Наші досягнення першого року

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем levandivka, 25 Січень 2010.

 1. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  Передостанній звіт про Ясю в цій темі :)
  11 міс. Мою серйозну дівчину найчастіше радують лише нові тактильні відчуття і нові власні фізичні досягнення чи підкорені висоти. Яся вже залізає на стіл (висотою майже під пахви), всі стільці, на гірку зі сходинками на майданчику, на раз-два сама вилазить по щаблях драбини, висить на турніку, піднімає дитячі меблі (найчастіше стільці і табуреточки) і носить перед собою або закидає аж над головою :girl_crazy:При чому, цікаво, що тіло вона власне відчуває і прораховує рухи чи не краще іноді ніж Влад у свої скоро 6 :)
  Турботлива донечка , любить годувати маму печивом, має пристрасть до віників,а ще навчилася складати дрібні предмети (типу магнітів) в коробочку.
  Тепер вже чітко пальцем. Говорить хіба щось типу "дя-адя" - то всі люди :girl_smile: В інший час працює як металошукач: протяжне "Ееее" коли ще не визначилася і серія коротких та швидких "Е! Е! Е!" + показування пальцем і дригання ногами коли вже знає що хоче :girl_haha:
   
  • мімімі мімімі x 3
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 2. Anty

  Anty Well-Known Member

  Нам один місяць і ми зранку, коли просинаємося, любимо "поговорити". Еля почала мило агукати :) напевно виросте балакунка, як старший братик. Хоча цього молодого чоловіка напевно неможливо переговорити)))
  А ще мило посміхається, хоча це ще напевно не свідомо :-D
   
  • Подобається Подобається x 4
  • мімімі мімімі x 3
 3. Almariel

  Almariel Well-Known Member

  Третя дитина середньостатистично: поповзла-сіла-встала приблизно з 5 місяців. Десь з 8 місяців встає сама з підлоги (з положення присядки - в стояче).
  Але в 8,5 місяців перший крок!!! Такого я ще не бачила.
   
  • Подобається Подобається x 7
 4. Gloria Tempus

  Gloria Tempus Well-Known Member

  Ого, ви круті :girl_cool:. Я думала наша мадам шустра, рано поповзла, встала на ноги і почала ходити з опорою, але перші три кроки зробила за день до 10-ти місяців. Може, то кожна наступна дитина шустріша виходить?:girl_dance:
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. Almariel

  Almariel Well-Known Member

  В мене особисто вийшло саме так: перший крок: 13 місяців, 9,5 місяців, 8,5 місяців. Але в 13 місяців вже найстарша пішла, тобто перший крок і потім швидко прогрес пішов. А ось друга (і третя) дитина довго не робила другий і наступні кроки.
   
  • Подобається Подобається x 2
 6. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  От і Яся виписується з цієї темки :)
  Малюся любить розчесуватим мене і себе,махає рукою "папа", не лише вживу, а навіть коли займається чимось своїм, а я прощаюся з кимось по телефону. При чому, здається, вичисляє прощання по інтонації:girl_haha:, бо махає не лише на це слово, а й на "ну, давай", до побачення", "будемо йти", "будем прощатися", "до зустрічі" і т.д
  "Говорить" пасочкою чи іграшкою "по телефону", закриває кришками металеві і картонні коробки, вправно ставить кубик на кубик, складає деталі пазлу в коробочку, малює крейдою на дошці, а потім стирає сама ганчіркою.
  Залізає у візок (прямо через бампер) :girl_crazy:,вміє, йдучи сама і ні за що не тримаючись, акуратно спуститися і піднятися на доріжку з бордюру. Іноді надворі умудряються навіть бігти :)
  Залізає і спускається по драбині.
  Говорити категорично не хоче, але має дуже виразні жести та міміку і комбінації звуків для деяких слів: "кхі", "яі", "акх", "гуа", "кака":girl_haha:Навіть "мама" говорить дуууже рідко.
  П'є з трубочки, одягає на себе намисто, під настрій приносить предмети, які попросили, і черевики якщо хоче йти гуляти. Часом їсть ложкою і заодно годує мене. Продовжує любити книжки, іноді може сидіти без нікого зо 3 хв сама собі листаючи і коментуючи :girl_in_love:
   
  • мімімі мімімі x 5
  • Зе бест! Зе бест! x 2
  • Подобається Подобається x 1
 7. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  дівчата коли малятко має голівку тримати? перевертатись?
   
 8. aknytsU

  aknytsU волошкова...)

  В здорових доношених дітей вміння тримати голову приходить десь близько до 3-х місяців, потім перевертатись має.
  А на ділі все може не так бути.
  Вас щось непокоїть?

  І ще до теми норм. Старший сів сам в 9 місяців (без тижня здається). Але всі з перетином 6-місячного рубіжу питали а потім і переживали чому не сидить малий.

