Хатні клопоти

Наші менші друзі

Posted by myla on 21 Серпень 2007 відповідей - 3.203
  1. Siania

    Siania Love Life

    Мені здається що це оптимальний варіант. За 10 днів нічого не станеться. Якщо буде дуже погано, тоді відправте в готель.
    Я б готель розглядала в дуже крайньому випадку, якщо і день і ніч нікого нема, а так 4-5 годин саменький, то нічого не станеться.
    Забула написати про машину - про таке взагалі забудьте)) Вдома йому найкомфортніше, бо це його дім, всі знайомі запахи, накидайте іграшок побільше, все буде добре :)
    Так він може якраз і боятись інших собак, та й люди чужі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. terezka

    terezka котяка-вишивака

    у цуценятка в 5,5 місяців? не повинно, то ж не одномісячне малятко, а вже майже підліток. Для нього що 4 години, що 5 годин - практично те саме. Просто бажано щоб чоловік приїхав в обід - погуляв, погладив і т.д.

    ви ж не плануєте все життя бути біля пса? тре колись розпочинати залишати його самого
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Нічого песикові не буде. Чоловік зранку, в обід і ввечері вигуляє і погодує. Максимальне відхилення - занадто багато радості, коли хтось прийде:girl_smile:Наш так тішився, що пісявся, навіть коли залишали на годину. І зараз в такому поважному вже віці теж може, як залишаємо на цілий день:girl_mad:. Не всі ж собак носять постійно з собою. Люди залишають і йдуть на роботу і т.д. Дайте більше іграшок і залишайте. Як боїтеся, що буде ходити в хаті в туалет, спробуйте вже собачий памперс. Подивитеся, чи нормально песик його сприймає чи намагається здерти. Я свого так розбалувала постійною присутністю, що він дальше ніж на метр від мене не відходить і сидить впершись головою в душову кабіну, коли я там.:girl_haha:
     
    • мімімі мімімі x 6
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  4. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Буду тільки 6-7 днів відсутня, в суботу і неділю чоловік буде вже вдома.
    Швидше за все, так і зробимо- залишилося ще переконати чоловіка.
    Там в готелі не чужі собаки, а його мама і тато, але вже пройде 2,5 місяці, як ми його забрали, не знаю, як вони його зараз приймуть.
    Але він так довго до нас привикав, а тут далі потрапить до своїх батьків...

    Я просто начиталася інформації на німецьких форумах, то тут чуть чи не злочинцями постають люди, які питають, чи можуть вони своїх щенят залишати самих. Там такий потік критики...
    З прочитаного- 6 місячних щенят- на 2-3 години. І тільки дорослих собак- максимум на 7-8 годин. Але ми свого з 3,5 місяців змушені були залишити на 4 години- і звик. 010.JPG - мій песик)))
    --- дописи об"єднано, 18 Лютий 2015 ---
    - тут бавиться.
     
    • мімімі мімімі x 7
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    то Вест-хайленд-вайт-терьєр?
    цікаво, а як тоді заводити собаку? Чи то тільки можуть робити люди, які не працюють? А як тоді ту собаку утримувати?
    Я така божевільна цьотка, що кульку би не дала:girl_haha:. Чому? По- перше - трісне, пес може настрашитися. По - друге, може ковтнути ті кавалки резини від тріснутої кульки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    І включіть радіо) Колись прочитала, що це дає ефект присутності людини і собака не боїться, що він сам) Завжди, коли йшла, лишала радіо для свого)
    Ще раджу купити шипований м"ячик-пищалку - мій пес був зачудований ним) Скільки разів натискаєш - стільки той "звір" верещить)) Така краса!:girl_haha: І ти не один, 1+1))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Shady

    Shady New Member

    Вирішила переводити кицю з натуральної їжі на сухий корм. Немає можливості зараз постійно готувати для неї збалансовану їжу. Думаю, що найкращий варіант - це корм фірми Йозера. Читала багато схвальних відгуків про нього, та й ціна цілком прийнятна для такої якості. Дівчата, де найкраще купувати той корм? Можливо, хтось знає місця, де можна купити його по дешевшій ціні, напишіть, будь-ласка, можна в приватні повідомлення.
     
  8. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Ми з чоловіком якраз про таке балакали- що потрібно буде йому музику включити.

