Наші досягнення першого року

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем levandivka, 25 Січень 2010.

  1. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    То лотерейна акція - в когось разова, як от в @Siania, а в когось отак як в мене. Я не звернула увагу, аби сину вони заважали. Я своїм приставанням заважала йому більше
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    До підліткового віку.
    У Варвари до 7 років були.
    --- дописи об"єднано, 10 Вересень 2019 ---
    Це вам дитина сказала? Що сверблять?
    У моїх у всіх є. І ніхто не скаржився, їх це ніяк не турбувало.
    --- дописи об"єднано, 10 Вересень 2019 ---
    Я мазала оливковою чи кокосовою олією за 15 хв перед купанням. Потім змочувала голову і ще вони у ванні трохи бовтались, потім змивала з шампунем, але треба будо легенько потерти. Просто сам гнейс не сходив.
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Jusi в мого ті лусочки були довго, десь до трьох років. Я їх з перемінним успіхом вимивала, але їх знову набиралось. Я ще думаю, що то з жирною шкірою голови пов'язано. В малого волосся дуже швидко масніє( як у мене, ех).
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    То мені ще не варто і починати тим собі голову забивати :girl_haha:
     
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    З жирністю не пов’язане. Я могла мити голови дітям раз в місяць і зо три тижні волосся було ок на вигляд
     
  6. Siania

    Siania Love Life

    Саме так.
     
  7. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Моя малеча сказала "мама" :girl_dance::girl_in_love::kisss:, досить скоро і неочікувано, правда говорить тільки тоді як нудиться і хоче спати, але все одно це таааак приємно:d25: (переплюнула свою сестру більше ніж на місяць).
    А ще ми говоримо - ба, дя, бля:girl_impossible:, мля, ля і ще купу всього що важко повторити, також дуже хочемо сидіти, і коли я щось їм то готова вирвати мені це з рота (бачу буду ховатися з їжею, хоча це важко зробити бо більшість часу ми тільки двоє)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1