Наші досягнення першого року

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем levandivka, 25 Січень 2010.

  1. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Ми:))) Ярко-батярко побачив цей світ на 24 річницю одруження своїх дідуся і бабусі, в день народження поки діючого Президента ...і на день Армії:))
    в цей же день настільки подружився з цицею, що і зараз без неї ніяк.
    Досягнень багато.....

    Народились ми 3700, 54 см.
    Зараз не знаю кіко маємо, десь біля 10 кг(але то дуже приблизно). Прививок не маємо, кірм БЦЖ.

    Сіли в 5 місяців, на ноги встали в 5 місяців і 3 тижні, в 6 місяців почали повзати. В 10 місяців зробили перші кроки.....але...повзати нам подобається більше.
    Зубів маємо 4. Перші 2 вилізли в 8 місяців рівно, 3 приніс Миколай, а 4 ---Ісусик:)))

    Говоримо багато, вміємо робити папа, тосі,тосі, великий-великий, альо-аьло,цьом... Включати ДВД,комп і телевізор....а ще вже 2 рази "з"Їли" мамі весь рахунок подзвонивши 741:)))

    Їсти не любимо, а от годувати інших ( особливо песика) то за миле діло:)
     
  2. irys214

    irys214 Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року


    А моя Вікуся 5 травня 2009 приймайте і нас в свою компанію...)))
     
  3. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    які у вас досягнення?
     
  4. snegok

    snegok New Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    А в нас також Вікуся!!:) практично ровесниці! Поділіться,що ваш пупсік вже вміє?
    Наша киця вже так повзає,годі наздогнати,встає біля ліжечка топчеться з місця на місце,але ще боться встати без підтримки:). Дуже часто вимовляє мам,тятя,а ще буває гулі-гулі-гулі:)
     
  5. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    І я приєднаюсь. Антошка народився 9-го травня. "Розмовляти" і посміхатись почав в 1 міс. Різні звуки говорить періодами. От зараз два дні він на все говорить "г'о". Сідати почав з 5-ти міс. Самостійно вставати в ліжечку з 7-ми міс. Зараз він сам встає, ходить боком по ліжечку, тримається одніє рукою, присідає, встає. На живіт сам почав перевертатись тільки в 7 міс. До того страшенно не любив на животі лежати, завжди з криком, тепер цікаво. Повзає поки що по пластунськи. Від вчора почав з цікавістю роздивлятись малюнки в книжечці і слухати мої коментарі. Почав робити па-па. Перші зуби прорізались рівно в 6 міс - 2 нижніх. В 7 міс з"явились зразу 4 верхніх. Підозрю, що вже наступні в черзі. Маму кусає де тільки може, а як айкаю і сварюся то сміється у відповідь. Ми майже повністю на ГВ.
     
  6. snegok

    snegok New Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Моя доня теж так робить:),але маєм поки,що 2 зубчики нижніх,які вилізли в 7 місяців,а верхні вже на підході:).Доня також дуже полюбляє поласувати маминим молочком:)))
     
  7. irys214

    irys214 Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Вікуся розвивається так, як і ваші малявочки. В 1 міс почала посміхатись, в 2 - почала бавитись в візочку бряскальцями, в 3 - поверталась на боки, сіла в 5,5міс. Догодовувати я її почала з пів рочку. Зараз вже пару секунд може постояти без опори, потім побачить, що ніхто не підтримує - закриває очі і падає на дупку. Від недавна почала повзати, до того трохи бігала в ходулях. Ходить сама тільки тримаючись за наше ліжко і в своєму - ходить по периметру, починаючи з самого ранку, не встигне очі відкрити як вже стоїть. А ще ми вже активно привчаємось до горшика, в памперсі тільки вночі.
    А мене ще цікавит кількість денних снів і годувань, не рахуючи груди, і, чи ваші лялі встають вночі перекусити?

    ---------- Додано в 22:27 ---------- Попередній допис був написаний в 22:19 ----------

    Ще забула: зубчиків в нас 2 нижні і вже з дня на день вилізуть 2 верхніх. Перші вилізли в 5.5 міс. Різниця в часі між верхніми і нижніми затянулась...
     
