Наші кредити

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Megan, 10 Грудень 2008.

 1. Bublyk

  Bublyk Member

  Відповідь: Наші кредити

  Ми брали кредит на житло в цьому банку, то ніяких проблем не було. Але ми вчасно все сплачували, може тому...
   
 2. amaretto

  amaretto як сказала Тося: "месний повар"

  Відповідь: Наші кредити

  Так прикол в тому що постійно все вчасно сплачуємо. Кредит закривали достроково. Просто як пояснили вони в день коли ми дзвонили на гарячу лінію і закривали кредит вони не бачили реальної картини. Вони сказали суму-ми заплатили, потім в них вилізло 52 грн і нас ніхто не повідомив. Напевно вони думали що ми володієм екстрасенсорним здібностями) Єдине в чому себе виню що за пару днів після закриття не передзвонили в Київ і не запитали чи вони закрили кредит.
   
 3. olangel

  olangel Well-Known Member

  Відповідь: Наші кредити

  А може хтось підкаже, існує такий банк де можуть дати кредит, як що не працевлаштованний?
   
 4. panikvarts

  panikvarts Well-Known Member

  Відповідь: Наші кредити

  Існує, і точно не один. Питання лише в тому, на яку суму кредит. На машину, квартиру точно не дадуть, а 1-2 тис грн можуть.
   
 5. olangel

  olangel Well-Known Member

  Відповідь: Наші кредити

  треба 7 тисяч, але хоча б якусь частинку. А які то банки?!
   
 6. Anagramka

  Anagramka Member

  Відповідь: Наші кредити

  Мені теж обидва банки, коли погасила весь кредит, казали, що довідка платна. То я писала їм листа з повідомленням про вручення та описом вкладення: "Прошу повідомити мені, чи є заборгованість по кредиту.... згідно договору ....". На лист вони прислали свій лист, де писало, що "повідомляємо вас, що по такому-то кредиту боргу нема,він закритий..". Не довідка, але, все ж офіційний папір від банку. І витрати лише поштові, але явно не 100 гривень.
  А відповідь вони вам мусять дати, згідно "Закону про звернення громадян")
   
 7. Bulavka

  Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

  Відповідь: Наші кредити

  Так зразу важко сказати, ви порийтеся в інеті - на сайтах банків зазвичай непогано розписані умови кредитів. Я колись цікавилася, то просто набрала в гуглі "банки Львів" - і пііішла по списку читати умови кредитування...
  Але будьте готові до того, щоб без підтверджених доходів будуть вищі відсотки..((

  Не знімайте тільки таку суму з Приватовської картки, бо там просто шалені відсотки.
   
 8. olangel

  olangel Well-Known Member

  Відповідь: Наші кредити

  Обдзвонилв всі банки, навіть якщо га сайті вказується, зл ддя кредиту треба тількипаспорт і індокод, тотна справді виявляється, що треба мати офіційне абоне офіційне місце роботи :sad:
   
 9. tinkaKris

  tinkaKris White Mandarin helper =)

  Відповідь: Наші кредити

  В приват банку давали раніше кредити і без довідки про доходи і якщо не працевлаштований, сама брала так кредит 2 роки тому коли не працювала.
  Але загалом цей банк я не люблю , з ними багато неприємних нюансів вилазить.
  ""альфа-банк"" - користувались кредитом, але... Приходиш питати залишок до сплати а вони нічого не бачать... Треба дзвонити на гарячі лініі і питати.. Питання а для чого відділення??)) НЕ сподобалось мені там.
  ""Укрсиббанк"" - мали там 2 кредита, вчасно Також вносили платежі, теж гасили достроково, чітко нам пояснювали все, може то ще добре натрапили просто, бо бачила попередній допис негативний. А постійним клієнтам час від часу дзвонять і пропонують кредити на кращих умовах.
   
