Скарбничка

Наші маленькі цілі! і бажання ))))

Posted by ratiana on 15 Червень 2011 відповідей - 1.508
  1. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Хочу чогось цікавого і позитивного
    Бо вже набридло ото доробити другий поверх,купити гарні меблі,зробити затишну дитячу для донечки )))
    Хочу щоб сталося щось приємне і позитивне ,а що саме -мені все одно )))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Креативно Креативно x 2
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Хочу щоб сталось чудо. Вірю в чудо.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • мімімі мімімі x 1
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    • Подобається Подобається x 7
  5. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    хочу машинку:girl_smile:маленьку, недорогу, але свою...
    ехх, темка-то чарівна, але йду думати і шукати, де заробити на неї гроші:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 2
  6. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    хочу Тайоту, червоненьку
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    у мене нервовий ржач. Без відпустки вже 13 років. Відвідини родичів в Україні відпусткою не вважаю.
    Так що якщо зірветься ще цьогорічна відпустка, то в мене поїде дах.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Кличе чоловіка хресна до Німеччини. Вона кльова, але я з нею довше 3 днів не витримую. І то без дітей). З дітьми ще важче, в неї на все своя наука). Але я вже навіть до неї хочуууу).
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Щоб відволіктись - ми влаштовуємо вихідні з друзями: вони до нас або ми до них на вихідні. Хоч кілька разів на рік.
     
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Я дуже хочу щоб моє "закликання бажань" спрацювало. Море, про яке я навіть мріяти не могла, коли підписувала конверт , - вже збулося. Наклюнулася Італія. Так дуже на волоску. Пробую вузлики підв"язувати .
    В якійсь темі взимку писала про конверт бажань. Не казала нікому "що", для себе таке написала
    IMG_20170909_234650[3].jpg IMG_20180524_011752[1].jpg
    Грошей майже не наскладала туди, але так сталося, що море вийшло. Хотіла в Париж, планувала Париж... Ліпила до купи бажаня, але воно ніби і мало би склеїтися, чомусь не виходило ніяк. І тут , випадково , взагалі нізвідки, само-по- собі, почали складатися "римські канікули".
    Темка, будь така добра - допоможи, щоб все таки склалося :girl_angel:
     
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 2
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Дай п‘ять! Ще є «Хо-хо». Треба знайти, мені зараз пригодиться.


    Ну і вже мене сюди послали. Хочу щоб маля народилося, сьогодні. Ну ладно можна вночі і то вже буде завтра. Але хід моїх думок думаю зрозумілий.
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Писатиму поки що трохи абстрактно, але все ж... Якось несподівано нещодавно замаячила можливість вирішити одне дуже важливе питання і втілити в життя бажання, про яке навіть бажатися всерйоз не думалося ближчим часом :) Але через "добрих людей" ціль, що здавалася вже майже реальною, знову віддаляється кудись дааалеко за горизонт :sad:
    Коротше кажучи, я дуууже хочу щоб сталося чудо, все знову повернуло у правильний бік і одна моя велика мрія таки втілилася в життя :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • мімімі мімімі x 1
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    @flame
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ги. Інструкція: накрутила собі бажань в голові. Порилася в купці з конвертами. Вибрала самий симпатичний в купці порожняків. Написала бажане, заникала. І , далі, як хомяк по трошки напихаєм. Але так з думками напихаєм : мммм, берем ту лашку, чи ну її, в синенький конвертик трошки. Берем якусь "няму" трошки чи обжертися. Ммммм, ідем на таксі чи маршруткою і в синенький.... І т.д. І про конвертик не забуваєм. І "лежимо" в напрямку бажаного. Нічого не виходить, взагалі нічого, але твердо моніторимо і довбем туроператорів. І воно раптом "бааах". Є. Хватаєм і пакуємось. То про море. Про Париж-Рим. Моніторимо сайти. Конверт вже випатрошили на море. Але бажання то є. Неймовірні речі штудіюєм. Фінансові можливості взагалі не враховуєм, просто бажання культивуєм. І тут, в один прекрасний день, приходить коліжанка, каже, що їй двоюрідна - сама любима, а тепер - загранична, сестра спонсорує проїзд до Італії, але "дуже-дуже все буде бюджетно" бо вона "спить і бачить вічне місто". Ти робиш круглі очі, кажеш, що ти теж хочеш і в долю витрат падаєш. ну і далі дрібні організаційні питання відшліфовуються.
    Так якось працює.
    Париж.... знов буде омріяний, і напевно на жовтому конверті записаний. Знаю, що він прийде. Тоді коли буде його час.
     
    • Подобається x 7
    • Зе бест! x 3
    • Креативно x 3
    • мімімі x 2
    • Оптимістично x 1
  17. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А бачиш)? Темка таки чарівна). Швидше тре було писати)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну, щось в тій темці є, чи то в наших бажаннях? Я більше схиляюся, до того, як налаштована людина, саме на ціль. Якщо, то просто поговорити, то одне, а якщо задатися ціллю, то таки трохи інше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Козенятко 100 % було би справжнє бажання, а можливості завжди підтягнуться. От як згадаю першу подорож мрії, то здавалося, що була купа питань, що не вирішаться, але пазлик за пазликом склався і я поїхала)
    Просто коли довго не вдається, багато людей розчаровуються і здаються, або думають що ай обійдуся. Але коли бажання справді сильне, то навіть в період очікування можна готуватися до його здійснення. Як наприклад гроші відкладати чи шукати варіанти подорожей.
     
    • Подобається Подобається x 1