Хатні клопоти

Наші менші друзі

Posted by myla on 21 Серпень 2007 відповідей - 3.203
  1. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    одним словом треба викликати ветеринара бо то не діло так сидіти і думати. А Ваш часто кашляв?
     
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Спочатку покашлював, а потім вже часто і сильно.
     
  3. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    і я теж, але так йому погано було кілька днів після тої таблетки, спав безпробудно, майже не їв, дуже важко ходив - ноги як ватні були, що я вирішила не давати ще раз через три тижні.
     
  4. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    я свому давала "Празицид -суспензію"-ні реакцій ні сонливості не було, але я повторної дегільментизації так і не зробила
     
  5. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я колись цікавилась у ветеринара цим питанням. То казали, що обов'язково треба провіряти. Що може бути якась інфекція чи хвороба, що потім може призвести до проблем з собакою а також плодом. Я дуже не вслухалася, бо нам зарано було, та й я подумую над стерилізацією. Принаймі можете звернутися за консультацією до свого ветеринара і послухати, що він скаже.
    А ще хочу усіх нас привітати з Всесвітнім днем домашніх тварин!!!:good2: Сьогодні – Всесвітній день домашніх тварин
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    не лякайте мене. що за таблетки?
    бо мій від наркозу відійшов швидше, як обіцяяли. а тут від таблетки гавкне?
    хоч мене всі відраджують, навіть ветеринар - нафіга купляти дорогий "адвокат", але певне такий куплю і буду мати чистий спокій
     
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    чесно, забула((
    бо лікар прописав одні, а ніде не було їх, то ж я купила якісь інші. можливо доза була трохи завелика, бо я дала 1/2, а потрібно було наприклад 1/3, я просто не мала де кота зважити - всі ваги гавкнули.
     
  8. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Порадьте, де можна усипити кота? Як потім відбувається поховання? Його можна залишити в клініці для поховання чи потрібно забирати і робити це самим?
     
  9. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    В Ветмеді можна. І забираєте.
    А нашо його усипляти?(((
     
  10. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Дякую. А не знаєте чи можна десь так зробити, щоб не забирати? Я читала, що тварин можна ховати тільки у спец.відведених місцях. Не знаю, де у нас такі місця. А свого місця (городу) в мене нема(. Тай не дуже мені хочеться це робити самій, а більше нема кому (чоловік на роботі цілий день, у тата вже поважний вік).
    Це кіт моїх батьків, він вже старий - 21 рок йому. Він майже сліпий, практично без зубів, має проблеми з ногами. І от зараз він взагалі перестав ходити, на передніх лапах пересувається, а задні просто волоче. Приходив вет і сказав, що він вже старий і то вікові зміни, нічого вже не вдієш. Сказав, що найкращим і найгуманнішим виходом є евтаназія, бо і так вже залишилось не довго котові. Я з ним згодна(( Вет може зробити йому цю процедуру, але поховати потрібно нам самим. А як я вже говорила, зробити це нікому і ніде.
     
  11. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @Gabi, відповім в пп
     
  12. octavia

    octavia Well-Known Member

    Можна усипити в ветлікарні на вул. Промисловій там же можна замовити кремацію тіла. Є люди котрі займаються похованням мій кінолог надавав такі послуги.
     
  13. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Не підкажете, як клініка називається?
     
  14. octavia

    octavia Well-Known Member

    Обласна державна лікарня ветеринарної медицини. Можете подзвонити і вияснити процедуру. Моя мама поруч працює і запевняла мене що там роблять евтаназію і кремацію.
     
  15. slio

    slio Member

    Купую першу собаку. На олх було оголошення від жінки. Локація вказана Львів. Коли я подзвонила, то вона сказала, що вона в Ужгороді. При продажі каже, що надасть міжнародний паспорт, а за документ про родословну треба доплатити ще 500 грн. Я не розбираюсь в цьому, тому прошу допомоги. Навіщо той документ? Ще я читала, що його купляють підробний за гроші, тому не факт , що собака справді хорошого роду. Як бути новачку?
     
  16. Siania

    Siania Love Life

    Родословні мають бути у обох батьків цуцика, і власниця має Вам показати копію цих документів (+ інші документи, такі як дипломи з виставок. Для вязки собак обоє один раз в рік повинні проходити перевірку на виставці, крім того кобель має мати оцінку не менше ніж відмінно). Родословну Вашої собаки можете вже робити в нас у Львові в клубі (здаєте метрику, через 3 місяці забираєте родословну).
    Паспорт має бути з прививками, і також Вам мають надати метрику, ну і в собаки має бути тату з номером або чіп.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    як відівчити кота вдень при "живих і наявних" господарях тибзити їжу? і, зараза, вічно попадає на той час, коли світла-вод-газу нема, а дитина хоче їсти.
    сьогодні взагалі ульот - погодувала спочатку кота мясом - чоловік підігрів малому кашу і чуть лишив в баняку, щоб потім додати . поки він відніс мені чай - кіт заліз собі в баняк. пару днів перед тим давала таку ж кашу йому персонально - ледве попробував. що за?
    про розмір порції не розказуйте, бо поправляється на очах, спить на батареї-їсть-бавиться машинками.
    я вже думала, що його прикатруплю на місці.
     
  18. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Дівчата, може хтось купує для своїх улюбленців палички з бедронки activ pet, підкажіть, де саме? Ми купили одну пачку, а пес їх випрошує, як цукерки.
    [​IMG]
     
  19. terezka

    terezka котяка-вишивака

    @HOPIC закривайте кастрюлі. Не залишайте їжу в доступі для кота. Кухню теж можна закривати

    Надіслано від мого Lenovo S580, використовуючи Tapatalk
     
  20. NadVoye

    NadVoye Well-Known Member

    я свою сварила, вона ніби розуміла. Але по ночах знов лазила по столах в кухні (ми там вже нічого їстівного не лишали), мене нервувало, бо ходить на вулицю, то лапи не чисті + шерсть падає. З часом, коли переконалася що на столі нічого смачного нема - перестала лазити. А ще бачила в неті відео, де на кухонні поверхні на ніч стелили фольгу. Кітка заскакувала і дуже лякалася шелестіння. Отак набувався рефлекс :) І ще читала, що кошаки бояться низького чоловічого голосу. То хай ваш чоловік на нього свариться :)
     
    • Подобається Подобається x 1