Скарбничка

Наші маленькі цілі! і бажання ))))

Posted by ratiana on 15 Червень 2011 відповідей - 1.508
  1. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Хочу на море. Шалено хочу на море. Сняться мені хвильки і ніжний морський вітерець. Ах...
     
  2. misss

    misss New Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Хочу, щоб усі рідні та близькі були здорові.
    Хочу, щоб у нас в сім"ї, родині був мир та спокій.
     
  3. myrsik

    myrsik миється в бані

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Бійтесь своїх бажань,бо вони можуть здійснитись:girl_in_love:
     
  4. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    В мене дуже багато мрій. Багато збулося, але задля них потрібно працювати і працювати, і не звертати з шляху. Мені дууууууууже багато чого потрібно у собі удосконалювати і мені не все вдається, але я працюю і працюватиму над собою. Від цієї роботи я стаю ціліснішою і сильнішою. І результати цієї роботи - це моє джерело натхнення. Родина теж моє натхнення, але мене не задовольняє роль лише дружини та матері. Мені цього замало. Коли я не розвиваюся в інших ролях - у мене депресія просто починається. Я рада, що я можу на сьогодні і працювати, і мати хобі, які допомагають розвиватися. Велика підтримка в цьому коханого чоловіка, який підходить до моїх бажань з розумінням.
    Я велика мрійниця, дуже велика. Я багато мрію і шукаю, як це реалізувати. І попри це, я бажаю, щоб я була ще наполегливіша і ще більш сувора до себе. Отоді в мене все вийде, що я хочу ;)
     
  5. Analgina

    Analgina New Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Наразі мрію тільки про те, щоб малеча в животику була здоровенька і щоб старша доня не принесла нам зі школи кору чи ще чогось такого вірулентного, бо вже мали необережність на 6 тижні перенести застуду. От ніби і все найзаповітніше на даний час.
     
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Хочу, щоб моя сім"я видужала.

    І схуднути хочу дуже-дуже... :cry::cry::cry::cry::cry:
     
  7. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    На даний момент хочу дочекатися поки відкриють роддом на мечнікова і не родити скорше. І дуже хочу поміняти машину(нам наша відслужила хочу щось краще)
     
  8. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    У мене було дві цілі, які вдалось реалізувати - це покорити найвищу гору України Говерлу та навчитись кататись на сноуборді. На Говерлі я була влітку 2011 року, а вперше стала на сноуборд цієї зими, в лютому.
    Також дуже хочу поїхати у велотур по Криму і здіснити сплав (рафтінг) по річці Пд. Буг.

    і я хочу на море:girl_tender:

    Також моя ціль закінчити інтернатуру та курси косметології, на я які я планую піти осінью.
     
  9. Ydochka

    Ydochka Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    В мене на цей рік було багато планів та бажань, і не простенькі такі, але якось так вийшло,що багато з них збулося (чому я дууууже рада), але є ще одне яке мене "мучить" хочу на відпочинок у Турцію. Роблю кроки до цієї мети - здала на закордонний паспорт, забирати вкінці травня, гроші збираю, але сама головна проблема нема компанії для відпочинку. Хочеться їхати з хорошими друзями (на відпочинку компанія сама важлива), але чогось всім не виходить :sad:((. Невже моє бажання може не здійснитися?:sad:((
     
  10. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    на даний час в мене ціль змінити роботу на більш оплачувану :girl_angel:, бо зараз працюю за мізерну зарплатню і перспектива не дуже тішить..
     
  11. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    зараз маю різні бажання, але першими них будуть: знайти роботу, навчитись кататись на роликах чи велосипеді. і головне: виздоровіти
     
  12. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    а я хочу поїхати відпочити в Крим, бо ще там ніколи не була, навчитись гри на гітарі, купити професійний фотоапарат... але більше всього хочу маленьке дитятко, і в порівнянні з цим бажанням всі решта стають другорядниим і не суттєвими
     
  13. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Я теж, а ще і далі хочу мати свою хату. Щоб ніхто не казав, що я живу не в себе в хаті і маю робити так, як мені сказано...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    А я хочу перестати брати близько до серця різні дрібниці і не перейматись тим всім, бо потім поночам від того сама не сплю.
    І перестати накручувати себе по любому поводу, фраза "сама придумала-сама обідилась", ой як про мене.....
     
  15. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Зовсім забула - дуууже хочу навчитися плавати! Боюся води, але цього літа навчуся :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Саме на даний момент хочу, щоб дитину влашувати в садочок без проблем... але поки так не виходить(((
     
  17. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    аналогічно, як це я про таке забула
    :girl_blush2:
     
  18. arina

    arina Active Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    а я хочу перестати боятися людей, це в мене комплекс такий... Так хочеться іноді першій з кимось заговорити, і всередині мене щось стримує... незнаю чому (на останній форумівці вкотре переконалась, що я "перелякана"))
    Тай не тільки першій заговорити, взагалі, в чужій компанії завжди намагаюсь бути "сірою мишкою"..... дуже хочу цього позбутись....
     
  19. VsjaVolodina

    VsjaVolodina New Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    А я хочу стати мамою!!!!!!
     
  20. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Аналогічно. Але думаю що та ціль нездійсненна, бо така вже я є, дууууже переживатєльна.
    Хочу щоб на моїй роботі, поки я вийду з декрету (ще рік...) змінилось щось на краще і мої співробітниці пенсіонерки таки пішли на заслужену пенсію.