Наші кредити

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Megan, 10 Грудень 2008.

 1. podolyanochka

  podolyanochka Well-Known Member

  Відповідь: Наші кредити

  1. щомісячна комісія від початкової суми кредитування
  2. можливість дострокового погашення без штрафних санкцій
  3. страхування життя / страхування від безробіття
  Середня ринкова ставка по готівкових беззаставних кредитах в Україні становить 38-50%...при зверненні в банківську установу Ви маєте право отримати інфо про реальну / ефективну ставку по кредиту і остаточну суму переплати якщо погашення здійснюватиметься згідно початкового розрахованого графіку.
   
 2. Bulavka

  Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

  Відповідь: Наші кредити

  Дякую. Можливість дострокового погашення є, страхування життя обов"язкове щомісячними комісіями поцікавлюся. То тіпа акція, але боюся влипнути. Треба як слід все почитати.
   
 3. lovikyou

  lovikyou Well-Known Member

  Відповідь: Наші кредити

  Тут ще можуть бути комісії за отримання коштів та при погашенні (н-д касова комісія - 5 % від суми погашення)
  це добре, але чи не доведеться Вам при цьому сплатити відсотки навіть за той термін, яким не користуєтесь?

  Почитала в них на сайті правила тої акції:
  "Обрання Учасників Акції, які отримують можливість оформлення кредиту готівковою «Свобода» за спеціальними умовами кредитування відповідно до умов цих Правил, відбувається під час оформлення Заявки на кредит шляхом випадкової комп’ютерної вибірки порядкового номеру Заявки на кредит (далі
  – «Акційний номер» та «Акційна заявка» відповідно), згідно наступних критеріїв:
  - щодня Акційним номером є один порядковий номер".
  І далі про те, що вибір відбувається чесно та об"єктивно. Тобто - один кредит в день серед всіх оформлених на всіх відділеннях є акційними, про що дізнаєшся вже після оформлення, а всі інші - на звичайних умовах.
   
  Останнє редагування: 15 Квітень 2013
 4. Bulavka

  Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

  Відповідь: Наші кредити

  От де собака заритий! Дякую! А я вже думаю - ну на чому ж банк тут заробляє?
  Шукатиму щось інше, бо загалом в них умови не ахті.
   
 5. amaretto

  amaretto як сказала Тося: "месний повар"

  Відповідь: Наші кредити

  я не працівник але напишу
  -к-ть місяців, може бути 2-3 без % а далі %
  -або комісія банку або за банківські послуги одноразова сума
   
 6. Natalya Engy

  Natalya Engy Well-Known Member

  Відповідь: Наші кредити

  Дівчата, хто закривав іпотечний кредит і знімав арешт зі заставного майна, поділіться, будь ласка досвідом.
  Маю клопіт із Дельта банком. Кредит повіністю погасили ще місяць тому, а от зняти арешт з квартири банк не хоче. Спочатку сказали чекати, поки прийде довідка, що "банк не має фінансових претензій". Потім відіслали мене до Реєстраційної Служби. Там мені уже тричі (і різні реєстратори) повторили, що арешт знімуть тільки за поданням банком документів і без моєї присутності. Після першого разу "економіст" сказала, що уточнить, бо ще не закривала іпотеки цього року. Після другого і третього просто ігнорує. Дзвонила у Київ. Спробувала переговорити з начальником відділення. Хам ще той. В суперечці виявилося, що він хоче, щоб я домовилася йому про конкретний день і годину "прийому" в Р.С., оплатила квитанції, завезла його автом туди і привезла назад. І взагалі він тут ні до чого і робити ніц немає.
  Заяву про зняття арешту у банку написала. Вчора ще написала і скаргу на працівників відділення. У Реєстраційну Службу передзвонила, щоб уточнити хто має заплатити за їхні послуги, сказали, що банк, перепитала знову, сказали, що до сих пір платив представник банку, хіба ми інакше домовилися чи прописано в угоді. В угоді про закриття не написано (написано, що я оплачую за оформлення договору і послуги нотаріуса за договір іпотеки, та й угода у нас зі Сведбанком була, Дельта ж викупив їхні портфелі).
  Тепер чекаю на письмову відповідь. Але уже принципово не хочу оплачувати тих 240+102грн. і вважаю захцянку-вимогу "представника банку" покататися на нашому авто перебором.
   
 7. Kiruskin

  Kiruskin Well-Known Member

  Відповідь: Наші кредити

  Natalya Engy, я десь читала, що можна написати скаргу в Нацбанк України, але можу помилятися. Порийтеся в інтернеті, можливо щось знайдете.
   
 8. sanches

  sanches Well-Known Member

  Відповідь: Наші кредити

  Natalya Engy , дурдом якийсь. Скільки років в банку працюю і такого не чула ...
  Kiruskin абсолютно права - скарга в нацбанк орбить чудеса, а ще - у спілку захисту споживачів. Але для цього у вас має бути підтвердження ваших звернень до Дельти (або копія заяви, на якій працівник розписався про отримання оригіналу, або корінець від рекомендованого з повідомленням листа).
   
 9. podolyanochka

  podolyanochka Well-Known Member

  Відповідь: Наші кредити

  Процедура зняття обтяження із нерухомого майна, що передавалося у заставу трішки змінилася із розформування устанви БТІ і більшість банківських установ реально просто не знають всієї процедури, оскільки ще жодного разу цим не займалися...
  Обтяження у реєстратора дійсно повинен знімати представник Банку, оскільки повний пакет докуметації повинен містити установчі документи банківської установи та її представника (підписанта) - у Вас цих документів ПРОСТО НЕ МОЖЕ БУТИ. А от витрати (оплата квитанцій + оплата "пришвидшення процесу" (за бажання клієнта)) бере на себе, звичайно ж, клієнт. Нотаріальні витрати ви ж на Банківську установу не перекладали при оформленні іпотеки, та й, якщо відверто, зняття обтіження - це вже суто Ваші інтереси, оскільки свої зобов’язання перед банківською установою Ви виконали у повному обсязі.
   
