Наші кредити

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Megan, 10 Грудень 2008.

  1. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    У нас кредит у гривнях, і то вже майже виплачений, три платежі зосталось. А коли брали той кредит майже рік тому, знайомий, що працює в Києві у Нацбанку (не якоюсь шишкою, а простим помічником якогось клерка) настійно нам радив нізащо не брати доларовий кредит як би це не здавалось вигідно. Тепер дякуємо йому ледь не шодня.:):):)
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Принаймі літом майже кожен банк видавав кредити без першого внеску, але свої найвищі відсотки.
     
  3. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    І ми весною машину взяли в кредит, в долларах, правда гасили з випередженням графіку але все одно на даний момент ще лишилоось близько 10000 у.е. виплатити.
    Ми не панікуєм, більше того, машину віддавати не збираємось. Я чоловікові сама сказала, аби навіть не думав про таке. Він є дорослий розумний чоловік, мусить як хоче забезпечувати сімью. Але якщо вже так станеться що його заробітку не буде вистарчати...... ну то буде сидіти з дитиною а я вийду раніше ніж планувалось з декрету. Моєї ЗП вистарчить аби гасити по плану кредит і утримувати сімью, звичайно без розкоші...але протриматись можна. І я скорше буду одну перловку їсти аніж віддам мою "ласточку" банку. Ще й до того...якщо повернемо банку машину то ми багато втратимо, оскільки вже багато виплатили і вийде що просто викинули гроші на вітер. І ще нюанс.... я впевнена що маючи машину завжди можна заробити на машину, тобто машина буде заробляти сама на себе.....
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Я знаю.....Чуть не взяли.....І квартиру чуть не взяли.....добре, що нічого не вийшло:), а як тоді засмутилися ми...:sad:
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    Ніколь, а чому Ви такі впевнені що ще будуть робочі місяця в той період коли Вам треба буде вийти?
    Зараз настільки не певна ситуація , що взагалі немає на що розраховувати.
    Не хочу нагнітати ситуацію, але в знайомих біля Арсену ВИРВАЛИ СУМКУ, і на роботі в спіробітників ПОГРАБУВАЛИ 2 КВАРТИРИ.

    Невже повертаються 90-ті рр.?
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    Тому що я регулярно спілкуюсь зі своїми співробітниками..... фірма працює спокійно, стабільно, нікого не скорочують і наразі не збираються, роботи повно....
    І я якщо вернусь, то я вернусь на своє місце..... яке зараз займає людина яку взяли на декретне місце, тому це не мені а їй треба переживати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    повертаються повертаються.....за минулий тиждень в нас по підїзду ходили два рази цигани......та я їх вже років 10 точно не бачила..а тут:8:....
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    Львів велике місто.....:xaxa:...... вони 10 років пішки по місту ходили аж поки до вашого району не дійшли :xaxa:
    Я деколи бачила циган.... правда по підїздам вони не ходили..... але вони ( вуличні цигани) як раз той прошарок населення які були голими-босими і такими і лишились, криза на них так само як і на бомжів не впливає.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    :) я мала на увазі що по квартирах вони давно не ходили, звичайно що вони не счезли з лиця планети земля......
    думаю якщо вони знову почали жебрачити то і на них криза подіяла...:)

    "Львів велике місто........... вони 10 років пішки по місту ходили аж поки до вашого району не дійшли "- сижу сміюсь......Сихів звичайно далеченько...але не так щоб 10 років йти
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    А поки всю топольну, левандівку, по тих 10-поверхівках облазять.... як раз роки пройдуть...... то я теж жартую :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    дуже тішить, що Ви так оптимістично настроєні. В нас теж стабільна фірма.. але є вже чутки. А в мого чоловіка - то взагалі ніколи стабільнішої не уявляла, а вже зарплату зменшили......
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    Знаєте, я розумію що зараз дуже важка ситуація на ринку праці, і Ви не подумайте що мене це не хвилює. Хвилює звичайно. Мене хвилює що в чоловіка буде з роботою, бо його робота повьязана з митницею...... тобто щось везуть з закордону, є що розмитнювати - роботи купа, нічого не везуть - ну то і нема роботи.
    Але нарахунок оптимізму можу сказати наступне: завжди треба вірити і бути в певненою що все добре. Бо якщо себе запрограмувати що як все погано.. а буде ще гірше, то так і буде. Треба бачити світ в тунелі і вже наперед собі продумувати варанти якщо не вийде так, то яка тоді альтернатива і шукати альтернативу зазадалдегідь, а не тоді коли вже притисне.
     
