Наші досягнення першого року

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем levandivka, 25 Січень 2010.

  1. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Моя їсть мясо ,бульбочку ,рибу ,борщ з задоволенням,яблука ,моркву ,салеру, хліб ,курагу,сушені яблука печенька даю погризти в руку,жовток і творог не дуже хоче,а дорослу їжу все хоче з тарілки потягнути,все їй підходить,аби доросле!їмо на раз кілька ложок два рази на день,а в основному циця,і пити ми взагалі майже непємо крім молочка маминого
     
  2. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    наша донечка народилась 21 серпня на Батальній
    коники пасемо з пологового
    головку тримали добре на 2 тиждень життя
    агукаємо десь з місяців двох
    повертається з животика на спинку, з спинки на бік, животик
    вже хочемо сидіти, зубків ще не має
     
  3. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    дівчатка,я дійсно погано шукала - з жовтня дітки є.
    До речі, додаю, що мій хлопчинка теж вже тримає брязкальця, сміється, коли я йому мию шийку, або лоскочу. Як сильно розплачеться, коли встає, а мене нема поруч,то виходить звук "Ма". Останнім часом став сильно перебирати ножками, ніби хоче кудись іти. Коли засинає, то тримає мене або за ніс або за пальчик. Вночі не встає або 1 раз. Вдень спить переривами по 1 год. три рази вдень, або 1 раз - 3 години;) і ввечері ще година.
    Дівчатка, в тих, що дітки з жовтня, часто ви своїх діток купаєте, чи багато гуляєте. До речі я п"ю вітамін Д, бо сонечка тепер мало, а він в молоці виділяється і таким чином дитина його теж споживає, а ви?
     
  4. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    І ми на Батальній народились!
    А Ромчик сидіти хоче, аж пищить...тільки ніяк не виходить поки що...:girl_crazy:
     
  5. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    А ви де народжували, я на Мечнікова?
    В нас не так туго, пробує на зуб усе що даю, але або випльовує,або ковтає. На раз з"їдає дуже мало(від одної чайної ложки ,до приблизно 100грамів,як коли), догодовую приблизно до троьох разів на день(часом і один раз), зараз перейшла на педприкорм(до того часу готувала малому окремо). Прогрес є в питті,почало йому подобатись,то п"є кампотик з задоволенням. Але всеж основна їжа цицька(цицька то сила),без неї ніяк не може обійтись, через що моя мама сварится зі мною,що я привчила малого до себе і він не може бути без мене.(по її словам це погано)
     
    Останнє редагування: 26 Січень 2010
  6. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Купаю щодня перед сном, а гуляти зараз не гуляю бо дуже холодно тільки на балконі. А вітамін Д даю дитині нам лікар прописав.
     
  7. Flejta

    Flejta New Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    А мій хлопчик народився 25 травня 2009:girl_bye2:
     
  8. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Я на Батальній.

    Мій теж зараз погано їсти почав, пробу. давати щось новеньке. Якби ще на ГВ витягував, але він лінивий, та і молока небагато, хоч груди часто пропоную.
     
  9. irys214

    irys214 Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Ми трошки виходили, їздили в супермаркет.
     
  10. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

     
    Останнє редагування модератором: 29 Січень 2010
  11. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

     
    Останнє редагування модератором: 29 Січень 2010
  12. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    я народила 13 серпня 2009 р синочка на Мечнікова,
    ми гамаємо тільки цицю, і нам хватає в вазі набираємо суперово)))
    наш малюк теж сидіти хоче але сам ще несідає,попідкладаю подушками з боків і тішиться....
    зубчиків ще немаємо але вот-вот...слюні рікою течуть,гриземо все і кусаємо)))
    гуляти намагаюся щодня, іноді 2 рази, закутаю і хоч на півгодини але свіжим повітрям подихаєм...
     
  13. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Я не маю наувазі суміші, а чайок. Ми також в вазі набираємо наромально, народилися 3,400 а зараз важимо 6,500.
     
  14. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

     
    Останнє редагування модератором: 29 Січень 2010
  15. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    А нам чомусь лікар прописав аж 4 краплі.
     
  16. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

     
    Останнє редагування модератором: 29 Січень 2010
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    І мені здається що от-от...як тільки якісь капризулі- язразу на зуби то спихую, і так вже більше місяця )))
    Ви молодці!!! А я от, як стовпчик нижче -15 опустився, надвір Романа боюсь виносити... В нас просто він перші пів години гуляння відмовляється в калясці лежати, який би втомлений не був, мусим носити, поки не почне кімарити...А як покладеш, кричить, повітря нахватається (ми соску не смокчем)
     
  18. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року


    ну суміш і Гв то ж різні речі. Я навіть не рівняю кого маю знайомих на сумішах..
    на рахунок щеплень :) хі-хі, хтіла в минулому дописі запитати, та зтерла, думаю зара тапочками закидають... Але раз не я то почала. то дійсно скажіть хтось в три міс. робив щеплення? якщо робив як дитинка перенесла. ну а як нє, то понятно.. (тему про щеплення я бачила)
     
  19. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Для того діла є слінг :girl_wink:
    Ні.
    Не даю ніяких сочків і пюрешок, і не збираюся до 6 місяців, а може й пізніше, це вже по малечі тре дивитись :girl_smile:
    Вітамін Д не даю, гуляємо кожного дня, і навіть коли сонце за хмарами вітаміну Д досить з нього є.
    Купаємось кожного дня, малому дуже подобається в великій ванні плюхатись :girl_smile:
     
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Слінгом ми перші 3 місяці рятувались...Тепер носимся в ерго :girl_spruce_up:

    і в нас поки тільки циця....хоча дивлюсь, бажання вихопити в мене їжу з рота шось сильніше і сильніше