Хатні клопоти

Наші менші друзі

Posted by myla on 21 Серпень 2007 відповідей - 3.203
  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Якщо вибирати між отими двома- вівчарка. Краще вольєр але правильний)). Собака повинен мати можливість в ньому також рухатись, особливо малий, якщо його відразу туди і особливо, якщо його рідко випускати на вигул. Дресура, звичайно, потрібна. Але можна і самим з цим впоратись з основними поняттями і для рівня домашнього їх вистарчить. Та треба мати бажання і час, то є виховання, собаки ростуть швидко і втрачений час не повернеш. Дорослого пса самому видресирувати майже неможливо.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Тобто вольєр має бути великим, я так зрозуміла. Ну чи хоча би по довжині таким достатнім.
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Вольєр має бути комфортним і до розміру собаки відповідним. В ньому повинна обов'язково бути будка або відокремлена кімнатка для відпочинку). Ви маєте вільно в ньому поміщатись майже у весь ріст. Зайти вільно там прибрати і всьо такоє. В нас лайки, то для них будки з рівним дахом, бо на ньому, в основному, сплять)) Підлога обов'язково і найкраще дерев'яна і , щоб не лежала на землі саме собою.


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Глянула на наші)) Дві сторони зашиті на глухо, перед і ще одна відкриті, в нас сітка там. Краще арматура але наші не гризуть сіту))) Зате, гризуть будки))

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А ви їх випускаєте з вольєру побігати?
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Так, багато. В нас одна пані крім того, в туалет лиш на природу ходить, то мусимо. Терпить до рвоти але в "хаті" - ні, ні). Малий собака повинен для нормального розвитку багато рухатись.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А як стосовно клумби, городу (якщо у вас є): дуже затоптують?
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Пильную. Вони вже знають, де зона табу. Але, коли ганяють можуть і туди залетіти і поламати квіти. Я в темці про сад не раз писала про знищені квіти. Та хоч не риють))), бо в брата кадр все підриває .

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    О, то видно треба випускати спочатку під свій нагляд. Тож випускати на ніч не зовсім добре буде. Хіба що може вже дорослий собака буде свідоміший ))
     
  10. terezka

    terezka котяка-вишивака

    цікаво так, у нас досі щеплять щороку, і наполягають на щорічному щепленні, причому якщо щеплення зроблене менш, ніж 30 днів до закінчення то жоден ветеринар не погоджується видати довідку для подорожі транспортом (потягом, наприклад).
    а загалом думка щепити рідше має сенс, у людей же після профілактичних щеплень від сказу формується імунітет на 10 років.
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Після минулорічної прививки від сказу ми вже взагалі не будемо ніколи їй того робити.. Ледве оклигала, всьо посипалось-нирки, печінка, підшлункова. Викарабкалась, але ось від тоді майже щодня рве. От ніби все ок, їсть , п'є, туалет все ок, а раптос починає мявчати вирве і знову ок. Скільки ми вже наїздились до лікарів не порахувати. Все шо можна провірили, нічо не можуть сказати лікарі. Так і живемо
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Діти вимагають пса). Як думаєте - варто зараз заводити песика, який житиме на вулиці? Хочемо лабладора. Деякі члени сім'ї, правда, за добермана. А я б взагалі взяла Джека Рассела. Але він має один недолік - має жити в домі(. І як бути?
     
