наші акції

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем maryna.kn, 25 Лютий 2010.

 1. maryna.kn

  maryna.kn Well-Known Member

  Відповідь: наші акції

  Акція "Надія є!" до Дня онкохворої дитини у Львові та Трускавці пройшла "на ура!" Днями обов*язково дамо повний звіт!
  А наразі, Величезне спасибі всім, хто долучився :)
   
 2. maryna.kn

  maryna.kn Well-Known Member

  Відповідь: наші акції

  «Надія є!». Львів - Трускавець.

  У суботу 18 лютого традиційно у Львові та вперше у курортному містечку Трускавці пройшла акція до Дня онкохворої дитини «Надія є!».
  Як ми і планували, під час акції панував піднесений та позитивний настрій, адже ми відзначали День дитини, що здолала рак.

  Щиро вдячні усім, хто долучився до проведення акцій у Львові, та у Трускавці. Спасибі нашим помічникам та помічницям, що роздавали листівки та розповідали людям, що дитячий рак не вирок!

  Спасибі волонтерам студентської організації AIESEC, волонтерам спільноти «Благословення», та всім нашим друзям, що допомагали у Львові, спасибі меру Трускавця Руслану Козиру та керівництву ЗАТ «Трускавецькурорт» за сприяння у проведенні акції та звичайно нашій волонтерській групі у Трускавці!

  І величезне спасибі мешканцям та гостям обох міст, що не проходили мимо:)

  У всіх був гарний настрій, погода також не підвела, і люди дуже активно цікавились та реагували на запалений напис: «Надіє є!». Ми старались усім приділити увагу та надати по максимум інформації і це також принесло свої плоди, адже чимало людей захотіло приєднатися та разом допомагати дітям.

  Загалом під час акції було зібрано 6736 гривень – 5700 у Трускавці та 1036 у Львові. Зібрані кошти буде використано на забезпечення потреб у обладнанні та розхідних матеріалах для переливання крові та її компонентів дітям, що проходять лікування у відділеннях хірургії (діти з пухлинами) та гематології (діти з захворюваннями крові) ЗУСДМЦ.

  Ще раз дякуємо всім!
   
 3. maryna.kn

  maryna.kn Well-Known Member

  Відповідь: наші акції

  В суботу 7 липня у мальовничому Трускавці відбулася благодійно-мистецька акція "Діти-квіти". Величезне спасибі всім, хто доєднався до нас цього спекотного дня!

  Звіт по акції.
   
 4. maryna.kn

  maryna.kn Well-Known Member

  Відповідь: наші акції

  Миколай дітям у лікарнях. Львів 2012.

  Солодощі, запах мандаринок, подарунки «під подушкою»… Скільки переживань та очікувань! Свято «Миколая» - надзвичайно важливий день для усіх діточок, а особливо для тих, хто зустріне його не вдома, а у лікарняних палатах. Дідусь ніколи не забуває про цих малят і вкотре подбав про те, щоб вони отримали свої подарунки.

  Звісно ж без помічників дідусь не обійшовся! У допомозі йому стали як волонтери фонду так і дуже багато небайдужих людей. За щирі посмішки та блиск в очах наших маленьких друзів ми щиро дякуємо працівникам ПАТ концерн «Галнафтогаз», що передали чудові ігри, набори для дитячої творчості та книжки, майстриням зі «Жменьки щастя» за чудові прикраси ручної роботи, учням Львівського ліцею №50, що зібрали солодощі, олівці, пластилін, альбоми та багато іншого для своїх однолітків у лікарнях, студентам Львівської політехніки які приносили в «приймальню» Миколая подарунки для малюків! Окреме спасибі волонтерам, гостям і мешканцям курортного міста Трускавець і ЗАТ «Трускавецькурорт» за постійну підтримку наших акцій!

  Цього року наші помічники дуже відповідально підійшли до збору подарунків і до сортування і пакування.

  Спочатку ми збирали подарунки

  Потім пакували , а потім розвозили їх нашим підопічним

  Шалена та тепла атмосфера вирувала у львівських лікарнях незважаючи на лютий мороз за вікном! Цього року Миколай завітав у 12 відділень 4 лікарень міста Львова:

  Львівський обласний дитячий психоневрологічний диспансер
  Відділення старшого дитинства, ОХМАДИТ
  Відділення травматології, ОХМАДИТ
  Відділення хірургії, Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр
  Відділення гематології, Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр
  Відділення неврології, Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр
  Відділення І педіатрії, Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр
  Відділення ІІ педіатрії, Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр
  Відділення неврології, Дитяча міська клінічна лікарня
  Відділення алергології, Дитяча міська клінічна лікарня
  Відділення гастроентерології, Дитяча міська клінічна лікарня
  Відділення педіатрії, Дитяча міська клінічна лікарня


  Подарунки отримала 281 дитина.

  Дякуємо усім за допомогу!

