Хатні клопоти

Наші менші друзі

Posted by myla on 21 Серпень 2007 відповідей - 3.203
  1. terezka

    terezka котяка-вишивака

    у Львові і каструють і стерилізують, як собі захочете
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Finya, щойно прочитала про цуценя Ваше і сказати, що я в шоку- нічого не сказати. Чесно, я б йому влаштувала незабутню "розмову". Йой, я навіть не знаю, що сказати. Виходжуйте, ростіть. Тварин шкода але, нажаль, таких не конче добросовісних заводчиків є багато.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Наталю, я домовилася із однією людиною, огляне песеня і написала модератору форуму, він ветеринар. Відповідно буду діяти. Наразі дякую всім за допомогу і підтримку :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double


    В цуцика загноїлися вуха, посиніння біля сім'яника. Я лікую, а результатів не бачу, хоч якогось покращення:girl_cray:
     
    Останнє редагування: 5 Травень 2015
  5. Kateryna

    Kateryna Member

    Приходите до ветеринара і обираєте бажаний спосіб. Вет (хороший) вам розкаже всі мінуси і плюси кожного зі способів. А ви собі оберете, що більше підходить вам і вашій звіринці :girl_smile:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. mashka

    mashka Well-Known Member

    Дівчата в нашій квартирі тепер новий мешканець - алабайчик дівчинка 2 місяці, тимчасово, поки не переїде на дачу. Але вона вдень спить, а вночі голосно гавкає, грається і підвиває, як її відівчити? Не давати спати вдень? Бо скоро сусіди скаржитимуться. Вона в нас лиш 3 день))
     
  7. terezka

    terezka котяка-вишивака

    це ж сторожова собака, ви хочете переламати її натуру?
     
  8. mashka

    mashka Well-Known Member

    Натуру ламати не хочу, знаю що це її робота вночі пильнувати, але і ми разом з нею сторожуємо всю ніч.
     
  9. terezka

    terezka котяка-вишивака

    з нею так само робила мама, вона копіює те, що пам"ятає і поки що дуже мала, щоб розрізняти коли варто і не варто гарчати і гавкати.
    покладіть їй щось тепле, грілку типу, імітацію мами, попитайтесь у заводчиків, як правильно саме алабая вчити в таких випадках (то важливо, бо порода певна), з сусідами побалакайте, думаю зрозуміють що то все тимчасово
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Отже, реакції ноль. Модератор форуму, "ветеринардзвонітьдопоможувбудьякийчас" мої питання ігнорує, продавець повідомлення про хворобу щеняти теж. Наскільки я зрозуміла, ті, хто не належить до мисливської спільноти - третій сорт, не варті і уваги.
    Є вірогідність, шо в цуцика або стафілокок, або ювенальний целюліт. Інфа з інтернету мене далеко не потішила. Якщо хтось в курсі, наскільки це погано, дайте знати в пп, плз.
     
  11. terezka

    terezka котяка-вишивака

    я би радила піти до адекватного ветеринара, можливо хтось зможе допомогти.
    мені колись дуже допомогли в ветеринарці на Пекарській, в Ветакадемії, і в кабінеті на Пильникарського (а туди ми звертались і з паралічем, і з сліпотою, і з епілепсією, і зі зняттям 1/3 шкіри після припадку).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Дуже жаль але я здогадувалась, що буде приблизно так і Ваша лояльність не допоможе(.
    Можу нашого ветеринара порадити, якщо що.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Так як людина не відповідає на мої звернення, моя лояльність закінчилася. 3 дні маленькому цуці колять антибіотики, результату я не бачу, на жаль.
     
    Останнє редагування: 9 Травень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дівчата, чи кормить хтось своїх собак кормом Eukanuba ? Була сьогодні на виставці і бачила їх стенд... Дійсно це корм супер преміум класу? ЦІкаво чи склад кращий за Josera? Бо ціна майже така сама... Хтось давав посилання на сайт, де можна порівнювати склад кормів, але не можу його знайти.
    І ще може хтось має контакти представників Josera або інших преміум кормів? Бо брати в магазині зараз дуже дорого...
     
  15. Siania

    Siania Love Life

    ось сайт для порівняння
    А йозера хіба не супер-преміум?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Та супер-преміум, але вони дуже ціну підняли, от я і шукаю може щось краще за ті гроші можна купити... А ви зараз чим кормите( бо здається раніше теж Йозерою кормили свою собаку?)
    Ще мене таке питання цікавить чи взагалі треба міняти корм час від часу, чи можна кормити одним увесь час( 5 років наприкрад)?
     
  17. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Чим песика вітамінізовувати - і чи варто? Пишуть, посилене харчування з вітамінами-мінералами, це що? Я годую натуральною їжею, зараз лише сир домашній, м"ясо і трохи каш.
     
  18. Siania

    Siania Love Life

    Обовязково! В перший рік життя харчування собаки має бути ідеальне, так як все формується. Обовязково додавайте трошки морковки, бурячка, зелені в раціон. І вітаміни щодня! Краще спитайте свого ветеринара що підійде ідеально для малечі. Мій вет для дорослої собаки радив вітамінки 8в1 (то марка така).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Siania

    Siania Love Life

    Так, знаю, я свого часу закупила 3 мішки по трошки меншій ціні. Моя зїла півмішка - і відмовилась)) Побула місяць на натуралці з вітамінами - і назад з задоволенням їсть корм. Я беру Йозеру фестівал. Якщо чесно - жалітись нема на що, шерсть блискуча, вихід завжди однаковий, ідеальний. Але все-рівно знаю що цей корм не такий хороший як той що я купляла раніше CANIDAE All life stages... Але його вже й нема в наявності ніде по Україні....дуже жаль, у нього 5 зірочок з 6-ти. А Йозери в рейтингу нема...зате гляньте де Екануба (думаю там і йозера теж...) (((

    Высококачественные сухие корма 6 звезд (******)

    Высококачественные сухие корма 5 звезд (*****)


    Высококачественные сухие корма 4 звезды (*****)


    Сухие корма 3 звезды (***)



    Сухие корма 2 звезды (**)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. mashka

    mashka Well-Known Member

    З нічними виттями потроху справляємось, тепер нове питання у мене, тільки не смійтесь, я собачниця без досвіду)) Те що я мию лапи цуценяті по 3 рази на день і пузік після прогулянок, а потім вона лежить в кімнаті обсихає, зараз всі вікна, балкони відкриті, я її не застуджу? Чи її кожного разу феном сушити? У неї після миття гикавка. На підстилку лягати не хоче йде на підлогу після купелі.