  З Юстею інша ситуація, в три місяці ще не добре тримала голову, в 4 міс - ідеально. Але перевертатись ніби й не думає (старший перевернувся в 4 міс і 8 днів).
   
  • мімімі мімімі x 1
 9. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  в нас теж так само було)
  --- дописи об"єднано, 8 Вересень 2019 ---
  цікавлюсь. бо призабула. полізла в нет- пишуть про 3 місяці. Юра худенький. голова велика. важко тримати, коні ще не пасе..
  --- дописи об"єднано, 8 Вересень 2019 ---
  Юра з боку на бік катуляється) навчився) спочатку одну грудь-потім іншу їсть)
  --- дописи об"єднано, 8 Вересень 2019 ---
  до візиту невропатолога малий краще голову тримав. той шось там понатискав. і малий голову перестав тримати. і частіш ревіти. Пішли до остеопата- після його огляду ревіння менше стало. але голову зле тримає. остеопат каже нарощуйте масу.бо малий немає сили тримати голову. а вона в нас слабенько росте. 4.840кг в три міс
   
  Останнє редагування: 8 Вересень 2019
  • Подобається Подобається x 1
 10. Oleksandrochka

  Oleksandrochka Well-Known Member

  Може порадьтесь ще з якимось толковим лікарем, особливо якщо є підозра на регрес? Я щось маю сумнів, що тримати голову допомагає нарощення ваги. Мій малий народився 2850 і тримав голову, пас коні з перших днів. Я десь читала, що то тримання голови в такому ранньому віці теж може бути ознакою неврологічних розладів. Але нічого неврологічного в нас не було. Він просто є сильний попри невелику вагу, навіть в садочку вихователька мені казала, що він сильніший, порівняно з іншими дітками (як з рук видирається, чи тягне щось)
   
 11. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  ми були в свинаренка. сказав зробити еег. а там годі додзвонитись.. запис до обіду і аншлаг дзвінків..
  Юра посміхається, агукає-агікає. сміється. любить розглядати іграшки. але ще не хватає.розглядає навколишній світ і людей які до нього говорять..
   
  • Подобається Подобається x 1
  • мімімі мімімі x 1
 12. Jusi

  Jusi Ловець емоцій

  Синочкові 2 місяці і 7 днів. Голову тримаємо, але ще невпевнено. Навчився перевертатися на бік, коли я грудь витягаю :girl_haha: А потім ще й на животик, так йому зручніше смоктати кулачок))
  І наймиліше - усміхається :girl_in_love:
  Але здригається від голосних різких звуків, може від них різко розплакатися. І інколи трясеться підборіддя :girl_sad:
  Я виню себе, бо перших півтори місяця не лягала з ним на денні сни, не знала про немовлячі ритми. Він спав вдень по 15 хв (( А саме в сні розвивається нервова система і відпочиває також.
  Зате тепер надолужуємо. Спимо через кожну годину, півтори максимум. І денні сни довгі :d25:
   
 13. Sandoryk

  Sandoryk Well-Known Member

  Даринці 6міс і починає повзати, активно назад вже легко їй дається, вперед ще не дуже, пробує сідати з позиції на боку. Активно вимагає погризти горня, вже одне розбила)
  Гарно говорить тятя, ще 5,5міс)
   
  • Подобається Подобається x 3
 14. Jusi

  Jusi Ловець емоцій

  До речі, коли зчісують/розм'якшують лусочки шкірочки на тім'ячку?
   
 15. Almariel

  Almariel Well-Known Member

  Якщо вони вам заважають - зчешіть. Але мають право виростати ще аж до 5 років. То суто естетичне питання.
   
  • Корисно Корисно x 1
 16. Siania

  Siania Love Life

  Вони сверблять дитину і лоскочуть, тому краще їх позбутись. Я мазала кремчиком від уряж тонким шаром на 15 хв. перед купанням. Потім акуратно змити. Повторили процедуру через тиждень, і все зникло.
  Вичісувати не варто, можна здерти.
   
  • Подобається Подобається x 1
 17. Jusi

  Jusi Ловець емоцій

  А яким саме? Спеціальним для молочної кірочки?
   
 18. Siania

  Siania Love Life

  Ні, я мазала лосьйончиком для немовлят, ним завжди мажу після ванни.
   
 19. lovikyou

  lovikyou Well-Known Member

  Я розмякшувала, за пару раз вимивала - за пів року знову з'явилась.
  Потім малий крізь сон почухався, то сам частину зняв - десь тиждень, крізь сон я всі познімала. За пів року знову почали з'являтись. Тепер періодично почухую я або малий сам. Потім знову наростають. Ну темпи наростання зменшились, прогрес є за 4 роки :), але в якийсь момент я забила. Ну є, ну почухали і нема. Ну знову є.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 20. Jusi

  Jusi Ловець емоцій

  @lovikyou я думала, що це разова акція :girl_in_dreams: