Наші кухонні прибамбаси

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Milka, 22 Січень 2010.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    дівчата, а як ви зберігаєте макітру? цього року я дістала, а там ніби цвілі трохи. і ніби суху ставила, може чимось обмастити треба було, як ложки дерев"яні - олією?
     
  2. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    такі коврики в різних кольорах і різного розміру є на гуртівні посуду біля скрині на привокзальній
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Чи ніхто не знає, де можна купити ніж для фігурного вирізання овочів?
    і ще цікавить різак для піци, де є вибір і нормальні ціни?
     
  4. Altera

    Altera зачарована птуха

    і для випічки! - додам
    купила собі набір ковриків (ще + силіконові формочки+ще якісь прибамбаси в якомусь он-лайн магазині - їх є повно, пошукайте)
    Не натішуся!
    (але я одразу вибирала такі, на яких і випікати можна)
    Про пергамент забула, дека мити майже не треба, тепер з задоволенням випікаю і безе, і коржі медові (які ніколи не могла віддерти від братванки)
    Мені - дуже потрібні, дуже зручно. Можна по ньому тісто размазати, і одразу - в піч :)
    Як хочеться бігом піцци, а не хочеться діставати дошку для борошна - прямо на коврику замісила, розкачала - і з ним же і випекла.
    Суперово.
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    @Kroshka Enot
    Купила вчора сковорідку Биол в епіцентрі по акції, діаметр 24см 149 грн(без кришки)
    Давніше писала що мені подарували таку, після 6 місяців інтенсивного користування однозначно можу рекомендувати цього виробника.Дуже задоволена
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А чи були там гриль-сковорідки Біол?
    Власне, завдяки Вашому тодішньому відгуку про цю ТМ вирішила пошукати сковорідку-гриль саме цього виробника.
     
  7. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    нажаль ні, взяла останню якогось іншого виробника середньої якості за 149 грн, вагалась, але не впевнена чи буду використовувати постійно, тому ті хороші по 400-500 грн тимчасово вирішила не купувати
     
  8. Holly

    Holly Moderator

    а мені виявився не потрібним(((
    Дівчата, хочу-гину сковорідку гриль. Хто має, напишіть як часто ви в ній готуєте? І що саме. Варто купляти?
     
  9. octavia

    octavia Well-Known Member

    В основному смажу в ній телячі стейки ,інколи кабачки баклажани. Оскільки син обожнює телятину з кров'ю то користуюсь нею 2-3 рази на місяць ,стейки на звичайній сковороді не засмажиш.
     
  10. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    суперова штука! користуюсь раз 6-10 на місяць. смажимо стейки та овочі-гриль (овочі дуже часто).
     
  11. Holly

    Holly Moderator

    я наразі м"яса не їм, то мене власне цікавить ши щось окрім м"яса в ній можна приготувати.
    А всілякі сендвічі ніхто не робить?
    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2015 ---
    О, то файно!
     
  12. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    для сендвічів треба прес. але то можна дощечкою приважити (наприклад таку грубу розміром з долоньку)
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    чи то тільки в мене ікеївсткі пакети для заморозки - одноразові? рвуться. я думала їх хоч 2 рази використати
     
  14. kristas

    kristas Well-Known Member

    Дівчата, а у когось є кухонні електронні ваги фірми Rotex, Mirta, Suturn ? Досить доступні ціни, але чи вартує такі купуват чи гроші на вітер ?
     
    Останнє редагування: 19 Квітень 2016
  15. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я чомусь маю таку думку, що ці фірми - дешевий Китай і якість відповідна. Їх багато є в маг. типу ''Товари з Європи'' - і ті товари не вселяють в мене довіри. Хоча, це не блендер чи м'ясорубка, то можливо нічого особливого з вагою не станеться.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. MissO

    MissO Well-Known Member

    Може нічого й не станеться, а просто будуть показувати неправильну вагу))) В мене такі звичайні (тобто не кухонні) китайські можуть мати зазор в 500-600 грам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. kristas

    kristas Well-Known Member

    От і я про то думаю...ну точність до грама мені теж не потрібна. Просто якось віддавати 500 - 1000 грн за ваги, якими я користуватимусь не так і часто мені не хочеться :)
    --- дописи об"єднано, 19 Квітень 2016 ---
    дуже впливає поверхня на якій вони стоять. Кухонні з +- 10-15 грамами похибки мені не так страшно, але може там все набагато серйозніше :) треба в магазин з шоколадкою іти і важити :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    дівчатка, може хтось, десь бачив такий прибамбасик до піцци?Маякніть, дуже хочецця:girl_crazy:
    [​IMG]
     
  19. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    На Алі не дивились?
     
  20. octavia

    octavia Well-Known Member

    В мене є АХЕNtia з Ашану за пару грн (правда там на коробці пише що то чистий Німець :girl_haha: а не КНР), працює 2 роки , важить добре кладу для перевірки фасовані продукти. До речі моя "напольна" крута вага від Мулінекс з градацією жиру за 1 рік зламалась , а простий Оріон працює вже 2 роки. Хоча міксери комбайни беру фірмові.
     
    • Подобається Подобається x 2