Скарбничка

Наші маленькі цілі! і бажання ))))

Posted by ratiana on 15 Червень 2011 відповідей - 1.285
  1. orange girl

orange girl Well-Known Member

Оййй, скільки ж всього я хочу. Надіюся на "чарівність" цієї темки, на Божу ласку, і краплиночку везіння...Отож:
    1. Хочу міцного здоров"я мені та усім моїм рідним, і гармонії в сім"ї/родині.
    2. Хочу відпочити, отак щоб піти у відпустку і справді відпочити (поїхати кудись, набратися нових вражень).
    3. Хочу зустріти Новий рік захопливо та цікаво.
    4. Хочу перестати боятися і стати рішучішою
    5. Хочу якоїсь "внутрішньої гармонії"/спокою/рівноваги/щоб все стало на свої місця. Навчитися жити тут і зараз, менше хвилюватися, менше думати, більше "жити серцем/відчуттями". Хочу нарешті когось полюбити (взаємно, звичайно ж), а то в мене самої таке враження "що я в броні" ходжу, чи що((( Ну от не можу я тепер бути відкритою, я постійно "на стрьомі".Страшенно мені то надоїло, дуже хочу змін у цій сфері свого життя, і... все ніяк. Ніби й зустрічаються якісь люди, та все "не ті". Чи то мені тепер усі "не ті", коротше, мабуть я заплуталася. Хочу дати собі раду нарешті з тим усім. Кажуть, що нам завжи зустрічається саме те, що ми шукаємо, нуууу, не знаю, в мене якось все "не те, і не те" :))).
    6. Хочу щоб про мене хтось турбувався (щиро і безкорислово, як батьки), хочу тепла і ласки.
    7. Хочу навчитися бути щасливою, незважаючи ні на що. Щоб оте відчуття щастя жило в мені, десь всередині.

• Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. Khrystik

Khrystik Хороша дівчинка :)

і я дуже дуже хочу.
    а ще, щоб одна перспективна штука таки сталася і це було мені в задоволення :)

• Подобається Подобається x 8
  3. Thebestnata

Thebestnata Well-Known Member

І я хочу на море!))) Так, щоб наступного літа можна було з чоловіком і доцьою десь відпочити.
    Ну і по-трошки десь виходити, виїжджати з дому. А то крім лікарів ми з того Рясного ніде не виїжджаємо.(
    Хочу здоров'я для своєї сім'ї, батьків. Нам більше сили, терпіння, витримки і мудрості.
    Хочу більше висипатися.;)
    Хочу більш інтуїтивно ( чи ще якось) відчувати і знати, що робити, як добре і правильно.
    Хочу перестати бути весь час стомленою.
    Хочу хоч якось зустріти Новий Рік;))
    Так багато тих всіх хочу)
    Ну найбільша хотілка - таки здоров'я для доні, щоб її нічого не турбувало, вона менше плакала, більше сміялася, і все було у свій час.

• Подобається Подобається x 10
  4. Lathorien

Lathorien Well-Known Member

здоров`я. Для себе і близьких. Хочу мудрості лікарів, які б змогли встановити правильний діагноз і ефективно лікувати.
    Хочу правильних думок, сміливості і впевненості.
    Хочу миру. В душі і над головою.
    І ще є одне... Але то залежить від всіх попередніх «хочу». І то, напевно, вже в іншу темку :girl_smile:

• Подобається Подобається x 10
  5. Gravik

Gravik New Member

Головне , щоб маленькі цілі не перетворились в надто великі і недосяжні...)

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Яська Березнева

Яська Березнева Well-Known Member

Вікна вже поставили) Залишилося поставити двері і балконний блок. А також хочу роботу з хорошою зарплатою. Чарівна темко, допоможи, будь ласка! :girl_smile:

• Подобається Подобається x 5