Наші досягнення першого року

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем levandivka, 25 Січень 2010.

  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    А мої діти родяться 13го :)
    Маркусик 13 березня 2007 і Михасик 13 листопада 2009
     
  2. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року


    Бачу жовтневих досить багато назбиралося, ще здається Дівонька зіронька має бути в наших рядах.
    З наших досягнень:агукаємо, пищимо, голосно і заливисто сміємося, підтягуємся за ручки, любить дуже лежати на животі,перевертається на бочок, носимося тільки вертикально, голову крутить в усі сторони, координовано дотягується до іграшки, бере її в ручку і тягне до рота, ну і ще активно слюнявить і кусає маму коли хоче їсти.
     
    Останнє редагування модератором: 29 Січень 2010
  3. snegok

    snegok New Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

     
    Останнє редагування модератором: 29 Січень 2010
  4. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    я зрозуміла, а для чого чайок???

    ---------- Додано в 11:08 ---------- Попередній допис був написаний в 11:04 ----------

    ми капаємось щодня дуже вже любимо ту процедуру,поки купаємо в кухні (ваночку ставимо на стіл)як почне сам сидіти будемо в дорослій.
    дівчата цікавить якими іграми розважаєте своїх малюків?
     
  5. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Просто я їй даю вітамін Д розведений водичкою і бачу що вона аж "трясется" за ним і подумую над тим щоб їй просто ще щось давати пити. Я знаю що молоко має задовільнити її спрагу, але воно всеодно хоче пити. Тим більше що в хаті жара 24 гр. як палять то вже палять. Тому й не знаю що робити.
     
  6. snegok

    snegok New Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Ми також все це робим,а ще ми полюбляємо слухати музику(купила у формуляночки музикального жирафа,Вікуся натискає на кнопочки,грає мелодія,вона тішиться,підставляє собі до вуха,танцює,може ще поспівати:)
     
  7. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Мамусі ровесників,чим займаєте діточок протягом дня? Ми зараз не гуляємо, і моє чудо нудиться,само бавитись не хоче,а на ручках тягати я вже замучилась,треба щось і по хаті робити.
    Буду вдячна за Ваш досвід і поради
     
  8. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    можливо варто давати попити, хоча знову ж таки МОЗ пише що до 6 міс краще тільки цицю, переднє молочко втомлює спрагу, а заднє жирніше та ситніше
     
  9. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року



    і ми носились в слінгу, тепер в BabyBjorn cумка-кенгуру
    [​IMG]

    ми теж щодня і перед купання роблю масаж, купатись дуже любить, плескаю ручками, ножками, все кругом у воді, пока в маленькій ваночці
    моя любить тосі-тосі, а-ку-ку і голосно сміється, коли я звертаюсь до неї на ім'я, тримає в двох руцях ігрушки і стукає по них, деколи собі по голові, ще любить кататись в мене на ногах і -літати-

    моя теж не любить в калясці гуляти, зразу крик (їй потрібно все бачити)

    моя теж соску не смокче і не колишу (засипає, коли їсть і любить, щоб гладила по головці)

    вітамін Д не даю
     
    Останнє редагування модератором: 29 Січень 2010
  10. irys214

    irys214 Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Я теж не маю сили тягати на руках. Як тре щось зробити, стелю на підлогу коцик, скидую іграшки всі, що є в хаті і маю на деякий час спокій, але якщо я є в кімнаті, то повзає за мною як хвостик.
     
  11. соломійка

    соломійка Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    І ми таку іграшку любимо - це жираф від Chicco. А ще нам подобається розумне цуценя, пульт від телевізора і моб.телефон:girl_claping:
     
  12. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Приймайте і нас літніх, точніше серпневих))))
    Яночка народилися 2 серпня 2009 року на Джамбула, вага 3400, ріст 52 см.:girl_claping:
    З 1 міс почала всміхатися,з 2 міс пробувала агукати, перевертатися почала аж в 4 міс і то після масажу, а на животі лежати не любить від народження:girl_cool:спимо по 20 хв 2-3 рази вдень, вночі їмо цицю 5-7 раз за ніч, наразі ще без догодовувань (чекаємо 6 міс):girl_in_dreams:
    Зараз їй майже 6 міс, але шось сидіти не спішиться:girl_cray:, наразі її любима справа лоскотати пальчиками ніг своє піднебіння і перекидувати іграшки через голову:girl_crazy:
    А мало не забула, перші два нижні зуби вилізли рівно в 4 міс. і наразі затишшя:girl_cool:
     
  13. соломійка

    соломійка Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Дівчатка, а ваші малята скільки разів сплять протягом дня? Соломійка часто бойкотує дений сон - спить тільки один раз і то годину-півтори, а іноді (але рідко) може заснути і три рази десь по годині.
     
  14. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    приймаємо:girl_spruce_up: моя тех серпнева
    моя ще любить лежати голоненькою
    і завжди змімає носочки (я тільки одягну і вже не має на нозях-для неї це як ігра)
     
  15. skystar

    skystar Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    І в нас точнісінько так само, мобільний і пульт на першому місці. А от песиком наразі не дуже цікавиться, хіба замість м"яча покопати чи за вухо посмикати, і то, певно, тільки тому, що він так кумедно "йойкає":girl_haha: Маємо ще таку штукуkarapyz.com/index.php?productID=1300, то нею трохи бавиться, а ще як вже зовсім стає нудно нас виручають всякі мамині журнали з тонкими глянцевими листочками, які легко рвуться, хвилин двадцять тишини, тільки пихтить, але за процесом мушу спостерігати, ато процес рвання часто плавно переходить в процес поїдання:girl_mad:

    ---------- Додано в 15:17 ---------- Попередній допис був написаний в 15:02 ----------

    Данило ще минулого тижня гарно спав два рази на день, перший раз дві години і другий десь з годинку, а це вже дні три лягає тільки раз. Я думала знову зуби, але бачу, що то просто прийшов час переходу на "одноразовий" сон.
     
  16. соломійка

    соломійка Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    О, точно, забула написати: Соломійка теж любить "читати", а особливо журнали - там яскраві малюнки і сторінки, які легко рвуться.
     
  17. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

     
    Останнє редагування модератором: 29 Січень 2010
  18. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    а нам смакують нозі з носочками:girl_claping:
    а голенькою бути теж дуже любить, особливо після купання не дається вдітися(((
     
  19. snegok

    snegok New Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Пульт від тел.,і телефон це на першому місці,ми вже до того добавились мобільним,що він вже в ремонті:girl_in_dreams:Так жираф від сhіссо:),у вас теж такий?

    ---------- Додано в 14:21 ---------- Попередній допис був написаний в 14:14 ----------

    Моя Віка останнім часом не хоче багато спатки,від сили вдень може поспати годинку,а ще ввечері може посоняти з пів годинки:girl_in_dreams:
     
  20. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    я думаю що пульт від телевізора це улюблена іграшка для всіх немовлят - такий великий,різнокольоровий,кнопочки цікаві на дотик (моторику добре розвиває) наш малюк аж трясеться як баче його

    любить теж голеньким лежати і на мамину постіль попісяти)))а ще дуже любить нозі до рота пхати то так прикольно)))

    прививки неробили і неплануєм!!!

    спимо ми приблизно 2 рази в день, але то тільки коли мама з цицьою збоку, а так по півгодини і усе, у нас вільний графік у всьому, можемо і один раз))))

    книжк, журнали теж полюбляєм попробувати на смак, хочу купити мякеньку книжечку дитячу таку щоб слюні впитувала....