Наші досягнення першого року

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем levandivka, 25 Січень 2010.

 1. Fiyalka

  Fiyalka Active Member

  Наша доцюнька теж вже перевертається 3місяці, тепер старається повзти але нервується бо не получається.
   
 2. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  перша посмішка, перший переворот...
  а в нас - перший безлад! Створений особисто Лідкою: вона якось телепортувалась по підлозі до мішка лего і висипала його на себе і довкола :)
  Щодо повзання - поки нема доказів. Якесь переміщення є :)
   
  • Подобається Подобається x 3
  • мімімі мімімі x 1
 3. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  5,5 міс козявка паповзла :) Поки як розвідник (на ліктях) але вже досить жваво переміщається туди-сюди по кімнаті.
  А ще Ярослава батьківна страшенно матюкаються невідомими мені словами, але дуже красномовно і виразно :girl_crazy:
   
  • мімімі мімімі x 5
  • Подобається Подобається x 2
  • Смішно Смішно x 1
 4. Thebestnata

  Thebestnata Well-Known Member

  Ага, з матюків , то і нам смішно;))) тобто в нашої то якісь словечка типу "бять", і тому подібне;)) але то вона сама придумує)
  І почався період дуже активного перевертання на живіт, а потім далі на спину. То так вже страшно, щоб вона недопереверталася до краю ліжка. Бо і перпендикулярно може зсунитися, і по діагоналі. І просто вночі вниз якось сповзає, хоч ще не повзає) то вчора зранку я вийшла на кухню, як вона спала. Через пару хвилин заглянула, а вона вже спить на животі, лягла по діагоналі і внизу нашого ліжка.
   
  • Подобається Подобається x 2
 5. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

   
  • Подобається Подобається x 1
 6. Thebestnata

  Thebestnata Well-Known Member

  Ну
  Ну руками вона вже в нас давно замахується;) особливо , як кричить, і тримати її на руках, то може мені і в ніс, і в зуби зацідити) і то реально такий розмах бере, і кулак стискає, то треба ухилятися))) в неї і під час годування рука з кулаком піднята догори, завжди напоготові;) то і ногами мене товче, і тою ручкою шкрябає, і б'є по всьому) то я вже або тримаю її ручку, або свій палець даю. Але то вона і так умудряються махати.)
   
  • Подобається Подобається x 1
  • мімімі мімімі x 1
 7. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  Козявці 7 міс. Кілька днів тому почала ставати навкарачки і розхитуватися (певно, скоро змінить нарешті своє повзання на пузі на "класичний стиль"). Сидіти не вміє, коли хоче глянути на когось чи погратися - просто лягає набік, підтримуючи себе нижньою рукою і закладаючи верхню ногу (виглядає чисто як "пані лягли і просють" :girl_haha:)
  Майже не лепече, зі складів може лише "нє-нє-нєєєє" коли їй щось не подобається (наприклад лежати у візку) або "мням" (звісно, коли їсть). А решту часу хіба кричить, пищить, гарчить, мичить з закритим ротом і видає свої пташині звуки. Що 2 міс в неї міняється улюблений звук: спершу був рик "рррр", потім як риба ротом (ппап-ппап), потім б-р-р-р-у, а тепер от лише язиком клацає без перестанку. Коротше, говорить на пташиній мові (як те африканське плем"я :)) але все одно рот майже не закривається - загубити Ясю в хаті важко :girl_haha:
  Їсти любить страшенно - на півдорозі забирає в мене ложку і сама пхає собі в рот :girl_crazy:Визбирує по підлозі двома пальчиками ("пінцетниий захват" чи як там) навіть найдрібніші крихти та пилинки і теж відправляє в рот
  На відміну від Влада, геть не боїться пилососа, а все норовить його теж пооблизувати (хазяйновита дівчина), а ще починає відкривати шафи та комод і робити там "порядки".
  Що завжди покращує Ярославі настрій - дзеркало :girl_spruce_up:Навіть якщо щойно плакала і злилася (коли щось забрали чи втомилася), варто показати їй її відображення - зразу крик припиняється, Яся посміхається, "прихорашується", пищить від радості і показує всім "кращу варсію себе" :girl_crazy:
   
  • Подобається Подобається x 9
  • мімімі мімімі x 5
  • Смішно Смішно x 3
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 8. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  І знов я. Вчора показався перший зуууб!:girl_dance: Ні, то не я така сентиментальна, то просто ТРИ місяці Яся постійно (з зовсім невеликими перепочинками) його вичавлювала з десни і мучилася :girl_in_dreams:. Лишилося пережти ще всього-навсього 19-ть :girl_crazy:
  А ще ми вперше мали вчора дівчину з розквашеним носом :girl_impossible:
   
  • Подобається Подобається x 3
  • мімімі мімімі x 2
 9. Deidra

  Deidra Well-Known Member

  О, пора тут відмітитися - потім так класно себе ж перечитувати.
  Юркові 4,5 місяці :) Ліниво перевертаємося на боки і животик і навпаки. Від самого народження дуже любить "пасти коні", спокійно стоїть, опираючись на випрямлені руки, а зараз ще тренується піднімати попу - так получається плазувати назад :)
  Маємо 2 зуби (ще місяць тому вилізли). В рота тягне все без розбору, бажано весь час щось нове. Смокче і кулаки, і пальці, хіба до ніг ще не добрався.
  Юрко давно і багато усміхається, і коли з ним гратися-дурачитися (особливо, якщо це робить старший братик), то малюк аж гигоче :) А ще у нас в лексиконі уже і голосні, і приголосні :) Любить співати :) Наприклад, якщо мама наспівує колискову, то Юрку важко втриматися від спокуси: кидає цицю і співаємо вже дуетом.
  В машинному кріслі і на колінах намагається сісти. Голову в таких позиціях майже не кладе.
  Ще з місяць тому Юрко гарно 'читав' книжки і роздивлявся малюнки, але відколи зміг книжку затягнути до рота - то хана роздивлянню. Ще іноді пробує ручкою вхопити малюнок або наклейку, ніби вони об'ємні :)
  В 4 місяці мав 7,5 кг ваги і 64 см росту :)
  І ледь не забула про своє улюблене :) Якщо дуже вимучений і не може заснути, беру його на руки і малюк коментує з характерними інтонаціями: а-а-а! Або якщо незадоволений життям, то буває плач зі звуками: "ме-ме-ме". І те "е" так з "а" перегукується, що я все кидаю і біжу рятувати :))
   
  Останнє редагування: 31 Січень 2019
  • мімімі мімімі x 4
  • Подобається Подобається x 2