  8. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    ми також агукаєм і видаємо ще багато різних звуків , сміємось, тримаємо іграшки але дуже часто даємо ними собі по чолі. Свариться коли її кладуть, показує свій характер. Наблюдає за мамою і татом так як і ваша малеча. Пасе коні майже з самого народження, намагається перевернутися але ще не дуже получається.
     
  9. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    :) ой в нас так само з пологового коні пасе.
    теж ще не повертається тіки випадково.

    а іграшки не дуже любить, тіки ті що висять, руцею бахне щоб гойдались

    і ще ми поки голосно не смііємось поки що. як не лоскочу як не граюсь поки тіки ротик відкриваєм від задоволення, вирищим..
     
  10. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    А мій синочок з 17 жовтня. Досягнення в нас такі: коники пасемо з пологового, головку тримаємо з 2, 5 місяців, агукаємо десь з місяців двох. Вже хочемо сидіти - ношу його насидячки, сидить, коли тримається за руки. Правда сильно гризе кулачки. З коників теж інколи повертається, але рідко.
    А тут є наші ровесники? А то я щось не побачила:)
     
  11. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    так передвами 2 дописи то 18 та 15 жовтня.
     
  12. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    В нас декілька разів було щось подібне до сміху але то тяжко з неї витиснути, зараз тільки сміємся без постороніх звуків. І ще вона дуже любить запхати кулак в рот і потім говорити щось по своєму:girl_flirt:. Одним словом розвиваємся!
     
  13. zajunya

    zajunya New Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Щось не бачу літніх діток. Наш синочок родився 17 липня на Джамбула. може хтось теж там був у цей час?
     
  14. тигрица

    тигрица Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    І мій на Джамбула народився 19 червня 2009 року.
     
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    16 серпня!!!:girl_bye2:
     
  16. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Хм, як я хотіла створити подібну тему, то пани-модератори забракували таку ідею... Сказали, що ніхто не буде в них дописувати... А все ж таки краще було б створити темку для діток народжених в жовтні, окремо - для народжених в листопаді і т.д. Бо мені ж тепер, щоб знайти ровесників своєї малої, треба буде гортати всі ці сторінки. І чим тоді ця темка відрізняється від " Для мамусь і татусів"?
     
  17. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Вдень ми спимо 2 рази,якщо врахувати,що встаємо десь об 11 год. Їмо вдень 2-3 пригодовування і цицю кожних 2 години - щось не можу порахувати,скільки всього виходить. А вночі прикладаємось від 2 до 6 разів,як коли.
     
  18. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Для гарненького ланцюжка 15, 17, 18 жовтня бракує 16! Так ось - приймайте нас в свою компанію.. Ми народилися 16 жовтня (на Джамбула до речі).
    В нас аналогічні досягнення. Повернутися - не дуже получається, а ось якщо не впильнувати - то впасти з дивана запросто вже можна. А ще - регоче. Раніше реготала -лише коли полоскочуть, а зараз - коли до неї весело говорити. І ще - починає плакати не лише тоді коли кладуть, а навіть тоді, коли підходиш з нею до ліжечка - відчуває..А вночі встає лише 1 раз - приблизно о 5 ранку. Це звичайно добре для мами - виспатися можна, але читала, що вночі все таки краще частіше годувати.. хМ.. будити чи що?
     
  19. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Ми також вночі стаємо один раз приблизно біля 3-4 год. А чому будити, якби дитина була голодна вона б стала сама, а якщо її нічого не турбує хай спинь на здоровлячко.
     
  20. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    ..згадую,як мені казали: от бде малому 3 місяці, буде менше вставати, потім те саме про 6 місяців, і про 9....
    Скоро вже рік, а вночі Ярко цицю часто гамає чи п"є? скільки раз не скажу, бо спимо разом і він сам собі шукає цицю... Але, він напевно разом зі мною ДП читав і гілку про ГВ, бо найбільше завжди їв в пеіод з 3 до 8 ранку:)

    Так що кожна дитинка індивідуальна....