Наші досягнення першого року

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем levandivka, 25 Січень 2010.

1. Oleksandrochka

Oleksandrochka Well-Known Member

нам 5 з половиною. Коники пас з народження, голову добре тримав якось зразу. Багато сміємося, беззубі, гарно качаємо прес, з лежачого положення на спині спираючись на лікті майже сідає, бавиться іграшками, дуже багато говорить, мамкає постійно (навряд чи усвідомлено, але мамі приємно)), стоїмо з підтримкою до хвилинки часу, дуже добре їмо прикорм, і бовтаємось в шезлонгу. А тепер про те, що хвилює. Дівчатка, яким чином малюк має перебувати на підлозі? Як ви організовували це перебування? Лишали дитину саму щ іграшками, чи сиділи поряд бавилися? Малий раніше перевертався з живота на спинку, тепер зовсім не перевертається. Зі спини на живіт не перевертаємось, вигинається дугою, і на бочок. На живіт навіть не проьує. Якщо на підлозі я його кладу на спину, і іграшки поряд, щоб тягнувся й перевертався, то він піднімає тулуб (прес качає), а потім різко падає на спину і плаче. Не думаю, що боляче (я поклала килимок, букви пазли, типу як карімат), але плаче ніби з переляку, як падає. Коли кладу на живіт, то він лежить хвилин 10 максимум, бовтає ногами і руками, якось хаотично, або ніби пливе, але не відштовхується, щоб перевернутись. Далі нервується, плаче. Як стимулювати це перебування на підлозі? бо, інакше, я так розумію, перевертатися й повзати він не навчиться. В кріслі бовтатися явно менше зусиль треба, і йому так добре)) але і через плач і нерви я теж не можу його заставити...

• Подобається Подобається x 2
  2. khorosha

khorosha Well-Known Member

Я свою вчила перевертатись зі спинки на живіт, згинала ніжку в коліні і тягнула вбік повороту, не знаю, чи то допомогло, чи вона сама навчилась, хапаючись за дуги розважального коврика, але переверталась в 4 місяці зі спинки на животик, з животика я не вчила, якось сама навчилась.
    На підлозі любила гратися на тому таки ж коврику, я її переміщала то до одної іграшки, то до другої.
    Щоб повзати то кажуть класти перед дитиною щось яскраве, ну або те що її цікавить, щоб був стимул повзти (дехто ставить мобільний наприклад). Можна давати опору під ніжки щоб відштовхувалась. Але не всі діти повзають, я в дитинстві наприклад не повзала.

• Подобається Подобається x 1