  13. terezka

    terezka котяка-вишивака

    на зиму не варто заводити пса що житиме на вулиці.
    і врахуйте, що ні лабрадор, ні доберман не розраховані на проживання на вулиці, в них шерсть не та.
    та й взагалі що ці породи, що джек рассел - зовсім інші, з відмінними характеристиками, характером і призначенням.
    радила б спочатку визначитись якою повинна бути собака, що вона має вміти, як поводитись, і лише тоді підбирати породу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    ніхто з названих порід не може жити на вулиці:girl_yes:
    виберіть собі якесь пухнасте чудище:girl_tender:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Основні господарі - діти. Отже, пес потрібен більше як друг, ніж як сторож. Що лабладор, що джек расел, під ці характеристики підходить. Добермана хоче найменший), ну але то таке). В подруги лабладор живе на вулиці. Лише в морози сильні беруть до хати. В нас є гараж в будинку - на крайній випадок зимуватиме там. Просто я не хочу того пса по всій хаті. Якщо чесно, я взагалі пса не хочу). Просто от думаю - ну як такого малого на вулиці лишати... І нащо мені той менінгіт на голову?)
    --- дописи об"єднано, 7 Вересень 2016 ---
    Має хресний татранську вівчарку. Білу. Та шерсть кругом. Буквально. Це так дратує, тому не хочемо мохнатих. А ще в мене і малого на шерсть алергія(.
    Хочу, щоб на вулиці жив, був малошерстний, мало їв і мало какав). І по ночах не вив і не гавкав))). Ще хаски подобаються, але у всіх сусідів вже вони.
     
  16. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    З 1-го вересня розпочалася обов'язкова реєстрація собак. Від 1 вересня у Львові розпочинається обов’язкова реєстрація домашніх собак
    Що ви думаєте про це? Чи дійсно це добре для власника? Чи чергове викачування коштів? Хтось реєстрував вже? Цікаво як проходить процедура. І як я можу зареєструвати собаку якщо не приписана у Львові?
     
  17. terezka

    terezka котяка-вишивака

    то не є добре, насправді для пса, повірте. жити то він живе, але...

    краще вже взяти бернського зененхаунда, зробити йому утеплену будку, і товариш відмінний, і великий, і радість дітям, ще й на вулиці живе нормально.

    ось такий красунчик:
    zin4.jpg

    а добермана тре дуже добре вчити, то собака серйозна, і то ще тре пошукати адекватних цуценят від батьків зі стабільною психікою.

    ну і чому краще брати не осінню цуцика: якщо взяти весною цуценя підрощене, десь з місяців 5-ти, тоді воно за весну і літо адаптується до вулиці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я все життя мріяла про собаку поки не взяли - тепер вже не хочу і нікому не раджу хто питає чи брати:girl_crazy:
    І жере як свиня(але кажуть то до певного віку таке), і купи по всьому подвір'ї - ніяк не навчиться на одне місце, і гавкає часто.
    Але назад дороги нема, тим більше до дітей дуже лагідна і іграйлива, правда часом їх з ніг збиває. І ще один плюс -завжди є куди діти недоїдки, і вже ніколи їжа не йде в смітник. Маю ще кицьку, то як небо і земля і стосовно їжі, і куп і галасливості.
    До речі, ви часом не знаєте хто в нашому селі має сіамця/бірманця, шукаю їй кавалєра:girl_in_love:
    --- дописи об"єднано, 7 Вересень 2016 ---
    Наразі в мене виникала тільки одна думка :"Як добре що я живу в селі ":girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    От чого не знаю, того не знаю).
    Дівчата, зрозуміла таке: або брати на осінь пса, який завжди житеме в домі, або на весну дворового. Правильно? Що робити з дітьми? Вони мені реально мозок виносять. Ще й в одного скоро ДН. Він як малюк з "Карлсона"). Його більше нічого не цікавить... А хто подумає за маму???
    А в когось таке є - що песик живе тільки на першому поверсі, або на якійсь обмеженій території квартири і далі нікуди не ходить)?
     
  20. terezka

    terezka котяка-вишивака

    старший хоче?
    пояснити йому, що собаку треба брати весною, щоб вона підросла, щоб взимку не замерзла і не захворіла, що він матиме ціле літо канікул щоб повчити-побавитись і навчити собачку всього, що треба, і що восени на його дн він уже матиме величенького товариша.
    має зрозуміти, імхо, у 10 то років
    --- дописи об"єднано, 7 Вересень 2016 ---
    таке, в принципі можливо. не пускати у спальню чи дитячу.
    але від бруду та шерсті то не порятує, ну і тре буде ставити обмежувачі, щоб пес не міг вибратись на інший поверх.
     
    • Подобається Подобається x 1