119 голосів
    20,3%
  2. Тільки Домашні

    25 голосів
    4,3%
  3. Лікарські, але з "чєловєчєскім ліцом"

    386 голосів
    65,8%
  4. Удома, з лікарем

    57 голосів
    9,7%
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Я теж говорив не лише про кесарок.
    Скільки виходить з ПБ без швів? :ireful1:
     
  2. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    браво, супер... вітаю!
    Я також до вагітності 47кг... таз нормальний, малий 3.200 - 54 см, але на 36 тиж. Те, що він живий-здоровий заслуга лікарів, і тільки їх. За 14 год в мене було повне відкриття, хоча думали що родової діяльності не буде, бо шийка матки була не готова... Але малий неправильно вставився головою (асинклітично), попросту - застряг ... Якби не медперсонал, який намагався поправити голову руками, приклав всі зусилля щоб обійтись без вакууму, і через 6 год після повного відкриття мені витиснули Владіка... зразу провели йому реанімацію, бо на пуповині був істинний вузол... Як ви думаєте, були б в цієї дитини шанси при ДП?
     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    При тому, що вкартці в неї значився саме цей "діагноз" (кассандри, чортові). З підвищеним тиском її за руки-ноги (як це впливало на тиск і дитину?) привезли в ПБ. Добре, що за три дні боїв з черговим і главним рвачами, вдалося витягнути її на свободу і за місяць спокійненько народити.
    Не коментую графу "кількість мертвих плодів":ireful1:
    Маразму в системі яка призвана ДОПОМАГАТИ ПОРОДІЛЛЯМ - більше ніж помочі. Ризиків - відповідно.
    От коли ситуація зміниться, я подумаю, куди посилати дітей за онуками :rolleyes:
    А пока-пока-по камушкам... (2 рази)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    а ліпше порватись як "квіточка" і щоб шили потім годину замість 3 швів? Ніхто просто так не ріже, для свого задоволення! Багато залежить від величини голівки, від еластичності шкіри... навіть буває що 1 жінка на перших пологах потребує епізіо, а на 2 ні, або навпаки!
     
  5. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    ви почитайте про преекламсію і еклампсію, і зрозумієте, чому тиск так небезпечний для вагітних
     
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    У Вас після нормальної підготовки до Домашніх пологів цих проблем (рубель за сто) не було б. Щоденна гімнастика-розтяжка-плавання - глядиш, і проблемка розсосалася до пологів. А що дали Вам у ЖК (крім рецептів і аналізів)?
     
    Останнє редагування: 31 Грудень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Як там у Джерома К.Джерома? Крім родильної гарячки?:D
    Ну пра-а-авильно! Обов'язково - не менше 3-х годин!..
    Вашими кнопками клавіатури б ... (тільки не мед!)
     
  8. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    це якраз і було, окрім плавання - не щодено, а по можливості
     
  9. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Дома з лікарем - теж не поганий варіант для пологів. :) Можна усім себе забезпечити як у лікарні - досвідом лікарів, різною апаратурою, але комфорт домашній :) Ех, мєчта поета...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    То спеціяльно, для Вас...
    Доречі, ми 2-чі запрошували стац-акушерок: (одна на чергування йшла, друга - в Київ поїхала, де й досі працює. тікають кадри з нашого болота. правда, Шрек?)

    А шо, Буняк води не давав, чи в ЖК настрашили ванною?
     
  11. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    :D маю радість тішитись водою цілодобово:p
    Не бачу смислу в подальшому диспуті....
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Основне, аби кожен виконував свою роботу якісно! Немає значення, яка в тебе робота - основне її виконувати совісно.
    От цього і бракує в лікарнях наших! Є хороші лікарі, є нормальні умові (все відносно), але немає доброти.