  Фото тут і тут )
   
 5. maryna.kn

  maryna.kn Well-Known Member

  Відповідь: наші акції

  Акція «Надія Є!» до дня онкохворої дитини.

  15 та 16 лютого, як і кілька років поспіль, у Львові та Трускавці, а цього року ще й у Стебнику, Бориславі та Дрогобичі, відбулася благодійна свічкова акція до міжнародного Дня онкохворої дитини «Надія Є!»

  Цього року ми знову запалювали свічки, викладали ними фразу «Надія Є!», роздавали листівки, та розповідали гостям і мешканцям своїх любимих міст про наших маленьких друзів та про їх не дитячі проблеми.

  Цього року нас було менше, проте все більше перехожих зупинялись, запитували, допомагали запалювати свічки, цікавились долею дітей та робили пожертви, та дуже тішились, що акція «не політична» :)

  Серед них було багато дітей та підлітків, які з цікавістю спостерігали за нами та допомагали викладати напис, багато юнаків та дівчат, дорослих та літніх людей, що зупинялись, читали листівки, спілкувались, фотографували та жертвували кошти.

  Цього року ми зібрали 5625 гривні 40 копійок:

  593,50 – у Стебнику,

  912,50 – в Дрогобичі,

  663,60 – в Бориславі,

  2713, 80 – у Трускавці,

  742,00 – у Львові.

  Величезне спасибі нашим волонтерам, мешканцям та гостям міст, а також міським адміністраціям Львова, Дрогобича, Стебника, Борислава, Трускавця та керівництву ЗАЗ «Трускавець курорт» за сприяння у проведенні акції. Усі зібрані кошти буде використано на потреби онкохворих дітей, що проходять лікування у ЗУСДМЦ.

  Цього року, як і кілька років поспіль, змучені і змерзлі, але задоволені і сповнені надій, ми розповзлися по домівках, адже кожен новий рік дає нам підтвердження, що наші діти будуть жити завтра, якщо ми не будемо байдужі сьогодні, а небайдужих людей серед нас стає все більше, отже НАДІЯ Є!
   
 6. maryna.kn

  maryna.kn Well-Known Member

  Відповідь: наші акції

  Благодійний мистецький онлайн аукціон. Добро у дії.

  Триває проект по збору коштів на купівлю апарату штучної вентиляції легень для реанімації Львівського ЗУСДМЦ.

  Цей проект з символічною назвою «Дихай. Живи!», став логічним продовженням благодійної акції «Львівське ІТ – для онкохворих дітей на Миколая 2012». Тоді було зібрано 262 469 грн та придбанно лазер і блок живлення для цитофлуориметра у лабораторію центру, вартістю 106 000 гривень. Наступна ціль - апарат штучної вентиляції легень, що вкрай необхідний для реанімації центру, де проходять лікування діти зі всієї західної України.

  Наразі зібрано 196 762 грн, для купівлі апарату бракує ще 73 988 грн. Та з кожним днем міцніє наша надія, що вже зовсім скоро на допомогу лікарям-реаніматологам, які регулярно рятують життя нашим дітям, прийде ще один новенький апарат штучного дихання!

  Наступний крок проекту – Благодійний мистецький онлайн аукціон, що проводиться у мережі Facebook https://www.facebook.com/events/549217298444643/ та Вконтакты http://vk.com/album-20711630_171193593. На продаж виставлені твори мистецького спрямування, пожертвувані благодійниками.

  Запрошуємо всіх долучатися до нашої благодійної акції! На аукціоні виставлені сотні чудових лотів – художні твори, подаровані нам львівськими та дрогобицькими художниками, прикраси та хенд-майд вироби - унікальні, неповторні вироби ручної роботи, подаровані майстрами та майстринями. Аукціон підтримують також співаки-виконавці, які подарували спеціальні лоти саме від них. Постійно з’являються нові учасники, ведуться активні торги.

  Ми щиро вдячні всім, хто приймає участь в аукціоні – всім, хто подарував нам лоти, всім, хто купує їх та всім, хто поширює інформацію! Нашим дітям дуже потрібен цей аппарат і ваша небайдужість може врятувати не одне дитяче життя!

  Доєднуйтесь до цієї доброї справи!

  Звіт по поступленням.

  Реквізити для надання допомоги. У призначенні, будь ласка, вказуйте: Добровільна пожертва на апарат штучної вентиляції легень.
   
 7. maryna.kn

  maryna.kn Well-Known Member

  Відповідь: наші акції

  Спільний благодійний проект із магазином «Аґрафка»!

  Два тижні тому стартував благодійний проект «1 гривня – дітям». Ініціатива належить нашим друзям, партнерам та помічникам – чудовому магазину товарів для рукоділля та хобі Аґрафка.

  «Допомагати легко!» - так вважаємо ми, і такої ж думки дотримуються наші друзі та партнери. У магазинах Аґрафки вже давно встановлені скриньки для збору пожертв на потреби важкохворих дітей, що знаходяться під опікою фонду.

