Хатні клопоти

Наші менші друзі

Posted by myla on 21 Серпень 2007 відповідей - 3.203
  1. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Я помітила, що мій кіт став частіше спати "на голові" (фото в офтопі). То нормально? Чи я вже собі щось придумую... В когось таке було у кота?

     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Смішно Смішно x 1
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    та якраз переселився до нас. але вже діло зробив, десь в 5 ночі)
     
  3. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Так холодно стало, ховається

    Надіслано від мого Lenovo S580, використовуючи Tapatalk
     
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    так він і літом, навіть у спекотному серпні, так спав...
     
    • мімімі мімімі x 1
  5. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Котам все зимно, практично. Ну хіба при +39 спекотно.
    Мої при +35 вночі сплять під настольною лампою:)))

    Надіслано від мого Lenovo S580, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. terezka

    terezka котяка-вишивака

    і найдивніше, що чорне котє, в найбільшу спеку лягає так на сонечку, щоб голова була в тіньку, а все решту - на сонці
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ага , а моя влітку любить лягати на модем :girl_crazy:
     
    • мімімі мімімі x 1
  8. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Читала на днях про собаку з Сокільник, якій обрубали лапки...я в шоці була... Сама мала собачку з вулиці, жила в нас 11 років, не уявляю хто може таке зробити з тваринкою.
    Залишу це тут, надіюсь скоро і наше законодавство до такого доросте:
    Hasta 30.000 euros de multa por pegar o abandonar a un perro en Madrid
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    якщо годуєте кота натуралкою, він кашу їсть? отакі, коли вариться мяско і досипається трохи крупи. в батьків коти уплітали за обидві щоки разом з собакою, це був в них ранішний прийом їжі, а мій (якого добрі люди підібрали з смітників і розбалували "телятинкою в соусі") реагує тільки на сирі серця, ледве за 2 тижні привчила до вареного м"яса.

    сухі корми як і вологі прошу не пропонувати взагалі, будь ласка. він після них кидається на мене і на шафу, і я не можу залежати від того, буде їсти кіт чи ні, особливо якщо погана погода і нема як купити йому лакомство.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    Ми, як тільки знайшли кота, пробували годувати натуралкою. Варила субпродукти, потім на м'ясорубці молола і з кашою мішала. Майже все викидала, їв тільки смердючі нирки, того перейшли на сухий корм. Тепер тільки відвернусь, щось підїдає "людське")
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    мені не шкода варити нирки, але і крім нирок ще би щось дати. чи сиру, чи шматок бульби, чи кефіру, чм яйця. наша галя балувана, ну а я звикла, що кіт їсть все, що дали
     
  12. NadVoye

    NadVoye Well-Known Member

    моя теж "зі смітників", їсть лише м'ясне і нічого більше. Ще раз в тиждень п'є молоко. Думаю, що решту корисних речовин доїдає в сусідів )). І ще їсть трАви на подвір'ї.
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    наш кіт ще зо пів року не потрапить на вулицю. тому то не вихід.
     
  14. NadVoye

    NadVoye Well-Known Member

    як варіант - не давати їсти нічого, крім каші. Зголодніє - з'їсть кашу
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ну більше 2 днів голодовки ніби не корисно для котів. і ще така штука, що вони "несвіже" не їдять, а з моїм чистоплюєм (і де він на смітниках такий взявся??) то хіба постійно змінювати. та і кіт вже дорослий, не місячне кошеня, характер має і ображається.

    може то при варінні каші туди розкришити трошки сухого корму? бо мясо вибирає, то ж великі шматки
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @HOPIC, а якщо перемолоти разом з кашею?
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    нема мясорубки.
    та і по старій звичці кусками нарізала, щоб не розівчивс кусати. але дякую за варіант
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Блендером
    Хоч до такого стану, щоб можна було згубити в каші але я б спочатку давала більше м"яса, а потім поступово додавала більше каші.
    Так само і давала б сир і картоплю- все вимішувати з кашею і трошки м"яса чи субпродуктів.
     
  19. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Мої тварі їдять хіба свинину відварене або куряче філе сире))) серця, шлунки ні в якому вигляді не хочуть. Печінку десь колись якшо голодні. А каші шоб тиждень не давала їсти, мене будуть доїдати, а каша буде стояти.
    Тому перевела їх на сухий роял канін і маю чистий спокій. Їдять прекрасно, ніби нічо їм не бракує. І зручно, купила 10кг мішок і 3 місяці спокою.
     
  20. NadVoye

    NadVoye Well-Known Member