    • Подобається Подобається x 11
  13. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    О маю розповісти веселий трафуночок. Під один банк привезли розбиту дорогу машину.. Кредит ще на четвертину, що суттєво, не сплачено. І капець:) В банку в шоці - то тепер зі страховою розбирайся, придумуй чи ремонтувати її, де тримати той металобрухт. Щоб не були найрозумнішими виходить:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    А чому в банку в шоці? Купа машин кредитних бьється, страхові відшкодовують ремонт, СТО ремонтують, і ще банки деколи в плюсах лишаються, бо вигодонабувач завжди банк і якщо страхова заплатить більше, а ремонт коштуватиме меньше.... тол ці кошти банк отримає в якості часткового погашення по кредиту яке зарахується ніби від власника машини.
    І машину на СТО відвозять а не тримають в себе на майданчику.

    П.С. з деякими аварійними комісарами що при страхових працюють можна ще й домовитись( за винагороду звичайно) аби вони завідомо нарахували за ремонт більше ніж є насправді ;) тоді взагалі всі задорволені будуть. А не кожна страхова вимагає документи які б підтверджували цільове використання страхового відшкодування :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    Схоже Ви не зрозуміли - тепер всіма тими клопотами має перейматись БАНК, а не власник який віддав їм ключі і будь здоровий. І яке СТО якщо страхова ще не розглянула страхового випадку? Ск зараз вона має право часу рахувати - місяці-півроку? До того часу - не рентабельно затіювати ремонт(а як вона не піддається йому і треба на запчастини продавати?) Та й страхова може призначити свій салон і т.д. І машину страховики вже цінять не як нову. Їй вже не один рік. Зрештою я не випитувала деталей - в шоці та й в шоці) може не все розповіли;)
     
    Останнє редагування: 12 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    Да мабуть я щось не зрозуміла...
     
  17. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    Тільки що телефонувала кума, вони весною взяли кредит у Надрах під 22%, каже, що прийшов лист про підняття ставки до 36%:umbrage: Шукає, де взяти 25 тис грн, щоб погасити, а вже позичальникам платити менший відсоток. Каже, що вже знайшла трьох, хто готовий викласти хоч 25, хоч 50 тис, тільки під 40% (!!!) Так що не для всіх криза...:no:
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Останнє редагування: 12 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 2
  19. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    А хіба в договорі нема такого пунктику - як при інфляції, банк може піднімати відсотокову ставку?
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    В деяких банках при укладанні кредитної угоди є пункт, згідно якого за настання певних умов ( в кожного банку під тим розуміється різне) банк має право переглянути % по кредиту.
    Коли ми брали кредит, я знаючи про це, і ще про те що коли вже сидиш в банку і тобі викладають документи на підпис... то нема стільки часу аби то все вичитати, вникнути... я заїхала до відділення банку і взяла взірець договору на ознайомлення..... 3 дні я його вичитувала. Отже в нас в договорі немає жодного пункту і навіть натяку на те що бак може нам підняти % ставку. В нас вписано що кредит на фіксованому % який діє протягом усього терміну кредитного договору. Більше того... я не полінилась і якось подзвонила, не вказуючи хто я саме, на всеукраїнську довідку цього банку і меня там теж підтвердили що в нашому випадку % буде незмінний протягом усього терміну.

    А в моєї співробітниці яка брала машину навіть скорше ніж ми.... в неї є той пункт..... що банк має право за настання первних умов переглянути % ставку. Колись раніше це було звичайною формальністю написання договору, банки нічого не переглядали...... але хто ж тоді знав що от так як зараз може статись....
     
    • Подобається Подобається x 4