Хатні клопоти

Наші менші друзі

Posted by myla on 21 Серпень 2007 відповідей - 3.203
  1. Siania

    Siania Love Life

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  2. NadVoye

    NadVoye Well-Known Member

    зіскоб на демодекоз зробіть обов"язково! п.Тарас Гудима з ВетМеду був п"ятим ветеринаром, до якого ми зверталися з хворобою пса. За 3 місяці пробування різних ліків від інших ветеринарів малюкові ставало тільки гірше... На лапах шерсті шматками не було... Живіт майже голий (( З часу призначення лікування у ВетМеді минуло вже 4 місяці. Шерсть заросла всюди!!! + написав рекомендації щодо харчування, бо мопсяки трохи алергіки. Ми на натуральному кормі. Бажаю вашому малюкові здоров"ячка!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Приїхала моя Міла з дачі, а в неї кліщ на кліщі... та то просто кошмар... одного тільки що витягнула, знайшла другого маленького, вирвала його, а там головка залишилася і я її ніяк не можу тепер витягнути... як ту заразу тепер витягнути?
     
  4. Siania

    Siania Love Life

     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. Siania

    Siania Love Life

    Ще хочу дописати, що перед тим як виймати обов'язково потрібно капнути на нього олією і почекати хвилин 15-20. Тоді він задихнеться і розслабить свої лапи, і без проблем його відкрутите.
     
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Потребую поради: киці десь місяців 7. Почала дивно поводитися: качається по підлозі і помуркує або пригинається животом до підлоги, мало їсть. Це наступив період статевої активності чи якась болячка? Ми випускаємо її гуляти (живемо в будинку). І ще питання мабуть вже підносилося не раз в цій темі, а думки все одно розбігаються: коли краще стерилізувати кицю - зараз чи хай раз народить?
     
  7. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    Хоче ваша киця котика)) Статева зрілість в них наступає в 5-7 місяців приблизно. На рахунок стерелізації багато читала і говорила з ветеринарами, то вони всі рекомендують стерелізацію чим раніше, без оцих " дати раз народити"
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А чим аргументують? Чому так краще?
     
  9. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Обговорювалось вже безліч разів. Почитайте від 2020 допису.
     
  10. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    Рання стерилізація зменшує ризики захворювань сечо-статевої системи, які пов'язані зі зміною гормонального фону і запобігає утворенню пухлин молочних залоз. То так коротко, бо взнавала за кицю, я в результаті маю кота, того призабула трохи всі нюанси
     
    • Корисно Корисно x 1
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    а чим раніше то вже з цього віку можна?
     
  12. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    То коли вони вже статевозрілі, киці 5-7 місяців, коти 6-8.
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Siania

    Siania Love Life

    Ми пережили зареження від кліща. Ще минулого тижня підхопила, через кілька днів знайшла, а ще через кілька днів вже були симптоми. Пізно ввечері прийшла, а моя дівчинка зустрічає мене дуже пасивно, навіть не пригала...
    Одразу викликала лікаря з Ветсервісу, вкололи вітаміни і піростоп. Всю ніч була висока температура, бідненька лежала, хехала дуже важко, не вставала і ні на що не реагувала. На ранок поїхали у ветмед здати кров загальну і на ураження печінки і нирок. Показало що зміни відбулись, але не критичні, добре що не чекали до ранку щоб завезти до лікаря. Тому для відновлення печінки виписали тільки гепатовет, без антибіотиків.
    Собака була закапана адвантіксом...
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  14. Violett s

    Violett s Member

    Доброго вечора всім! в нас аналогічна ситуація піроплазмоз+адвантікс! правда зачепило більше і приймали уколи 5 днів...але нас обійшло. Хоча кліща так і не знайшли((( тому не зразу схаменулись - думали отравилась. До речі наш лікар сказала шо зараз більшість приходять з піропласмозом оброблені адвантіксом((( от і думай чим оброблять шоб від кліщів вберегтися.та і почастішали звернення людей з укусами кліщів(((
    --- дописи об"єднано, 26 Травень 2015 ---
    нам пояснювали поки ше не зганяв полюбитися)))і поки не знає шо таке мітити(то про котика) а кицька - то поки не погуляє шоб не хотілося)
     
  15. Violett s

    Violett s Member

    тільки в ветеринара, при чому оперативно поки зараження не почалось!
     
  16. Siania

    Siania Love Life

    Зараження відбувається одразу після укусу.
     
  17. Violett s

    Violett s Member

    я трохи не так виразилась) мала на увазі почне гноїтися як невдало витягнути і шось залишиться в ранці.
     
  18. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Щойно повернулася від чергового ветеринара. Як же дратує це "пальцем в небо". Який вже лікар за рахунком, і все діагнози різні.
     
  19. Siania

    Siania Love Life

    Були у ветмеді в Тараса Гудими?
     
  20. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Починаємо чергову спіраль лікування. 1 вид харчування призначив, трохи (сильно:connie_pull-pigtail) переживаю, що місяць майже цуцик молочного не їстиме...