Наші кредити

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Megan, 10 Грудень 2008.

  1. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    А ми не встигли... все халява закінчилася:sad:, до того ж першими були ті в кого була просторочка... і чого ви скорше на сказали:sad:
     
  2. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    Так, але в мене гривнева зарплата при кризі залишилася такою, як була на початку літа, а пільговий курс мало не вдвічі вищий за той курс, по якому оформлявся кредит. Тому фізично випередити графік наразі я не в змозі. Залишається - хібащо розслабитись і пустити все "на самотьок":crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    особисто в мене просрочки не було, була і є переплата. а раніше не сказала бо сама взнала в понеділок
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Malinka

    Malinka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    Щойно була в Електрон банку. Кажуть ще можна знизити відсоткову ставку. Може перепитайтеся ще раз?
     
  5. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    http://www.sta.lviv.ua/index.php?id=999
    Можете тут глянути зразок заповнення Декларації про доходи, одержані з 01 січня по 31 грудня 2008 року (зразок заповнення).

    Зразок заповнення розрахунку суми податку з доходів фізичних осіб (ПДФО), що підлягає поверненню платнику податку або сплаті до бюджету, у тому числі у зв'язку з нарахуванням податкового кредиту.

    Зразок заповнення переліку сум витрат, що включаються до складу податкового кредиту згідно із статтею 5 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (до декларації про доходи, одержані з 1 січня по 31 грудня 2008 року).

    В разі подання декларації працівники податкової допомагають заповнити і консультують.

    І ще витяг з Закону "Про податок на доходи фізичних осіб"
    Платник податку має право включити до складу податкового кредиту звітного року такі витрати, фактично понесені ним протягом такого звітного року:
    5.3.1. частину суми процентів за іпотечним кредитом, сплачених платником податку, яка розраховується за правилами, визначеними згідно із статтею 10 цього Закону;
    http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=2&nreg=889-15
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Наші кредити

    У нас теж квартира в кредиті до 2027 року:8::suicide::suicide: Стараємось тримати себе в руках. Єдиний плюс ,що зробили реструкторизацію, і будем платити 50% по процентах один рік. А там життя покаже, надіємось ,що гірше не буде:confused:.
    Також прописуєм малого, кажуть ,що в найгірших ситуаціях при не сплаті кредиту, банки не мають права висиляти з квартир до повноліття дитини.:tanksmile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. taho

    taho Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    Прописуйте дитину обовязково. Мій брат теж має кредит на квартиру, то він трьох дітей своїх прописав. Йому оформляли кредит знайомі, то зразу так і радили зробити. Бо в випадку відчужування майна, опікунська рада не дозволяє відселяти неповнолітніх дітей. Хіба якщо у вас є родичі (дідусі, бабусі) з вільними житлоплощами...
     
  8. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    Дівчата,я до вас за порадою,бо сьогодні реву цілий день,у вітчаї страшному...
    Приходять до мене нині два амбала,чоловік на роботі,мала має Т 39,6,в жахливому стані...короче,ппц. І значить,говорять,що ніби мій чоловік винен понад 10 тис грн))),я встала в шоці...питаю,чого та як... поясніють-що це з Приват-банку,що чоловік 2 роки тому не погасив кредиту з голд-картки. Я ,ніби при тверезому розумі,кажу,що ми все погасили й такого бути не може. Дали мені якісь папірець,щоб я передала чоловіку. Почали погрожувати,що заберуть майно,я ще дурна розревілась,бо й так все на купу-дитина лежить хворіє...2 ночі я не сплю й не їм. Прийшов чоловік,я йому пояснила,він сказав,що такого бути не може,почала шукати квітанції й договори-не знайшли,бо робили ремонт,все розгубилось та й чесно кажучи,вже давно все було оплачено й забулось. я так розумію,що щось довести вже не реально? треба виплачувати? і ще дивно,що на протязі цих двох років ніхто не сповістив нас про кредит. Дівчата,порадте,що робити,бо вже терпіння нема на то все!
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2010
  9. malunka

    malunka New Member

    Відповідь: Наші кредити

    Дашулька, основне зараз не панікувати, а просто піти в банк і все з'ясувати!!!!
    я ще ніколи не чула, щоб аж приходили додому , а ким вони представилися?
     