    В нас є такі 2 м"ячики- але чомусь в нашого песі з ними не склалося. Спочатку від них втікав, коли вони пищали. Потім вже перестав боятися, але вони йому, напевно, через розмір не дуже підходять- завеликі, незручно брати в мордочку. В нього ще є курка, вона також пищить, то її час від часу гризе.
    Покажу ще відео, хто не змучився)


    Малтійська болонка. Я - початківець, хотіла маленького песика, такого, щоб не важко було знайти з ним контакт.
    Як зараз вже бачу- дуже цікава порода, може дуріти,бігати, стрибати, як заєць, але і сидить на руках, як киця.
    Без проблем їздить в машині, сидить чемно вдома, коли нас немає- не гавкає. Трохи боягуз- швидше дуже обережний)))

    Одна проблема- не хоче митися, чесатися, сушитися феном. Дається, але бачу, що не подобається це йому. Виривається, деколи пробує плакати, пищати.
    За 8 тижнів вже так виріс- важив 1,6 кг, зараз- 2,3 кг.

    Кульки тільки під моїм наглядом, коли сам- також не даю. Це вже була десь 7 кулька. Перших боявся страшно, але не того, як вони тріскали, а самої кульки)))

    Перший сон в нас вдома)
    3106.JPG 3109.JPG
     
    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 1
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    і Вест-хайленд-вайт-терьєр - маленькі, як " двоє из ларца":girl_haha: Характери подібні: грайливі - веселуни. А Ви будете стригти, як "кульбабку" апапа.jpg чи робити красапєту? юбюб.jpg Ось ця - то моєї коліжанки IMG_1835.jpg Принцеса ше та:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. magic

    magic Well-Known Member

    Дівчатка, потребую поради:) скоро в нас має з"явитися кошеня, а так, як це буде наша перша кицька, то досвіду бракує))
    приглядаю для неї хатинку і сподобалися мені такі штуки 2 в 1 - хатинка та кігтеточка: http://aquazona.com.ua/cat/kogtetochki/trixie/3449.html , http://aquazona.com.ua/cat/kogtetochki/priroda/3588.html
    наскільки вони практичні і чи буде в тій хатці дійсно спати кошеня/кішка? не хочу скупляти півхати.. і грошей витрачати безліч..
    хелп!:girl_flag_of_truce:
     
  11. terezka

    terezka котяка-вишивака

    у 90% не буде. А буде спати щоразу в інших місцях - вночі там, під ранок там, потім там, і там, і там. Коти цілий день мігрують по хаті і по настрою вибирають місце де спати. А от яку брати когтеточку - то тре консультуватись у власників кошенятка (як мама то робить - на те і орієнтуватись, бо переважно малі копіюють мамину поведінку)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. magic

    magic Well-Known Member

    дякую за пораду! але все ж потрібно купити для кота лежак чи щось подібне для спання і ставити його вже за бажанням самого кота?
    --- дописи об"єднано, 21 Лютий 2015 ---
    і ще мене цікавить питання знайомлення котика з його новим туалетом як ми тільки його принесем до хати? (я вже знаю, що потрібно взати у продавців, який в котика там був туалет, щоб йому було це все знайомо). він після першого знайомства з туалетом, потім сам його знайде??
     
  13. terezka

    terezka котяка-вишивака

    ні, його треба буде перший час як поїсть носити туди, ставити на місце, іноді тре "масаж" пуза робити. Просто методика проста - носити після їжі, і хвалити
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Прошу підказати (в пп) номер телефону до лікаря Тараса Гудими. Бо маємо передзвонити, а номер так і не записали.
    А ще, може хтось знає, чи приймає він ще десь, крім клініки VetMed.
    Наперед дякую
     
  15. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Таксс пора коту пропонувати альтернативніший сухий корм-сидить на "Проплані для кастрованих"+під"їдає вдень м"яско, печінку, ковбаску та все ж корм його головне харчування-порадьте щось трохи дешевше але якісне
     
  16. Siania

    Siania Love Life

    @ГрильяжкаЯк щодо Josera? Я собаку на нього перевела, задоволена.
     
    • Корисно Корисно x 1
  17. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Можете ще покласти в туалет папірчик, змочений білизною. На диво, цей запах приваблює їх ходити до туалету.
    А якщо все ж буде нечемний, то місце злочину помити оцтом чи лимоним соком. Ми так трьох котів навчили до туалету безболісно.
    На рахунок хатинок, то таки в більшості випадків вони нецікаві котикам. Їх може більше зацікавити коробка із того будиночка чи пакет:)
     
  18. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    А де його можна купити? І найважливіше чи є він для котів
     
  19. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дівчата порадьте, будь ласка хорошого ветеринара в пп. Помітила, що моя собачка дуже чухатися почала останні декілька днів. В тій шерсті густй і довгій нічого не видно, блох нема, кліща тоже не знайшла, може яка алергія. Я вже наніц спереживалася, бо моя фантазія малює страшні хвороби. Тільки на животику знайшла якісь червоно-жовтуваті плямки, а може то вона вже начухала?!
     
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А скільки їдять котики? Нашій вже десь 5 місяців, а таке пузо вже наїла. Думаю чи не перегодовую її...