Скарбничка

Наші маленькі цілі! і бажання ))))

Posted by ratiana on 15 Червень 2011 відповідей - 1.405
  1. Haidee

Haidee Well-Known Member Команда форуму

Мені не вистачає 700 доларів, щоб зробити важливий крок - поставити брекети:) Тому просто хочу якусь нагоду заробити ці гроші швидше, аніж я можу їх відкласти.
    Ну і є нагода прокачати свої організаторсько-лідерські здібності на одному дуже крутому проекті, а я сі встидаю вставити слово, бо в мене комплекси через 8 років декрету і про те, що я ляпну якусь геть дурницю))) тому хочу собі більше впевненості і здорової самооцінки.
    І хочу, щоб та спідниця, в яку я закохалася з першого погляду, знов з‘явилася на сайті в продажу:girl_crazy:

• Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 2
  2. MalvinkaLv

MalvinkaLv Well-Known Member

А мені треба 1000 дол. на вініри:girl_smile: Ціль чітко визначена)

• Подобається Подобається x 1
  3. Basyanya

Basyanya Well-Known Member

4. MalvinkaLv

5. iriskakiev

iriskakiev New Member

Хочу выучить английский!!Ну никак он мне не заходит..А так нужно для работы!!Хочу научиться ездить самостоятельно в авто!!

6. MalvinkaLv

Йуххуу, саме таку і маю:girl_dance:
    Залишилось навчитись на ній їздити, бо востаннє за кермом сиділа ще до декрету, а це було років 6 тому, та й їздила тільки зі штурманом-свекром, але то була механіка і службова, а це автомат і своя:yahoo:
    --- дописи об"єднано, 30 Березень 2020 ---
    Були гроші, так стоматологія на карантин закрилась, потратили на інші потреби. Тепер знов є ціль - на вініри) надіюсь, поки зароблю - карантин закінчиться)

• Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 2