  10. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Наші кредити

    співпрацюють з колекторською канторою
    таке зараз є, причина-всім зрозуміла

    варто таки звернутися в банк, оскільки може бути таке, що винні гривень 10, але довго не гасите, тому і гості навідалися
     
  11. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    Вони ні ким не представились,а я в паніці розгубилась...Але на попередженні пише кредитний інспектор,підпис,телефон.

    ---------- Додано в 18:17 ---------- Попередній допис був написаний в 18:15 ----------

    Імель,але ж мова йшла про суму 10 421 грн,так написано у попередженні. Завтра підемо в банк,але чесно кажучи,ми просто не знаємо як вести себе в такій ситуації.
     
  12. Asda

    Asda New Member

    Відповідь: Наші кредити

    не знаю, чи вам та порада ще актуальна, але при будь,яких складнощах з виплатою кредиту, потрібно йти в банк і домовлятися. Там же ж теж люди працюють. Поясніть ситуацію, а основне проясніть як з тої ситуації ви збираєтесь виходити і разом з банком прийміть якесь спільне рішення
     
  13. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Наші кредити

    Це якщо нормальний банк(як на мене це рідкість!)
    Позавчора приходить чоловіку смс що потрібно сплатити кредит. На що я йому відповіла що кредит оплачений просто можливо платіж до них ще не дойшов. Вчора дзвонять з банку на дом просять чоловіка, кажу нема, мені ніякої інформації не дають тільки чоловікові. Сьогодні поїхали в банк(Укрсиббанк) щоб розібратись, в цьому банку в нас вже третій кредит(один закритий(достроково), другий залишилось заплатити 2 платежі, а третій тільки взяли). Так нас ставлять перед фактом що кредит який ми закрити ще не закритий і нарахували нам 150 грн(я в шоці!адже останій платіж був 8 серпня). Львівські відділення нічого не знають, дзвонити лише на гарячу лінію в Київ, сперечатись нема смислу, нічого не докажеш. Оплатила 150 по першому, з нервів закрила і другий, залишилась без грошей( Ось такі в нас банки-жах!
     
  14. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Наші кредити

    Це просто жахливий банк, в якому ніколи не доб"єшся правди та справедливості. Все посилають на Київ, а Київ каже розберемось. А час іде- відсотки капають.
     
  15. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Наші кредити

    Не розумію, у вас ж є квитанції, роздруківка по платежах... Банк теж має схему нарахування, вони зобов'язані вам прояснити ситуацію.
    Там працюють люди, могли помилитись.
     
  16. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Наші кредити

    Обовязково коли закриваєте кредит, вимагайте, щоб вам дали довідку, що він повністю закритий і ні копієчки там немає боргу, бо з тої копійки потім такі відсотки за пару років накрутять вам.
     
  17. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Наші кредити

    довідка коштує 100 грн
    а на 3 відділення нам розказували що висить борг, а звідки взявся ми не бачемо, дзвоніть на гарячу лінію. Короче брєд!
     
  18. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Наші кредити

    цікаво, ми без проблем звяти довідку і квитанцію, що у нас все по нулях, без жодних грошей. Вони повинні дати вам доказ, що ви завершили виплачувати кредит.
     
  19. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Наші кредити

    А коли брали? Вчора чоловік дзвонив на гарячу лінію то сказали що всі платежі дойшли і кредити закриті. Запитав яке вони можуть надати підтвердження. Йому відповіли що ця розмова записується і е є підтвердження. Смішно! Цікаво скільки вони зберігають записи. Ми хотіли взяти 1 довідку що 2 кредити закриті, то вони заявили що потрібно 2 окремі довідки(200 грн). Жах!
     
  20. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    В принципі довідка потрібна для Вас, і зберігати її треба 3 роки. Тому вимагайте її. Бо можуть залишатися на рахунку якісь копійки, які потім можуть Вам спричинити певні проблеми.
    Підніміть кредитний договір, там може бути сказано, яким чином встановлюються ціни на такі послуги, або ж є тарифна політика банку, всі тарифи є в приміщеннях банку на спеціальних стендах.