Наші кухонні прибамбаси

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Milka, 22 Січень 2010.

  1. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    І я=). Прикриваю нею фрукти
    А ще маю ложку для морозива та механічне сито для борошна.
     
  2. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    І я таке маю
    В Ашані десь біля місяця тому були на розпродажі кухонні ножі в дерев"яній підставці 5 ножів + ножиці = не повних 60 грн. Купили мені таке, думала ГЕ ! (але вмовили мене) за ті гроші і прийдеться викинути - помилилась ! На вид може і на супер стилячі ..., але по функціональності і вправності = ідеально.
    Часом і дешеве буває хороше !
     
  3. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Питання
    Я хочу попробувати спектм тортик у силіконові формі... але я її ще немаю...хочу купити і незнаю яку
    Прошу у Вас поради?
     
  4. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Порада одна: не купувати дешевих. Вони неякісні і можуть тільки зашкодити здоров'ю.
    На них мають бути позначки температурних режимів, повинні бути досить тверді і по краю має бути додаткове підкріплення (не знаю як точніше описати, кант форми має мати ніби такий обруч, у деяких фірмах він "вшитий" у форму, а в деяких знімається. Це підкріплення для того, щоб коли ви будете переносити форму до духовки, під вагою тіста вона не зігнулася і тісто не витекло. Мені більше подобається ті, що знімаються, бо з них потім легше витягати виріб). З фірм маю Тефаль, Сілікомарт і Тапервере. Сілікомарт - італійська професійна фірма, яка виготовляє селікон для кондитерів і фабрик, має дуже великий асортимент. У нас бачила в Епіцентрі, але дешевше брати через інтернет. Тапервере хороші, але неоправдано дорогі. Тефаль має дуже скупий асортимент. Маю ще чеську Тескому, з тих, що дорогі подобається найменше (але вона у мене вже старенька, то може вони вже виправились).
     
  5. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Я купляла тут на форумі фірми Lessner. Корисна штука.

    [​IMG]

    ---------- Додано в 00:35 ---------- Попередній допис був написаний в 00:31 ----------

    Ніколи не користувалася сушкою. Навіть не уявляю, що можна сушити кожного дня? Навіщо? Розкажіть, будь ласка!
     
  6. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Кожного дня новий салат, купую різні салатні мікси- то все маленькі листочки, як наприклад рукола, мити їх не завжди зручно, бо щоб посушити мус витискати, або чекати коли підсохнуть! А так, взяла сушку і все готово!
     
  7. Annabela

    Annabela Happy Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Окрім яблук і груш, я сушу моркуву, буряк і цибулю. Моркуву кружальцями тоненькими так і лишаю. А ще сушу її четвертинками а потім мелю, так само мелю цибулю))) Потім до зупки йде як приправа. Ще перець болгарськи можна сушити.
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    ви не про таку сушку говорите. Тут мова йде про сушку салатів після миття.

    ---------- Додано в 10:01 ---------- Попередній допис був написаний в 10:00 ----------

    сушити то, для чого вона є ;). Хто їсть салати щодня, той миє салату різну щодня, а значить і сушка потрібна
     
  9. Annabela

    Annabela Happy Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Точно, не дочитала до кінця, сорі.
     
  10. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Дякую.
    А яку олію туди заливаєте?
    Хочу для оливкової взяти, а вона густіша за соняшникову.
    Дякую за нагадувалку.
    А то сушка лежить в шафі незрозуміло нащо))).
    Мо якраз застосування знайде.
     
  11. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    А я якраз шукаю сушку для салатів- порадьте, будь ласка, хороші моделі
     
  12. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    шукаю штукенцію, яку можна причіпити (може на яких ліпучках чи невеличких шурупчиках) до внутрішньої сторони дверцят під мийкою, щоб там влізся феїрі і губка
    бачила колись таке в новій лінії, тепер не можу знайти, а їх консультанти як завжди не знають де
    може хто де бачив?
     
  13. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Дівчата, може хто десь зустрічав такі керамічні фігурки з гачками на фруктово-овочеву тематику (приблизно на 10 см довжини, можна трохи менші), і які кріпляться до стіни на кухні липучкою?
    ЗІ Робила ревізію на кухні і знайшла чайник Бріта, який призначений під фільтр Макстра. Може кому треба - віддам просто так в добрі руки.
     
  14. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    я теж таке шукаю! колись бачила в Все по гривні, а тепер ніде нема(
    Знайдете-поділіться зі мною де!:girl_in_dreams:
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Не пам'ятаю, чи точно керамічні, але такі гачки на липучку є в магазині на Південному, в кінці того ряду, де продають всякі штуки для рибальства. ТЦ Новинка. Не знаю, чи зрозуміло пояснила.
     
  16. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Потішила себе новим прибамбасиком: ножем для видалення серцевини з перцю
    [​IMG]
    Ось так в дії виглядає

    Нічого особливого, але менше зернин треба вишкрябувати з перцю.
     
  17. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    а я їх завжди водою вимиваю
     
  18. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Дуже добра та штучка, дірочки рівненькі і швиденько все видаляється.
     
  19. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    ви маєте наувазі отаку?
    [​IMG]

    якщо так, то я вже десь тут писала про свій досвід з тими сушками, 3шт мені тріснули поки не рішилась купити трошки дорожчу від Тапера. Тепер мега задоволена. Інколи їхні консультанти мають їх з великими знижками.
     
  20. yacht girl

    yacht girl Member

    Відповідь: Наші кухонні прибамбаси

    Я сушку купувала в IKEA , деже задоволена. Окрім салату сушила в ній все що морозила броколі, ягоди різні, навіть гарбуз і кабачок порізаний великими шматками, класний гаджет для кухні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1