    Я писала про двох жінок, які мучилися через груди. Невже так важко було комусь з медперсоналу ПРОСТО ПРОКОНСУЛЬТУВАТИ!? Чи закликати консультанта, лікаря і тд...
    БАЙДУЖІСТЬ ВБИВАЄ!
    Буває байдуже на дітей - треба попрацювати над ГВ, але ж ЛІНЬ, тому радимо давати суміші з соскою.
    Байдуже на жінок - давайте стимульнемо її раз два і додому скоріше підемо.
    Байдуже на чоловіків - нашо вони нам в родзалі, заборонити сімейні пологи.
    Кому ж тоді буде не БАЙДУЖЕ?
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Якось дохтур Чайковський з реанімації на Орлика казав:
    "От виросте ваша Оленочка, зустріне мене на вулиці, що вона мені скаже?". (правда-правда казав :sad: )
    Я зараз думаю, ногами вона його буде копати, чи палицю візьме, якщо буде знати як він її "рятував".
    Йому - байдуже...:sad:
     
  14. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Раніше жінки родили і в полі, і вдома, і смертність серед жінок і новонпроджених була немала, хто не вірить - може в свому селі по старому цвинтарі нагробки подивитись. Родити вдома я не буду, тільки в лікарні. Недобрі лікарі і решта персоналу - то правда, а чи є альтернативою хтось без медичної освіти? Слабо зуби плоскогубцями вдома собі миеати і переломи без лікарів лікувати? Якщо би родили так як раніше - то мене б на світі взагалі не будо, бо моя мама померла народжуючи мого брата, і брат би помер так само.
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Я навіть дуже за домагні пологи, але... наразі не в Україні. У Канаді (Америці, певно, теж) для цього розроблена ціла система, тому мені це видається безпечним. Дуже багато про це не говорять, але свої прибічники є.
    В Україні я би нікому не могла довіритися (тому проголосувала за 3 варіянт). Я навіть у пологовому не довіряю, то що вже про дім говорити. А ще так, як в Україні живуть, то деякі помешкання точно не є місцем для пологів. У стерильність я не вірю (де, як не в пологовому діти підхоплюють стафілокок до прикладу), але принаймні чистота має бути. А коли в одному помешканні кілька поколінь!!! Ні, в Україні - тільки для окремих сімей.

    Я за домашні і за сімейні пологи тому, що не вважаю народження дитини операцією!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Ага, якраз ріжуть, аби перестрахуватися.
    Мене розрізали і зашили, а шкіра не прийняла ниток і шов розійшовся після того, як нитки розсмокталися. Весело було. Мордувалися майже 1,5 місяці, аби загоїлося.
    Моя подруга просила, аби не розрізали (відповідальність взяли на себе, тим більше чоловік медик), і вона мала розриви, які загоїлися набагато швидше і без зашивання.
    Є природні речі, а є штучні. Ніколи штучні (типу розрізання, зашивання) не будуть позитивними.
    Просто в нас часто самі вагітні винні, що в них шкіра нееластична. Треба працювати над її еластичністю, а не вдавати, що вагітність це хвороба і відповідно себе й поводити.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    У мене одну знайому збиралися класти на кесареве, бо малий мав мало не 5 кілограми, а вона досить мініатюрненька. Коли її насильно поклали в пологовий, вони із чоловіком щовечора робили дуже довгі і виснажливі прогулянки від пологового до парку і по парку. Через кілька днів після таких прогулянок у неї почалися перейми і кесареве не робили, бо не було потреби.
    Лікарям не можна довіряти на 100%, їх треба слухати, але робити власні висновки!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?


    :) знайома родила в 40 років, УЗД сказало, що дитина більша 4 кг. Пророкували кесарити. А знаєте, що сталося?
    Малий народився 2,700 кг!
    Уявіть, яка похибка!
     
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Не скажі-і-іть...
    Розумію, що на стерильності може бути "пунктик" (манєчка), але...
    Немає в природі стерильності. Не є у пологах вимога№1 - стерильність.:cool:
    Як і в ПБ її близько немає.
    А дома - своя флорочка, звична. Вона разом зі стінами помагає! :cool:
    Добре, коли це розуміють. Але в дохторів своє поніманіЄ.
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Я не маю пунктика щодо стерильности.
    Я маю на увазі ті сім'ї, де в одній кімнаті живуть всі, хто може.
    Якщо у хаті лише чоловік, жінка і дитина, то так, це якраз відповідна флора для дитинки. :)