Наші досягнення першого року

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем levandivka, 25 Січень 2010.

  1. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    моя взагалі не любить одягатись, шапка-це проблема
    моя ще любить дзеркало
    з'явилась звичка-все тяне до ротика, слюна рікою, вночі темпер.39, насмарк
    хоть би це зубки, а не щось вірусне
    я написала в темі "103" Хворіє дитина. Поради.
     
  2. irys214

    irys214 Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    І в нас це іграшки №1, як баче, то так скоро лізе, щоб взяти погризти.
     
  3. соломійка

    соломійка Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Так, Соломійці він подобається саме тим, що вона сама змінює швидкість мелодії:girl_smile:
     
  4. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Моя Дашуня народилась 2 квітня:). Дуже добре повзає, стоїть ще поки з опорою, говорить складами, за мною повторює зрідка. З 8 міс доця вдома повністю без памперса, пісяє чемно на горщик, сама не проситься, але терпить, поки її посадять:). Ну і ще ми плаваємо з народження щодня по пів години, з 6міс самостійно на спині без підтримки:radist:, пірнаємо. Ось такі досягнення наразі:)
     
  5. snegok

    snegok New Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Привіт!:girl_smile: Ми з вами ровесники! Рада вітати вас!:girl_claping:
    Ми також сидим на горшку,але ще бігаєм в памперсі
     
  6. соломійка

    соломійка Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Я просто в захваті!!! Молодці!!!
     
  7. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    напишу і я про своє чудо))Тереза народилася 6 лютого 2009 р. 3.600,54см.до 2,5 місяців,коли я присипляла її на руках,постійно шукала собі *норку*шоб сховатися,лізла аж під паху,то так смішно виглядало..а до 4-х місяців так гарно співала ,як голубка,і так голосно,шо чоловік аж знизу дому почув(я живу на 5 пов.і вікна були відкриті) в 6 місяців навчилась тосі-тосі робити,радості моїй не було меж:girl_in_love:,в 6міс і 3 тиж. сама сіла. В 7 місяців і 10 д. прорізався перший зубчик,за ним ше три,і досі глухо))з 6 місяців почала догудовувати зупками,п*юрешками,на той час з*їдала приблизно 250 грам. В 8,5 місяців вміла робити па-па,баран-буц,закриваючи при цьому очі:girl_crazy:. в10 місяців навчилась танцювати,то так кльово,такий малий шпіндік чує музику ,простягає руки вперід і живом в різні сорони крутить,туда-сюда,а якшо на четвереньках,то так дупкою крутить,короче росте танцюристка!зараз спимо 2 рази вдень приблизно по годині,шаленно повзаємо,ходимо за ручку,знаємо де очко,не носик,де лампа,люлємо лялічку і наспівуєм а-а-а...бере телефон в руки,і зразу присавляє його до вуха,а так смішно аж до шиї закидає,так дзвонить,робить моя-моя,і лягає мені на груди шоб я її погладила,показує яка велика..говорить баба,мама,дядя,кака,і найулюбленіше слово-то ДАЙ,як його говорить то аж кричить дай-дай-дай!!! зараз Тереза важить 9.300,і приблизно 76 см
     
  8. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Angel читаю про вас прям як про свою малу. От тільки зараз в нас вага 11 кг, а ріст 74 см, в нас 8 зубів і ще ось ось 4 з"являться, і ганяемо вже з 8,5 місяців і ще крім вище переліченого робіми "Сорока білобока", "Кую, кую чобіток", "Яка гарна" всіх годуемо, баюкаемо, любаемо. От тільки маемо великі проблеми з горшком ми один час взагалі памперсом користувались тільки наніч, а тепер ми навідріз відмовились пісяти в горщик і цілими днями пісяемо в штані і ходимо мокрі і поки я не побачу то вона так і мовчить, а на горщику кричимо диким криком вигинаемось і все!Незнаю, як боротись з таким "Кризовим" періодом.
     
    Останнє редагування: 27 Січень 2010
  9. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

     
    Останнє редагування модератором: 29 Січень 2010
  10. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року



    МИ теж не смокчем і не колишимося, а засинаємо - біля циці звичайно, хоча буває і таке - лежить, лежить на дивані..дивлюся - а ми вже дрімцяємо.

    Naturals, якщо в хаті така температура, то легенький чайок дитині не зашкодить, основне - давайте його з ложечки, а не через пляшечку і все буде добре.
     
    Останнє редагування модератором: 29 Січень 2010
  11. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    а ят то????
     
  12. snegok

    snegok New Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Коли ви мажете,торкаєтесь ясен,мені педіатр казала бажано їх не рухати, та й це тільки на 5 хв.,та й мастите не один раз.А від таблетки такий самий ефект,я кладу таблеточку на чайну ложку додаю водички таблетка за 5 сек. розчиняється і даю пити. І тих таблеток на довго хватає,їх там 150 шт.,а ефект такий самий!
     
  13. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Так само як сорока ворона тільки треба вказівним пальчиком стукати по підошві ніжки і казати "Кую, кую чобіток подай бабо молоток не подаш молоток, не підкую чобіток", або "Кую, кую чобіток для маленьких діточок" Успіхів вам. І що ваша мацьпочка ходить в памперсах по хаті???
     
  14. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    трохи в памперсах,а трохи в багаторазових....
     
  15. irys214

    irys214 Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Я вчора підранок один раз намастила, то вона так міцно заснула десь на 4 години, більше я не мастила. А ось нарахунок того, що доторкалась, то це правда - на пару секунд почала ще більше плакати.
     
  16. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    читала десь в журналі, якщо підпухші ясна то це може бути нестачею кальцію!
    дівчата як думаєте?
     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    ...мені таке тільки сниться, засинаєм тільки з цицьою, і ще в машині...а вночі, особливо останні 3 дні ...надцять разів просипається...:girl_sad:я знову на зуби грішу:girl_cray:
     
  18. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    В мене таке було зі старшою - вона смоктала пустушку, пустушка вилітала і вона плакала, а без пустушки - ніяк. Менша не смокче пустушки. Та й молодші ми від вас на 2 місяці, хто знає як в нас буде в 5 місяців. До речі, я мабуть рано похвалилася:girl_sad: - нині ми бавилася з 3-ї до 6-ї ранку, агукали, сміялися і т.д. а в 7-ї ранку - підйом - старшу в школу збирати,тому зранку мама трохи помята:8:
     
  19. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    ))), в нас в 3 місяці теж щось тиждень таке було...з 3 до 6 бавились і сміялись...
     
  20. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Немовлята-ровесники 2009 року

    Наталь, ми з 5 до 8 місяця прокидались в 5 і до 9 бавились .. потім засинали на годинку-дві, прокидались, далі їли, мились і надвір гуляти, де засинали на 2-3 годинки...