 10. simona

  simona Well-Known Member

  Відповідь: Наші кредити

   
 11. Natalya Engy

  Natalya Engy Well-Known Member

  Відповідь: Наші кредити

  Дякую за роз’яснення. Я розумію, що то для них нове, але для чого ганяти мене по кілька разів туди-сюди?
  Про оплату. Я готова була, що маю щось таки оплатити, але мені справді в Реєстраційній Службі не дали номерів рахунків. Хоч їм би вже точно мало бути всерівно хто заплатить. Дуже цікаво то мені виглядає.

  Тому шукаю людей, які цю процедуру пройшли, щоб бути впевненішою у ситуації.

  sanches, це таки обтяження, я невірно написала на початку. Скаржитися не люблю, але як доведеться, то писатиму в НБУ. Спілку Захисту прав споживачів вони, очевидно, не бояться зовсім, якщо глянути їхню книгу скарг, то там немає жодних відміток, що вони їх розглядають. Зараз матиму тільки одну письмову скаргу, до того були тільки усні розмови і дзвінки.

  Всім дуже дякую за підтримку!
   
 12. VERO

  VERO Well-Known Member

  Відповідь: Наші кредити

  -Чи відсоткова ставка буде такою протягом всього терміну , чи може вона змінюватись і чи повинні про це Вас повідомити,
  -комісія за видачу кредиту,
  -оплата за ведення рахунку,
  -можливість та умови дострокового погашення,
  -необхідність у заставі, поручителях,
  -штрафні сакнції при прострочення оплати хоча б на день,
  -чітко з'ясуйте, терміни та рахунки, на які вносити оплату (транзитний чи кредитний та відсотковий).
  -попросіть зразок договору і уважно перечитайте. Особливо, все, що написане маленькими буквами, винесено в кінець листочка (помічено зірочками, цифрами...)
  Взагалі, банк, ніби, не такий, що намагається багато інформації приховувати. Точніше, був таким до викупу інвесторами)))
   
 13. Matvijko

  Matvijko Мамуся в декреті...

  Відповідь: Наші кредити

  Дівчата, можливо хтось стикався з Idea bank, що скажете? Маю потребу в споживчому кредиті готівкою натрапила на менш більш нормальні умови, тільки боюсь, що банк не дуже відомий. Можливо хтось з Вас брав кредити готівкою і можете підказати надіний банк? Буду вдячна за відповідь.
   
 14. sanches

  sanches Well-Known Member

  Відповідь: Наші кредити

  Це колишній "Плюс банк". Банк з польським капіталом, головний офіс не так давно переїхав із Івано-Франківська до Львова.
  Основний напрямок, наскільки я чула, - споживчі кредити і авто.
  Стопроцентно надійних і вигідних в плані кредиту банків - не існує, єдина порада - уважно читати договір...
   
 15. Matvijko

  Matvijko Мамуся в декреті...

  Відповідь: Наші кредити

  Дівчата підкажіть будь ласка можливо хтось колись стикався з кредиткою золота рибка від Платинум банку??? Які враження задоволені чи ні? Буду вдячна за відповідь
   
 16. oksanusyk

  oksanusyk Well-Known Member

  Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

  чому тепер всі так захопилися покупками в кредит? Я розумію щось велике (машина, будинок....), чи комп для негайної роботи, але всякі дрібниці (телефони), без яких можна обійтися чи підскладати на них гроші, беруть в кредит. Для вас це нормально?
   
 17. amaretto

  amaretto як сказала Тося: "месний повар"

  Відповідь: Наші кредити

  нормально, а чому ні? вся Америка і інші країни так живуть. Розтермінювання. кредити....осмобисто я не бачу нічого поганого
  не стикалась, але по відгуках цей банк для мене на останьому місці
   
 18. Holly

  Holly Moderator

  Відповідь: Наші кредити

  А чому не нормально? Якщо кредит ще й безвідсотковий. Є в мене знайома, яка постійно бере щось в кредит. Колись питала її, як так можна жити. Вона пояснила, що вона відкласти грошей ніяк не може, а от кредит хоч не хоч мус віддавати. У неї постійно кредити є і то не на малі суми 10-15 тис.грн. але вона в хаті маю всю побутову техніку, комп'ютери, телефони
   
 19. Ніколь

  Ніколь Well-Known Member

  Відповідь: Наші кредити

   
 20. amaretto

  amaretto як сказала Тося: "месний повар"

  Відповідь: Наші кредити

  як про мене написали)
  Також постійно на кредитах і не бачу в цьому нічого поганого. Я наскладати наприклад 5 тис не можу. Мені легше віддавати по 600 грн 10 місяців.
  Через тиждень-другий плануємо починати ремонт. І розумію що після ремонту потрібно замовити нові меблі(старі залишати не хочу). А ремонт потягне ого-го, тому мені легше взяти меблі в кредит(а це приблизно 10 тис) і виплачувати

  ---------- Додано в 00:29 ---------- Попередній допис був написаний в 00:25 ----------

  звичайно десь завищена ціна. десь страхівка, десь одноразова комісія...але якщо та сума в нормальних межах то чому б і ні.
  Ми брали готівку на машину, за 2 роки втратили майже 6 тис грн, але якщо порахувати що 300 грн/м це як оренда за машину то навіть це мене не стримало(хоча наразі це мій найтяжчик кредит-успішно достроково закритий)