Наші кредити

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Megan, 10 Грудень 2008.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Наші кредити

    Це я, я дуже цікавилась.

    В нас кредити видають але ви маєте доказати що ви зможете сплатити позику. І було так що давали кредить без першого вкладу, а тепер мусите дати 5-10% від вартості хати наперед. Зараз в нас середній процент - 5.25% на 30-ти річний морґедж.
    Власне вчора центра-банк америки понизив кредит на чверть процента. Це для того аби стимулювати економіку. Побачимо, чи допоможе.

    На машину в нас позика в середньому на 5-6 років під 7%. Люди просто хочуть виплачувати чим поменше. Машина в середньому коштує 20 тисяч.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    Обговорювали ми з дівчатами ситуацію в Україні, а оскільки я не дуже то доганяю шо робиться, то вони мені вислали коротке пояснення:)
    Хочу поділитись: (увага, є 1 нецензурне слово, але як говориться "с песні слов не вибросіш" :xaxa:)

    10 шагов на встречу людям

    1.
    НБУ выдаёт 10-ти подобранным под себя банкам 30 млрд. грн.
    И ещё 7 млрд. грн. - остальным 84-м, дабы никто не обвинил в предвзятости.
    Все 10 - с чисто украинским капиталом, что даёт возможность напрямую обсуждать разные дела с их владельцами.
    http://www.podrobnosti.ua/economy/2008/12/13/571727.html

    2.
    В октябре из своих золотовалютных запасов НБУ продаёт на межбанковской валютной бирже около
    $4,2 млрд.,

    http://bankir.ru/news/newsline/forex/18.11.2008/1413563
    которые очевидно "десять фаворитов королевы" покупают за полученные 30 млрд. грн.
    по курсу 5,5 и держат у себя. НБУ обещает всем, что гривна не упадёт ниже 6 грн./$1.
    http://rus.newsru.ua/finance/29oct2008/kurs.html

    3.
    Весь доллар куплен. Дефицит доллара приводит к поднятию его курса до 8 грн./$1.
    http://korrespondent.net/business/markets/679908

    4.
    Люди получают зарплату в гривне, поэтому начинаются массовые невозвраты кредитов, взятых в долларах.
    Банки забирают заложенные квартиры и машины, и выставляют их на рынке за пол цены в гривне.
    http://www.privatbank.ua/info/index1.stm?u...o/avto/list.ssc

    5.
    В декабре "банки-фавориты" продают $4,2 млрд., которые они в октябре купили по курсу 5,5 грн./$1, - за 8 грн./$1.
    Первая прибыль, - 50% (купили за 5,5 - продали за .

    6.
    За вырученную гривну банки скупают выставленные за пол цены квартиры и машины своих же заёмщиков.
    Вторая прибыль - ещё 50%. При этом банки убеждают всех в том, что им этот конфискат не нужен,
    и что возиться с ним им не выгодно.

    7.
    Банки-фавориты "благодарят" руководство НБУ и депутатов, которые это руководство могли снять в ноябре, но не сняли.

    8.
    Доллар возвращается на рынок, курс немного падает. НБУ отчитывается об охуенно проведённой работе по стабилизации ситуации в стране.

    9.
    Секретариат президента объявляет о том, что "в действиях НБУ коррупционная составляющая отсутствует,
    топ-менеджеры НБУ проявили себя как опытные профессионалы".

    10.
    Люди остались без квартир и машин.

    Итог: 100% прибыль банков, 100%-ный кидок половины населения Украины.
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    доречі, мені вчора передзвонили з електрон-банку і запропонували понизити процентну ставку з 12 до 10 процентів. приємно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    Мені поки що не піднімали процентної ставки, що не може не тішити:clapping:. Запропонували погашати по пільговому курсу долара, це теж приємно, але приємності на довго не вистарчає:no: - ну нема в мене грошей:confused::confused::confused:. Тому в цьому місяці я перший раз прострочила платіж.
    До речі дівчата, хто знає, за скільки часу починають відбирати заставне майно? Тобто цей місяць я заборгувала, через скільки часу прийдуть по мою душу?:sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Malinka

    Malinka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    А який у вас там кредит? На квартиру чи машину? Хотілося б щоб і мені подзвонили :clapping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    To Megan
    Моїх родичів передали на колекторську компанію за 2 місяці.. Правда це за штраф якого і в договорі то не було передбачено:) Тому я бачу закони (s свої ж договори) банкам не писані - все залежатиме від порядності Вашого банку фактично..На жаль..
    На ЛФ є фахівці, що по законам орієнтуються.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    залежно від банку. в електроні до червня місяця, прострочення платежів по кредиту не підлягає штрафним санкціям
     
  8. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    А я у "Надра-Банк" попала. Не знаю чи тішитись, чи плакати:8:
     
  9. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    щойно дзвонила у свій банк "електрон" реально понизити ставку на два пункти на рік часу:xaxa::dance: готую документи
     
  10. Malinka

    Malinka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    А можна трохи подробиць? Які документи? І ті 2% банк просто дарує? чи наступний рік буде відсоткова ставка вже 14%?
     
  11. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    довідка про доходи (зарплату) за останні 6 місяців, огляд автомобіля, вони самі роблять. мені знижать з 13% до 11% на один рік, за цей рік можна повністю достроково погасити кредит по ставці 11%. після року поновлюється ставка 13%
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    в мене кредит на квартиру, а в колеги на машину - йому теж понизили
     
  13. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    Зараз подають декларації про доходи в органи ДПС, де можна вказувати іпотеку (кредити на нерухомість) і відшкодовувати трошки податку на доходи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    А можна детальніше? Куди і що треба подавати і що для того треба?
    Де про то можна почитати?
     
  15. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    Довго не хтіла лізти в цю гілку. щоб зайвий раз не ятрити душу. В мене в кредиті машина. Планувала виплатити не за сім років, а за рік-два. Тепер доводиться платити згідно графіка і брати участь в аукціонах з купівлі валюти за заниженим курсом (по 7,8 грн. за гамериканский зелений).
    Думаю, так Бозя дала, та криза - шоп я не не зациклювалась на грошах і не виплачувала той кредит "на амінь", а подумала в житті про важливіші речі - дітей, планування і народження яких мало б відкластися на тих самих два-три роки.
    Всьо! Виговорилася. Вибачте, якщо когось напрягла своїми клопотами...
     
    • Подобається Подобається x 13
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    Тепер можна купувати по пільговому курсу долари НЕ ЗА графіком! Але й випереджаючи його - завтра наступний аукціон з такими умовами. В нашому банку спочатку казали, що не знають такого, а сьогодні передзвонили, що вже мають роз"яснення і дійсно можна купувати не лише на проценти долари.. Інша річ де ті кошти взяти.. Це я Вас дуже розумію. Маю те саме.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    все, що не робиться- все на краще
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    Ех, наче про мене написано:8:. Тільки я не плачу по графіку:no:, а взагалі не плачу:sad::sad::sad:. Ну правда лише місяць заборгувала, на наступний тиждень буду платити, за березень, а через 2 тижні після того треба вже за квітень:sad::sad::sad:. А так хочеться весни, свят обновки і .... лялі, другої:confused:
    Чи я забагато хочу:confused:?????
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    а у нас квартира в крееедииит.:sad::sad::sad::sad:....Залишилось "ЩЕ" 12 років........
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    а мені ще 9