  Окрім того Аґрафка регулярно тішить наших маленьких друзів цікавими матеріалами для творчих,найбільш яскраві спогади пов’язані з першоквітневими окулярами і, звісно, з великодніми листівками, виготовленими з допомогою чарівної машинки для тиснення та вирізання «Sizzix», яку нам подарувала Аґрафка.

  Та на цьому власники хобі-центру не зупинились і спільним благодійним проектом «1 гривня – дітям» запрошують усіх своїх покупців доєднатися до благородної справи. Спосіб дуже простий – коли ви робите замовлення на сайті Аґрафки покладіть у свій кошик ось цю позицію "Благодійна допомога "1 гривня - дітям" і коли оплатите замовлення, то ваша допомога буде передана у фонд "Крила надії" на потреби дітей у лікуванні чи використано в арт-терапії із хворими дітками.

  Кошти передаватимуться без комісії, тобто, якщо ви перевели 10 гривень, то саме 10 гривень поступить на фонд "Крила надії", усі витрати по передачі коштів до фонду "Крила Надії" Аґрафка бере на себе.
  Раз на місяць Аґрафка звітуватиме про передані кошти на своєму сайті, також можна буде відслідковувати звіти на сайті фонду .

  Здається, 1 гривня - це дріб'язок, відсутність якої ми й не помітимо, а комусь саме ваша 1 гривня може врятувати життя чи просто подарувати надію!

  Ми надзвичайно вдячні магазину Аґрафка та всім нашим друзям за підтримку наших дітей та незгасаюче бажання допомогти. Вдячні за ліки, які ми купуємо завдяки вашим пожертвам, вдячні за дитячі усмішки, які нам приносять творчі зайняття, вдячні за надію, що наші діти будуть жити завтра.

  Не будьте байдужими, адже чужих дітей не буває!
   
  Останнє редагування: 7 Червень 2013
 8. maryna.kn

  maryna.kn Well-Known Member

  Відповідь: наші акції

  Минулого року наш фонд спільно з львівськими ІТ компаніями проводив акцію «ІТ Миколай 2012», метою якої було зібрати кошти на медичне обладання для Зухідноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, а результатом став лазер для цитофлуориметра (приладу, який діагностує лейкози), що був придбаний за 106000 грн. Акція набула поширення, і протягом 2013 року тривав Благодійний мистецький аукціон, який зібрав кошти на апарат штучного дихання в дитячу реанімацію вартістю 270000 грн.

  Таким чином, працівники львівських ІТ-компаній започаткували дуже гарну традицію – допомагати тим, хто цього потребує у святковий і не тільки час. А хто потребує більше, ніж діти, які захворіли і яким треба швидко-швидко виздоровіти?

  Знову наближається свято Миколая. Ні в кого не виникало сумнівів, що цього року в нас буде «ІТ Миколай 2013» – ми знову оголошуємо збір коштів на обладнання, яке рятуватиме дітям життя і допомагатиме бути здоровими. А працівники ІТ компаній знову покажуть, що невеличка участь кожного може творити велике добро, яке не залишить байдужим нікого.

  Отже, цього року ми збираємо кошти на два датчики для УЗД-сканерів:
  1 - Конвексний датчик Type 8801 Convex Transducer 3-5MHz для УЗ-сканера B&K Medical 2102 Hawk - вартістю 115 000 гривень.
  2 - Лінійний датчик L12-5 Broadlend Linear Array Transducer для УЗ-сканера Philips HD 11XE Ultrasound System - вартістю 120 000 гривень.

  Обидва датчика потрібні для обстежень дітей з онкодіагнозами. Конвексний датчик для УЗ-сканера B&K Medical потрібен для пацієнтів гематології, він дає можливість обстежувати внутрішні органи. Це датчик був у лікарні, але, нажаль, вже вийшов з ладу.

  Лінійний датчик для УЗ-сканера Philips потрібен для онкохірургічних хворих, він дає можливість обстежувати м’які тканини та лімфовузли, його не було в комплекті, апарат був куплений без нього, а він дуже і дуже потрібен.

  Загальна сума збору 235 000 грн!

  Акцію вже підтримали понад 20 львівських компаній, скриньки для пожертв вже розміщені в офісах Lohika, EPAM, N-iX, SoftServe, Rebbix, Eleks, Artfulbits, Malkos, OnApp UK2Group, GlobalLogic, Nravo, Skelia, ABTO Software , Symphony Solutions, Intellias, Perfectial, Limelight Networks, Taran Studios, Componence, Ericpol, Агромарк Юкей, Львівське представництво ТНТ.

  Приєднуйтесь! Кожна пожертва допоможе придбати необхідне обладнання, ще ви можете допомогти, підтримавши сторінку акції у Фейсбуці https://www.facebook.com/ITMykolay та поширивши інформацію

  Також можна переказати кошти на реквізити фонду, вказавши в призначенні «Добровільна пожертва, ІТ-Миколай»).

  Починаємо!