Пузата хата

Народжуємо вдома!

Posted by levandivka on 29 Грудень 2006 відповідей - 3.416
?

Голосуємо за Домашні чи Стаціонарні пологи

  1. Тільки Лікарські

    119 голосів
    20,3%
  2. Тільки Домашні

    25 голосів
    4,3%
  3. Лікарські, але з "чєловєчєскім ліцом"

    386 голосів
    65,8%
  4. Удома, з лікарем

    57 голосів
    9,7%
  1. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    а я маю знайому (ми мали родити майде разом, але в мене получилось швидше) яку також готували на кесарське, але в останній момент пустили в роди... дівчика 4 кг з хвостиком не вижила...
     
  2. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    оффтоп: мiй "маленький" братик родився 7кг!!!!!! Мама ледве родила його.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    7 кг - феноменально.... Мама в Україні його родила? їх потім напевне замучили обстеженнями... 7 кг, я в шоці....
     
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    За часів союзу, якщо дитина була більша ніж 4,** кг, то її не прикладали до грудей КІЛЬКА ДНІВ!
    Як я то почула, то аж мороз по шкірі пробіг...
     
  5. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    в пологових будинках коли зважують дитинку після народженя, то грам 200-300 скидають, бо коли будуть виписувати, щоб втрати були мінімальні, а то персоналу видно потім за це влітає... ( я просто коли була присутня під час пологів, то бачила як то важуть і міряють)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    розповім прикол про вимірювання... В ПБ нам сказали, що Владік має 54 см росту... як і записали в карточці, а в місяць, коли ходили в дит. поліклініку нам наміряли аж 48 см.. Я кажу - не може бути, ми родились більші... м/с нас не послухала, записала 48, в 2 міс - ріст 59... В 8 міс ми знов попали на ту саму м/с, і нам знов відняли пару см.... Всі міряють сантиметровою стрічкою, бо в такої малечі ще не розгинаються повністю ніжки, а вона "струнчила" його до дерев"яного ростоміра... Отакий прикол....

    А щодо ваги - то не бачу логіки віднімати її, адже є поняття "фізіологічна втрата маси тіла"... навіщо то їм? Наш малий на свої 3200 був тааааакий худий, що я радше подумала б чи не приписали нам зайві 300 - 400 гр...
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    План по валу...
     
  8. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Маємо знайомих хлопців-близнюків, зараз їм по 20 років. Народилися в 7 місяців і до 9 (!) лежали в пологовому під ковпаком, а маму не пускали навіть годувати! отакі чудеса радянської медицини: ( Незважаючи на це, вона умудрилася зберегти лактацію!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Ксані, той "колпак" називається кювез. Це такий собі складний апарат, в якому знаходяться немовлята, які поза ним жити не можуть. Не те що цицьку сосати.
    Цікаво, що медицину у нас знають усі, крім лікарів. От виявляється, була навіть "радянська" медицина, така-сяка клята. Ну як можна не знаючи предмета, ситуації висловлювати своє судження?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Росинка

    Росинка Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Це все дуже добре а чому не можна мати пустити до дітей.Медсестер пускали,а маму не?:confused:
     
  11. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Якщо взагалі не пускали (я зрозумів, що не пускали годувати), то це скоріше за все дурість. Але, повторюю, потрібно знати ситуацію, чим мотивували... Як можна щось оцінити, не знаючи того?
     
  12. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Степанычу, це я до теми про те, що в ті часи молочні суміші вважалися кращою їжою для малюка, ніж материнське молоко. Сумішами їх годували, досягненням прогресу!
     
  13. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Ксано,
    ну хто Вам сказав таку дурницю? Що суміші вважалися для малюка кращою їжею, ніж материнське молоко?
     
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    так, природні втрати є... але вони повинні бути в межах, які затвердило міністерство ох. здоров"я... не всі немовлята вписувались у ці норми, тож доводилось ті норми таким чином обходити :)

    а на тих пологах міряли до дерев"яної лінійки - розтягуючи щойнонародженого малюка... при чому усе так швидко, що я більш ні впевнена, що виміри абсолютно не відповідали дійсності :)
     
  15. Росинка

    Росинка Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    В мене хресна сама лікар.Але двох своїх дочок,моїх коліжанок, годувала сумішами.Ось такий підхід "сав'єцкой"медицини.
    Справа в тім ,що у нашу лікарню страшно лягати саме тому ,що завжди лікар прав,а ти нічого не знаєшь,ніхто тебе не слухає і нічого не пояснює.Ті ж пацієнт-куди тобі до таких високих матерій.НЕЛЮДСЬКЕ СТАВЛЕННЯ просто і все.:ireful1:
    Є і хороші лікарі,знаю купу історії(через ту саму хресну) про те,як життя спасали.Але де гарантія,що ви попадете саме до такого лікаря, а не до хамидла,яке буде зазирати вам у кишеню?
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    мама близнюків сама розповідала, що посилали її в пологовому чимподалі з її грудьми та молоком, а годували - сумішами
     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    І нам дохтур Чайковський з Орлика говорив те саме: в них супер-пупер збалансована суміш, ідіть купуйте. А з молоком материнським ідіть ще далі...
    В тому й біда, що говорять дурниці. Регулярно. З умним виглядом.:ireful1:
    І до Оленки нас не пускали (пару разів вдалося купити смотровий білет на 1 хв. 30 сек):ireful1:
     
  18. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    В Українi, в мединститутi, давно правда :) в 1987. Казала мало не вмерла поки його родила. Та й вiн теж був обмотаний в пуповинi, нещсний, синiй. Але вирiс такий кавалер нiвроку. 2 метри росту, i рамочка не маленька(копiя тато). А мама моя 155см ростом, правда будова тiла не зовсiм мiнiатюрна. Але то все татова вина :D Я родилась нормально 3200.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Ну що ж вас у Львові за медицина така?:sad: І лікарі...
     
  20. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    добре там де нас немає :)