Хатні клопоти

Наші менші друзі

Posted by myla on 21 Серпень 2007 відповідей - 3.203
  1. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Мою кицюню щось вкусило в вушко, має з внутрішньої сторони вуха щось схоже на водянку. Нічого не робити і почекати поки само заживе чи чимось помазати краще?
     
  2. terezka

    terezka котяка-вишивака

    фізично якраз і можливо, ще й як:)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Jane

    Jane вєчно в бєгах...

    В сестри кітка нагуляла других кошенят рівно через 2 міс після перших. То сестра іі після того одразу стерилізувала. То ж мусите забрати додому і не пускати на вулицю поки не догодує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    В нас така ситуація - киця почала пускати слюні, почали шукати причину і так виглядає, що один зуб зламаний, інший вилетів. Киці рік, тобто то не може бути, що то молочні зуби? Кішка активна, їсть, грається, час від часу мявулить (ми то розглядали як - дайте пити, випустіть на балкон).
     
  5. terezka

    terezka котяка-вишивака

    то не молочні, вони міняються значно раніше
    просто могла пошкодити чимось
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    Я б радила до ветеринара. В нашого кота як мінялись молочні зуби, то передні деякі випали і нові не виросли. Кіт з вулиці якраз був взятий, того не знали чи то молочні випали чи постійні. Ще ясна були червоні, ми все їх запалення лікували, за зуби лікарі казали що то може генетично. І от на днях ми зробили аналізи на інфекції, і виявили вірус імунодофіциту котів. Зуби, що повилітали і проблеми з яснами були першим дзвіночком цього, а ми більше року не знали від чого то.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Зараз понесу, дуже надіюсь, що то лише гінгівіт...
     
  8. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Сказав вет, що з зубами все добре, немає ніякого запалення, а слині не від зубів, а швидше всього знову глисти. От зайвий раз мені наука, що все треба вчасно робити, бо я вже більше місяця збираюсь поганяти глисти кішці, і все руки не доходять.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Дiвчата, а подiлiться будь ласка досвiдом харчування котiв натуралкою! Як збалансувати рацiон, кiлькiсть, складники? Буду дуже вдячна! Бо з теперiшнiми цiнами на якiсний корм, починаю задумуватись про натуралку...
     
  10. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Цiлий ранок вичитую статтi про натуральне харчування котiв. I вже стикнулась з купую протирiчь. Однi джерела радять птицю, легенi, iншi категорично спростовують користь вiд такоi iжi. Однi радять лиш висiвки додавати до молочних продуктiв, iншi радять варити крупи. Овочi варити чи сирi давати? Чи доцiльно рибу давати?
    З того всього каламбуру вималювала собi таку картину: зробити заготовки i заморозити з наступних комбiнацiй-
    1. Сира телятина нарiзана шматочками i перемiшана з тертими овочами ( морква, капуста, гарбуз, кабачок, зелень)
    2. Серце i нирки порiзанi шматочками з овочами.
    Це заморозити i давати один раз в день. На другий прийом давати:
    1. Кисломолочний сир з висiвками.
    2.Кисле молоко з висiвками.
    3. Куряче яйце варене.
    4. Перепелине яйце сире.
    Десь-колись рибу розморожену.
    Що скажите?
    Чи краще замiсть висiвок, варити крупи i з чимось вимiшувати? Буду вдячна за поради!
    Ще переживаю, чи захочуть котяри переходити на натуралку i як то грамотно зробити? Поступово вiдмiняти корм, чи повнiстю вiдмовитись?
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Skaliaria ти таке меню розписала, огого, будеш мати час то все готувати з малюком на руках?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. terezka

    terezka котяка-вишивака

    поступово, по трохи переводячи на новий корм
    для чого висівки мені взагалі не зрозуміло з молочкою
    яйці давати щодня не можна
    найкорисніше - давати одне годування мясо (сире), потім кефір чи сир, чи яйце.
    можна варити каші і туди підмішувати дрібно різане м"ясо (сире)
    стосовно тертих овочів - якщо коти не їли такого, то буде дуже складно навчити. мої їдять огірки просто так, моркву чи буряк лише в каші, капусту - іноді і сиру
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Не знаю...я думала приготувати то порцiйно i поморозити, виймати по однiй порцii. Всеодно м"ясо треба переморожувати. А сир то недовго з висiвками перемiшати i дати. Просто зараз цiна кусаэться на премiальний корм i весь час росте.
    Поки я працювала, то трохи закривала на то очi i нi перед ким не звiтувала. А тепер треба чоловiка до того залучати. Враховуючи щомiсячнi витрати на котiв в розмiрi 500 грн, не враховуючи препаратiв, щеплень- чоловiк не буде в захватi. Порахували, що на натур. iжу, навiть якщо годувати самим м"ясом, витрати будуть значно меншi.
     
  14. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Та. Витрати будуть значно менші

    Надіслано від мого Lenovo S580, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Я так мала на увазi. Написала варiанти годувань. Наприклад 2 рази в тиждень яйце, решта днi сир, кефiр. А м"яснi порцii щодня, чередуючи телятину i субпродукти ( серце, нирки, курячi шиi)
     
  16. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Так. Все правильно. Просто порційно заморозити при покупці, тоді розморожувати і давати.

    Надіслано від мого Lenovo S580, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    На одному сайтi вичитала, що дуже рекомендують висiвки, як я зрозумiла замiсть круп. А вимiшувати з молочкою, бо самi висiвки зрозумiло, що не iстимуть. Овочi- вичитала, що додають по чайнiй ложцi в порцiю до м"яса. Хоч теж не уявляю, як вони то iстимуть, хiба дуже захопляться м"ясом...
    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2015 ---
    Варенi, так?
     
  18. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Або варені або дуже дрібно терті і обваляні в мясі, бо інакше перебирають і виїдають все, крім овочів

    Надіслано від мого Lenovo S580, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    @terezka, а як ви годуэте? Двiчi на день? М"ясну порцiю з кашею i овочами i кисломолочну порцiю? Намагаюсь грамотно в тому розiбратись, бо переживаю, щоб нормально сприйяли то моi котяри. Одна з них вiд народження на кормi (1.5 року)
     
  20. Gala

    Gala Well-Known Member

    Мій кіт їсть гречку або рис перемішаний з сирою гов ядиною.(поклала в кульочки в морозілку)Пробувала говядину змішати з легенями,нирками, то не їв нічого)Потім запиває молоком:girl_smile:Більше нічого їсти не хоче, так ї живемо.Сир, яйце не хоче...дуже любить рибу, але рідко даємо...(