 10. jalla

  jalla Прогрес року 2013

  Відповідь: Наші кредити

  Мене просто добиває банк Русский Стандарт.
  Вже вкотре їжджу до них на розбірки. Справа в тому що сплачуємо все чітко у визначений термін, а потім десь так за тижні два телефонує мені якийсь їхній супер-говорящий робот і торочить свою петицію про те, що я не доплатила там якоїсь суми і банк має право назначити мені штрафні санкції.:girl_devil: Відділення у них у львові тільки одне, але працює до пізнього вечора. Біжу-лечу туди, там ніхто нічого не знає, дзвоню на гарячу лінію прямо з відділення, обіцяють розібратися, ще кілька днів мені той робот надокучає, потім телефонують з банку і вибачаються. Добре, але ж робот наярює щотижня і далі те саме торочить, знов їду в банк і знову те саме. Вже якось було трохи спокою, тепер знову вчора "уважаємий клієнт банка..." і бла-бла. Ну, шо то таке. Не їду до них, бо не маю часу. Знаю що все чітко оплатила в термін, квитанції на руках. Але ну, блін, шо то за така система?
  Але то ше квіточки. Якось мій чоловік подавав заявку на отримання кредиту в їхньому банку ще давніше, але вони йому відмовили. І тут за пів року дзвонить до нього той робот і говорить погасити заборгованість. І знову те саме, подзвонили на гарячу лінію, за декілька днів нам відзвонили, вибачились.
  То якийсь дурдом з тим банком, хоч взагальному умови там не погані.
   
 11. tinkaKris

  tinkaKris White Mandarin helper =)

  Відповідь: Наші кредити

   
 12. grajynia

  grajynia миється в бані

  Відповідь: Наші кредити

  цікаво, як закінчилась Ваша історія? маю в приваті кредитку, чула, що не так просто тепер позбутись від неї...
   
 13. marife

  marife Member

  Відповідь: Наші кредити

  Чи можливі відсудити заставу? Чоловік дав під заставу горе братові свій будинок. Той неплатив і тепер починаються проблеми. Чи можна відсудити заставне майно? Порадьте хорошого, можливо навіть вузькопрофільного адвоката по кредитах.
   
 14. Shprotka

  Shprotka Active Member

  Відповідь: Наші кредити

  якщо ваш чоловік виступив поручителем і дав під заставу своє майно, то він також несе матеріальну відповідальність по кредиту.
  проблематично відсудити. а прописані неповнолітні в тому будинку є?
  кину вам в ПП юр.фірму.
   
 15. marife

  marife Member

  Відповідь: Наші кредити

  Не дуже в цьому розбираюсь, але в договорі сказано що чоловік являється тільки мйновим поручителем.
  немає. Тільки чоловік. на той момент була ще бабуся, вже померла.
   
 16. KAPUCHINKA

  KAPUCHINKA Well-Known Member

  Відповідь: Наші кредити

  ну так, банк для того і бере поручителів. у випадку якщо той хто брав кредит його не виплачує, то за нього це має робити поручитель. це у договорі прописано. і ваш чоловік мусів його підписувати.

  на рахунок відсудити, то то трохи проблематично. бо виходить, що людина взяла кредит, а потім починає судитися щоб не віддавати. от якби брат, підробив документи, якимось обманом дав ваш будинок в заставу без вашого відома, то тоді суд. а так, навряд чи щось можна буде зробити, якщо ваш чоловік сам попідписував договори застави. Ви як дружина давали свою згоду на заставу?
   
 17. marife

  marife Member

  Відповідь: Наші кредити

  Та кредит ніби то і погашено. тільки банк якось закинув гроші на проценти, ще й вперед, а тіло залишив у спокої, тепер вимагають ще гроші. чоловік судитися за сам кредит не може, бо не брав його.,тільки за майно.
  Я ще не була дружиною
   
 18. KAPUCHINKA

  KAPUCHINKA Well-Known Member

  Відповідь: Наші кредити

  То може вам таки краще в банку всі нюанси вияснити, тим більше, що виходить що гроші не туди віднесли. часто працівники банку самі щось там неправильно повносять своїми кривими лапками, а потім кажуть що то в них так програма рахує, ну бо щось мусять сказати. суд то довго і проблемно, ну і не факт що виграєте. попробуйте розібратися самі, вичитайте договір. може, якщо гроші платяться, то не варто судитися, а ще можна замінити заставу. може брат має щось на заміну, правда, то знову виллється у витрати в нотаріуса і т.д. але ви тоді будете мати спокій.
   
 19. marife

  marife Member

  Відповідь: Наші кредити

  Як би ж то..... Їздимо туди вже місяць. При тому, що сам керуючий назначає зустріч. Але! То він поїхав десь в ту хвилину, то викликали, то у відрядженні.Інші працівники банку мовчать і розводять руками. тобто я навіть неможу нічого дізнати.
  Про брата історія 0крема......фактично ми самі той кредит і платимо. Йому наплювати, бо хата не його і він "безробітній"
   
 20. Shprotka

  Shprotka Active Member

  Відповідь: Наші кредити

  вимагайте виписку по історії погашення кредиту. в договорі пропусується, яким чином відбувається погашення. стандартно, перше відбувається списання відсотків по кредиту, потім пеня, штрафи і лише потім тіло кредиту.